گوگل حذف بیش از 5 میلیون منفی Infinite بررسی از فروشگاه بازی به بهبود رتبه

از چند روز گذشته ما شاهد جنگ بی پایان-‘یوتیوب در مقابل Infinite’ در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

چند هشتگهای درخواست کاربران برای ممنوعیت Infinite و هند در برابر Infinite شروع روند در توییتر.

این روند مطمئنا تحت تاثیر قرار Infinite سخت و رأی بودند کاهش یافته و از 4.7 به 3 و سپس در نهایت برنامه خود را شاهد کمترین امتیاز تا کنون من.e-1.2.

با توجه به آخرین گزارش های رسانه های غول تکنولوژی گوگل آمد به نجات برنامه و حذف میلیون ها نفر از بررسی بد از فروشگاه بازی در پست قبل. طبق گزارش گوگل حذف بیش از 5 میلیون منفی دیدگاهها برای: Infinite که در نهایت بهبود رتبه آن است.

در حال حاضر در فروشگاه Google Play است که با داشتن 22 میلیون بررسیهای Infinite که بدان معنی است که گوگل تا کنون برداشته شود بیش از 5 میلیون و بررسی

در حال حاضر Infinite رتبه در فروشگاه بازی است 1.6 و آن است که به تدریج در حال افزایش است.

کل شکست مفتضحانه زمانی آغاز شد که محبوب YouTuber CarryMinati (نام واقعی آجی نگار) ایجاد یک ویدیو در یوتیوب در مقابل Infinite چند روز به عقب که در او دیده می شد برشته محبوب TikToker امیر صدیقی (که تا به حال یک بار ادعا کرد او خواهد بود مفتخر به دریافت بوداده CarryMinati).

این ویدئو ویروسی رفت و آن را تبدیل به یک زمین پرورش برای memers. این ویدئو گرفته شده از یوتیوب با توجه به محتوای نقض و آجی نگار ایجاد یک ویدیو دیگر درخواست طرفداران خود را برای جلوگیری از سوء استفاده از این ویدئو به نفع خود. آجی کردم عاطفی در حالی که صحبت کردن در مورد این ویدئو و ارسال پیام در همان زمان.

یکی دیگر از Infinite تاثیر گذار Faizal صدیقی آمده است تحت اسکنر برای یکی از فیلم های خود را که در آن او است به اتهام ترویج یک حمله با اسید در زنان با خلق یک صحنه ناراحت کننده.

جنگ بین یوتیوب و Infinite به نظر نمی رسد برای پایان دادن به هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>