رژیم صهیونیستی. Jared پلیس سفارشات کلرادو به ماندن در خانه در پیشنهاد به سرعت شیوع کروناویروس

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در روز چهارشنبه دستور داد که اکثریت کلرادو 5.8 میلیون نفر به ماندن در خانه آغاز پنج شنبه دولت پرقدرت ترین و در عین حال تلاش برای مقابله با گسترش این رمان coronavirus.

منظور می آید به عنوان کشورهای مختلف — از جمله کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی — در حال حاضر برقرار محدودیت های مشابه در جنبش به عنوان تلاش برای پهن کردن منحنی از موارد جدید و جلوگیری از بیمارستان ها از در حال غرق موجی از بیماران.

“نسل ما است که به نام بر فداکاری برای نجات جان هموطنان ما Coloradans و همکار ما آمریکایی” پلیس در یک کنفرانس خبری گفتند. “و که قربانی این است که ماندن در خانه. و است که یک قربانی برای کسانی که زندگی می کنند چک چک.”

مردم هنوز هم می شود مجاز به حضور در کارهای ضروری: رفتن به فروشگاه مواد غذایی پر کردن نسخه خود را انجام شستشو و چیدن مواد غذایی. گرفتن پیاده روی و افزایش هنوز هم خوب پلیس گفت تا زمانی که شما اقامت شش فوت از نزدیکترین فرد است.

همه کسب و کار و عملکرد دولت در نظر گرفته غیرضروری بسته خواهد شد. این شامل سالن اکثر فروشگاه های خرده فروشی, بازی بولینگ کوچه های سینما, و بیشتر.

کسب و کار ضروری مجاز به باز بماند شامل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بانکداران و بقال و مراقبت از کودک تسهيل کننده و پناهگاه اپراتورهای.

پلیس مقاومت در نظر گرفتن اندازه گیری به روز و حتی به چندین انتخاب رهبران — از جمله دنور شهردار مایکل Hancock — تحت فشار قرار دادند فرماندار به قدم. می آید همان روز شهرستانهای سراسر طیف مقدم اعلام کرد خود را stay-at-home سفارشات.

منظور این نبود که از هیچ جا.

در مارس 5, کلرادو, مقامات تایید دولت دو مورد اول از COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. موارد مثبت شامل یک زن مسن تر از داگلاس کانتی که در حال بازگشت به کلرادو از بین المللی کروز و یک مرد در 30s خود را که در سفر خود به دولت از ایتالیا.

پنج روز بعد پلیس اعلام وضعیت اضطراری گفت که گسترش تست و کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر اجتناب از قرار گرفتن در معرض ویروس.

او به عنوان سوگواری اولین coronavirus مرگ مربوط در دولت در مارس 13, پلیس خواست لغو هر گونه حوادث با گرد هم آوردن بیش از 250 نفر به عنوان تور شرکت ها از سراسر جهان لغو شده نشان می دهد که یکهو.

روز بعد به او دستور داد همه سراشیبی اسکی به مدت حداقل یک هفته با اکثریت استراحتگاه در حال حاضر گفت: آنها در حال بعید به بازگشایی این فصل است.

در تاریخ 16 مارس به عنوان تعداد موارد مثبت رسیده 160 ایالت فرماندار دستور بسته شدن تمام کافه ها و رستوران برای ناهار خوردن در خدمات و سازندگان: از همه سینما قمار و ورزشگاه برای حداقل یک ماه.

دو روز بعد به عنوان مدارس در سراسر کشور شد و به طور مستقل تعطیل کلاس درس یادگیری پلیس بسته مدارس ایالت برای حداقل بعد از ماه, در حالی که نشان می دهد آن را “به طور فزاینده ای بعید است” که دانش آموزان را به ساختمان خود را قبل از پایان سال تحصیلی.

همان روز فرماندار همچنین تصویب دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و ممنوع تجمعات از 10 یا بیشتر مردم از جمله رویدادهای ورزشی و کنسرت و رژه و نمایشگاه و گردهمایی های کلیسا و بیشتر.

و در مارس 19, پلیس دستور تعلیق همه “غیر ضروری” جراحی و پزشکی در کلرادو به منظور آزاد کردن تجهیزات از جمله هواکش ها و موارد حفاظت شخصی برای کارکنان. او همچنین تمدید بسته شدن میله, رستوران ها و جمع زیادی اماکن مارس 30.

با کسب و کارهای کوچک و خدمات کارگران صنعت در سراسر کشور وضعیتی وخیم از اخراج کاهش و تعطیلی پلیس روز جمعه گذشته اعلام کرد یک سری از دستورات را بیشتر حمایت های مالی به کسانی که در تلاش برای نگه داشتن چراغ را اجاره پرداخت در زمان.

Join our Facebook گروه برای به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im