عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

من این احساس است که حتی در 2049 پس از این کشور شده است تبدیل به یک زمین بایر به عنوان یک نتیجه از اواخر سرمایهداری و بدون کنترل تغییر آب و هوا خواهان را هنوز هم می شود bitching در مورد یک چیز است: Obamacare.

سی ان ان گزارش داد که یک گروه از حزب جمهوری خواه به رهبری متحده می خواهید دیوان عالی کشور به نگه داشتن در صدور حکم در قانون مراقبت مقرون به صرفه. آنها در عوض می خواهید این مورد به اقدام از طریق یک قاضی منطقه. این می آید پس از یک دادگاه فدرال حکم داد در ماه دسامبر است که فرد دستور خلاف قانون اساسی است اما نمی توان واقعی قانون نامعتبر است. ایران می خواهد این قانون را زده اما نه قبل از انتخابات. Tهی می خواهید را به بهداشت و درمان به دور از میلیون ها نفر اما آنها نمی خواهند به صورت فوری عواقب ناشی از اعمال خود. شما می دانید فقط خواه همه چیز.

تبلیغات

این ماده ساخته شده حرکت می کند به نظر من فروتن. اگر آنها می خواهند می شود در مورد آن و سپس در مورد آن. اگر آنها واقعا بر این باورند که در نظر گرفتن دور بهداشت و درمان مفید است به آمریکا سپس آنها باید حکم نهایی صادر می شود در حال حاضر. نباید knuck اگر آنها در تاریخe آماده نیست به جفتک انداختن.

اگر آنها به سادگی بر این باورند که دادگاه خواهد حکومت در برابر آنها هنوز هم یک سگ ماده ساخته شده حرکت می کند. فقط L و حرکت می کند. هیچ کس در حال رفتن به دیوانه که آنها هنوز بیمه درمانی داشته باشند. با توجه به داد و بیداد آنها مواجه زمانی که آنها در ابتدا سعی کردم به دور از بهداشت و درمان از رای دهندگانمن راستش تعجب آنها هنوز هم سر این مرده اسب. اعطا شده خود را داده شایع تلاش برای سرکوب رای و ایجاد یک الیگارشی این فقط می تواند یکی دیگر از مورد توافق انجام هر آنچه که ایران می خواهد به انجام است.

دموکرات ها باید ثبت یک دست کت و شلوار برای قضات به شنیدن در مورد آنها بر این باورند بالقوه حکم دادگاه پایین تر می تواند بی ثبات کردن کل سیستم بهداشت و درمان. که منظور من بیا که کمی مالیخولیاerbolic نه ؟ منظور من چقدر بد می گرفتن بیمه سلامت از میلیون ها نفر از آمریکاییs با هیچ جایگزینی فوری در محل واقعا بود ؟ شما می دانید که پس از نوشتن آن همه را آنها احتمالا باید nip این در جوانه به زودی.

دیوان عالی کشور به احتمال زیاد باید درب بسته جلسه به درخواست در نظر گرفتن alهر چند این انتظار می رود که آنها نمی صدور حکم تا بعد از انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de