عربستان انتقاد خاموش در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و تظاهرات

واشنگتن بیشتر خواهان ادامه داد: روز شنبه برای جلوگیری از هر گونه انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند تعداد انگشت شماری از اوباما و صحبت کردن در برابر پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن تظاهرات مسالمت آمیز از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس.

“وجود دارد هیچ حق شورش حق ندارد برای از بین بردن دیگران اموال … اما اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض و من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن” گفت: ایالت نبراسکا بن Sasse.

کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott, تنها, سیاه جمهوری خواه در سنا گفت که او فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از کلیسای سنت جان مفید بود. اسکات گفت: آن چیزی نبود که او انجام داده اند.

“بدیهی است که اگر سوال شما این است که شما باید با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر به طوری که رئیس جمهور می تواند به یک عکس-op, جواب این است” اسکات گفت: سیاسی جمعه در حالی که با اشاره او شخصا از دیدن این حادثه.

سناتور. سوزان کالینز R-مین گفت: آن را “دردناک برای تماشای مسالمت آمیز معترضان به معرض گاز اشک آور به منظور رییس جمهور برای رفتن در سراسر خیابان به یک کلیسا که به اعتقاد من او را با حضور تنها یک بار.” در حالی که آمریکایی ها حق ناراحت است که تاریخی کلیسا به آتش کشیده شد و تخریب “من فکر می کردم که رئیس جمهور آمد در سراسر به عنوان unsympathetic و حساس,” او گفت:.

در زمانی که یک رئیس جمهور “باید به تلاش برای آرام کردن ملت” مغلوب ساختن پیشی جستن انجام نشده بود که گفت: کالینز که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در نظر گرفته است و یکی از سنا آسیب پذیر ترین امتیازهای.

Sasse که در زمان انتقاد از تهمت اما برنده حمایت خود را برای انتخاب مجدد گفت: مقامات دولتی در سراسر کشور “باید کاهش دما” در طول تظاهرات و خشونت های پس از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید گزارشی در مینه سوتا است. چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شده اند و یکی شده است به اتهام قتل در Floyd مرگ است.

“بی عدالتی پلیس — مانند شیطانی قتل جورج Floyd — is منفور و شایستگی اعتراض مسالمت آمیز با هدف تغییر” Sasse, گفت:, و اضافه کرد که “شورش شنیع اعمال خشونت آمیز است که صدمه زدن به بی گناه است.” هر دو پیام باید شنیده می شود که آمریکایی ها کار می کنند برای پایان دادن به خشونت و بی عدالتی Sasse گفت.

این نظر توسط سه نوروزی در میان قوی ترین جمهوریخواهان زیر مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا دوشنبه برای پایان دادن به گرم اعتراضات و نذر خود برای استفاده از نیروی نظامی برای رسیدن به آن در صورت لزوم. جمهوری خواهان بارها خاموش و هر گونه انتقاد از تهمت و تنها توافق بهداشت ، میت رامنی یوتا رای به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در ماه فوریه است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تندرو سخنرانی دوشنبه در کاخ سفید به باغ گل رز رئیس جمهور راه می رفت به نزدیکی کلیسای جان, جایی که او برگزار شد تا یک کتاب مقدس برای عکاسان است. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات جلب گسترده محکومیت از حزب دموکرات و رهبران مذهبی که گفت که او با سوء استفاده از این کتاب مقدس و کلیسا که در آن رئیس جمهور باید دعا کرد برای بیش از 150 سال است.

داکوتای جنوبی ایالت جان Thune دوم-رتبه بندی سناتور جمهوریخواه گفت که “به عنوان یک به طور کلی ماده من همیشه فکر می کنم این چیز خوبی برای ما انتخاب رهبران به صرف زمان در کلیسا.” هنوز Thune گفت: نمایش از مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال شد “رفتن به در چشم بیننده است. حامیان او می رویم به فکر می کنم … او ایستاده بود تا برای چیزهایی که او معتقد است و به آن باور دارند. مخالفان او در حال رفتن به می گویند این یک عکس op.”

سناتور. John Cornyn R-تگزاس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد “فکر کردم این امر می تواند برخی از پیام وحدت اما البته آن را برای نیمی از کشور و نیمی دیگر به خشم آمده بودند ، و این فقط از آن ما هستند متاسفانه.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب خشونت Cornyn و Thune گفت: آنها امید تهمت نمی توسل به آن است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “مسلما” دارای اختیارات لازم برای استفاده از نیروی نظامی “تا کنون او نیست آن را انجام داده” Cornyn گفت. “امیدوارم او نمی خواهد آن را انجام دهد. آن لازم نخواهد بود. و ما سعی خواهیم کرد به برخی از بازگشت آرامش به جوامع ما است.”

Thune گفت: “ترجیح می دهم که این چیزها بود به کار گرفته شده توسط دولت و مقامات محلی. شما می خواهید به د-تشدید به جای تشدید می شود.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن, اقدامات, اما گفت که او برطرف شد وجود نداشت و میر و صدمات در پایتخت کشور دوشنبه شب. مک کانل محکوم شورش در شهر لوییویل و شهرهای دیگر و حتی به عنوان او گفت: ملت ایران در وحشت و مخالفت با فلوید مرگ است.

“مشروع و مهم صدای اعتراض صلح آمیز هرگز شنیده می شود بیش از ندبه از آتش آلارم فوق العاده از بشقاب شیشه ای ویندوز و آژیر آمبولانس آینده برای افسران پلیس که حمله و یا به ضرب گلوله در سر” مک کانل گفت.

سناتور. تد کروز سناتور تگزاس گفت: “خوشحالم که مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به یک “کلیسای تاریخی در شهرستان پایتخت ما که firebombed توسط تروریست ها. آن مهم است برای رئیس جمهور وجود داشته باشد و می گویند ما نمی خواهد cowed توسط تروریست ها. همه ما باید یک متمم اول قانون اساسی حق به صحبت می کنند, اما شما لازم نیست که یک حق برای سوزاندن یک کلیسا است.”


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور و مری کلر Jalonick کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>