گوگل و اپل شریک به شکست COVID-19 شیوع غول تکنولوژی به طور مشترک توسعه فن آوری برای ردیابی تماس

در چه می آید به عنوان یک محرک توسعه فناوری غول اپل و گوگل ملحق شده اند دست به شکست coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع همه گیر است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر جهان است و تهدید نژاد انسان در مقیاس جهانی است. شرکت های چند ملیتی که به نگه داشتن بزرگترین بازار capitalisations در حوزه فن آوری باید تصمیم به قرار دادن تلاش های مشترک خود را در توسعه تکنولوژی است که کمک خواهد کرد که دنیا دولت ها برای کاهش گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی در سفارش به “جامعه را به بالا و در حال اجرا”.

“گوگل و اپل در حال اعلام یک تلاش مشترک برای فعال کردن استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای کمک به دولت ها و سازمان های سلامت کاهش گسترش ویروس با حریم خصوصی و امنیت مرکزی به طراحی” یک اطلاعیه توسط گوگل LLC ادامه اضافه میکند: “اپل و گوگل راه اندازی خواهد شد یک راه حل جامع که شامل application programming interfaces (Api) و سیستم عامل-سطح تکنولوژی به کمک امکان تماس با ردیابی. با توجه به نیاز فوری این طرح است که اجرای این راه حل در دو مرحله در حالی که حفظ حمایت قوی در اطراف حریم خصوصی کاربر.”

با توجه به بیانیه شرکت تماس, ردیابی شناخته شده است به عنوان یک روش قابل دوام با بهداشت عمومی سازمان برای کاهش گسترش این ویروس پس از COVID-19 منتقل می شود از طریق نزدیکی به افراد مبتلا.

اعلام شرح و تفصیل بیشتر در دو مرحله طرح توسط گوگل و اپل برای کمک به جهان در مقابله با کروناویروس بحران است. در اینجا مراحل با توجه به گوگل LLC گفته:

برای اولین بار در ماه مه هر دو شرکت عرضه خواهد کرد و رابط های برنامه کاربردی است که قادر به ایجاد قابلیت همکاری بین دستگاه های آندروید و iOS با استفاده از برنامه های از مقامات بهداشت عمومی. این رسمی نرم افزار در دسترس خواهد بود و کاربران به دانلود از طریق مربوطه خود را در فروشگاه app.

در ماه های آینده اپل و گوگل کار خواهد کرد برای فعال کردن گسترده تر بلوتوث تماس مبتنی بر پلت فرم ردیابی با ایجاد این قابلیت را در زمینه سیستم عامل است. با توجه به تکنولوژی غول های, این است که یک راه حل قوی تر از یک API و اجازه می دهد بیشتر افراد به شرکت اگر آنها را انتخاب کنید به انتخاب کردن در و همچنین تعامل فعال با یک اکوسیستم گسترده تر از برنامه های دولت و مقامات بهداشتی.

“شفافیت و رضایت از بیشترین اهمیت در این تلاش و به ما نگاه رو به جلو به ساختمان این قابلیت در مشورت با سهامداران علاقه مند. ما آشکارا انتشار اطلاعات در مورد کار ما برای دیگران به تجزیه و تحلیل” بیانیه می افزاید.

در نهایت آن شد و تاکید کرد که هر دو شرکت بر این باورند شده است وجود دارد هرگز یک مهم تر حاضر به همکاری با یکدیگر برای حل یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن.

“از طریق همکاری نزدیک و همکاری با توسعه دهندگان دولت و ارائه دهندگان خدمات سلامت ما امیدواریم که برای مهار قدرت از تکنولوژی برای کمک به کشورها در سراسر جهان به سرعت گسترش COVID-19 و سرعت بخشیدن به بازگشت زندگی روزمره” در این بیانیه به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de