گوگل پیکسل 5، پیکسل 4a 5G تاریخ راه اندازی به بیرون درز

بر اساس گزارش ها، گوگل غول فناوری در حال آماده شدن برای راه اندازی گوشی های هوشمند پیکسل 5 و پیکسل 4a 5G در 25 سپتامبر در آلمان است.

یک سند داخلی از شاخه آلمانی وودافون حاکی از آن است که گوگل پیکسل ۴a ۵G و گوگل پیکسل ۵ ممکن است در ۲۵ سپتامبر در آلمان فرودآیند. اگر این درست است، راه اندازی عمومی پیکسل 5 و پیکسل 4a 5G می تواند خیلی زود، و به احتمال زیاد در همان تاریخ، به عنوان هر گزارش رسانه ای است.

با توجه به جان Prosser، خودی اپل قابل اعتماد و نشت سریال، پیکسل 5G خواهد شد در رنگ مانند سیاه و سفید و سبز اعلام کرد. پیکسل 4a 5G نوع خواهد شد در کنار رنگ سیاه و سفید تنها اعلام کرد.

پیکسل گوگل 5 به تازگی در معیار هوش مصنوعی ظاهر شد و لیست تایید می کند که آن را توسط SD765G SoC تغذیه می شود.

حضور SD765G در داخل دستگاه نشان می دهد که آن را به عنوان اولین گوشی پیکسل آماده 5G برای اولین بار. این دستگاه اولین گوشی پیکسلی خواهد بود که با RAM 8GB آمده است. با این حال، معیار هوش مصنوعی هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات دیگر دستگاه ندارد.

همچنین انتظار می رود گوشی هوشمند پیکسل ۵ آینده یک پنل بزرگتر ۶٫۶۷ اینچی، ۱۲۰ هرتز OLED را به نمایش کند.

تحلیلگر نمایش راس یانگ در اوایل ماه جاری ادعا کرد که دستگاه پیکسل بعدی یک صفحه نمایش 6.67 اینچی عرضه شده توسط سامسونگ و BOE ورزشی خواهد بود و صفحه نمایش نرخ تازه کردن 120Hz را پشتیبانی خواهد کرد.

این اولین گوشی پیکسلی خواهد بود که با رم 8GB آمده است.

گوشی هوشمند به احتمال زیاد به ویژگی های مدرن پانچ سوراخ صفحه نمایش, شبیه به پیکسل 4a.

انتظار می رود با ویژگی های حق بیمه بیشتر، رتبه بندی آب آی پی و پشتیبانی شارژ بی سیم وارد شود.

گوگل پیکسل 4a به تازگی اعلام کرد ویژگی های 5.81 اینچ صفحه نمایش OLED و آن را توسط Snapdragon 730 پلت فرم تلفن همراه تغذیه می شود. تلفن همراه با RAM 6GB و ذخیره سازی بومی 128GB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de