زمان خوبی برای مبارزه با یک کتاب بزرگ

زمان خوبی برای مبارزه با یک کتاب بزرگ – شیوه زندگی

به روز شده: May 15, 2020, 08:58 IST | جین Borges | بمبئی

دعاوی خبر بد برای ناشران اما اگر شما یک جامد کتاب حمایت حقایق وجود دارد به دلیل کمی نه دفاع از آن. نیروی عظیم منهدم کننده است پیروزی های اخیر ارائه می دهد امید به کتاب صنعت و خوانندگان

همیشه که یک ناشر تصمیم می گیرد به یک کتاب به خصوص یکی با یک سیلی چند کرور طرح دعوی در دادگاه و کدام یک به لحاظ سیاسی حساس بار تماس از “حاشیه” Hindutva سازمان. اما این که چه Chiki سرکار را در سال 2018 است. دو سال در, بنیانگذار و آینده مستقل انتشارات نیروی عظیم منهدم کننده کتاب های جشن نادر شاهکار در هند چاپ و نشر ، ماه گذشته نیروی عظیم منهدم کننده برنده مدنی افترا کت و شلوار ظ توسط گوا-بر اساس Sanatan Sanstha در برابر 2017 انتشار, سایه ارتش توسط Dhirendra K Jha. این نقطه عطفی پیروزی برای آزادی بیان است. این اولین بار نیست که سرکار تا به حال به دفاع از یک کتاب در دادگاه. در سال 2017 Baba Ramdev تا به حال یک دستور قرار داده و در Priyanka Pathak-Narain را Godman به سرمایه دار خیلی مهم: داستان ناگفته Baba Ramdev. این موضوع در حال حاضر در حال بررسی در دیوان عالی کشور است.

حملات در کتاب جدید نیستند. در واقع در سال 2018 به انجمن کتابخانه های آمریکا (ALA) گزارش داد که 531 مواد از جمله کتاب و مجله و پایگاه داده شدند و موضوع را به تلاش در حذف و یا محدودیت در ایالات متحده است. هند متفاوت است. بیشتر از نه بحث کتاب را به همراه کشت اعلامیه های حقوقی و ممنوعیت تهدید. اگر این موضوع مارپیچی مانند آن در سال گذشته با هنر گره زدن میناکاری کودکان, کتاب ناتاشا شارما و پریا Kuriyan (Karadi قصه) ترک سیک جامعه صدمه دیده—امن ترین گزینه است برای برداشت این کتاب به دلیل کوچک-زمان ناشران به ندرت مالی پهنای باند برای به چالش کشیدن ممنوعیت.

اما سرکار می گوید همه باید مبارزه کنند. “دعاوی همیشه خبر بد پس من خوشحال [که آن اتفاق افتاد]. اما ما نمی هر گونه شک که ما تا به حال منتشر شده یک کتاب خوب است و ما تا به حال به آن ایستاده…من فکر نمی کنم بیش از حد سخت در مورد خسارت—ما را به آمده است که هنگامی که ما تا به حال,” او می گوید.

هند می گوید: دهلی نو-بر اساس کارآفرین در واقع نسبتا خوب حقوقی رویه در موارد افترا علیه کتاب. “دفاع در برابر تهمت و افترا است حقیقت است. به عنوان طولانی به عنوان شما در حال روشن است که کتاب دفاع و که همه ادعای آن را می سازد را می توان حمایت کردن وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس. من تا به حال به همان اندازه شانس برنده شدن به عنوان نیست و ما در شرایط بسیار جامد زمین از نظر قانونی پس چرا اجرا میشه؟”

اتفاقا این مورد در برابر سایه ارتش نازک بود و از ابتدا می گوید نیروی عظیم منهدم کننده وکیل Satyajit Sarna. این کتاب از سوی دیگر نتیجه تحقیقات دقیق. اولین طومار که Sanatan Sanstha در زمینه میزبانی 2018 مشخص نیست که کلمه جمله یا پاراگراف آنها را جرم بود. “چیزی که با افترا مناسب است که آنها را به دقت پیش نویس به طلسم کردن آنچه که دقیقا هتاکان است درخواست. Sanatan Sanstha کت و شلوار را شامل نمی شود جزئیات. ما رفت و پس از آنها برای پر کردن یک دست کت و شلوار که نیست باید قوی زمینه را برای زنده ماندن. آنها یک فرصت برای رفع آن, اما آن را خیلی دیر شده بود به طوری که ما موفق به دریافت آن را رد کرد و می گوید:” Sarna, بیش از یک مصاحبه تلفنی. اما حتی از ضعیف ترین لباس, متاسفانه تحمل است. “‘روند’ است که مجازات در سیستم قضایی. حتی چیزی به عنوان نازک به عنوان این مورد آنها [Sanatan Sanstha] قادر به نگه داشتن نیروی عظیم منهدم کننده در دادگاه برای دو سال. این [جنگ حقوقی] گران است و می تواند بسیار ناخوشایند برای طرفین درگیر است.”

Kanishka Gupta, Chiki Sarkar and Dhirendra K JhaKanishka گوپتا Chiki سرکار و Dhirendra K Jha

برای Jha های برنده شدن در آمد و به عنوان یک تسکین بزرگ. “تلاش برای سرکوب فعالیت های روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار رایج. همچنین مانع کار خود را,” او می گوید. در حالی که Jha سپاسگزار به نیروی عظیم منهدم کننده به صورت ایستاده خود زمین او می گوید که “روزنامه نگاران و محققان و نویسندگان روبرو افترا باید یاد بگیرند که به ایستادن در ظرفیت فردی خود را.” “از آنجا که اگر شما اعتماد به نفس است که آنچه شما نوشته شده است که بر اساس حقایق جامد وجود دارد هیچ دلیلی برای بازگشت.”

پریا کاپور از Roli کتاب به یاد یک مورد از 20 سال پیش. Roli شد بريدن برای انتشار “پورنوگرافی” در پوشش Kamasutra. “هر یک از این آثار در کتاب و صدها سال تلقی می شود بخشی از میراث ما است. خوشبختانه این مورد به نفع ما اما نه بدون از اضطراب غیر ضروری و هزینه” او می گوید: در یک ایمیل ،

به عنوان ناشر کاپور می گوید او تضمین می کند که یک برنامه به طور بالقوه حساس خطی است که شماری از وکلا. “ما در مورد وکیل توصیه های ما با نویسندگان و تصمیم می گیرید که آنهایی که در هیئت مدیره و آنچه را به خطر است. وکلا تمایل دارند در کنار احتیاط پس از آن تا به ما برای تصمیم گیری چه مقدار از یک خطر محاسبه شده ما می خواهیم را به” او می گوید. “در اکثر موارد من می گویند ما به همه. به تازگی منتشر شده ما یک کتاب که در آن بخش های خاصی شده اند می تواند به عنوان پتانسیل تحقیر از دادگاه. آن مسئولیت ما به عمل معقول و حفاظت از این نویسنده در حالی که نه رقیق کننده هسته اصلی این کتاب است.”

عامل ادبی Kanishka Gupta, بنیانگذار نویسنده طرف می گوید که عوامل می تواند هرگز به دادگاه گرفته. نه آنها ملزم به پرداخت هزینه های قانونی و هزینه و خسارت در مورد قضاوت می رود در برابر خود نویسنده است. اما آن را “احساسی و اعتباری consequenes”. “یکی برای مقابله با بار عاطفی و مالی مضطرب نویسندگان و ناشران است که ممکن است احساس یک حس بی اعتمادی نسبت به عامل” او می گوید.

به عنوان یک اقدام احتیاطی او را به یک مشاور حقوقی به رفتن را از طریق بحث محتوا است.

اما او احساس می کند که برخی از شرکت های چند ملیتی نشر هستند کمتر در معرض خطر مخالف شدید از ناشران مستقل “از آنجا که شرکت ها و محدودیت های بوروکراسی ترس از جنجال و امنیت شخصی”. “اما نگاه Chiki سرکار. در یکی از اولین جلسات با او به من گفت که دفاع از او نویسندگان و کتاب در برابر الکی دعاوی بود و یک زندگی طولانی میشن. دانستن او انجام خواهد شد آن را به زودی می گوید:” گوپتا.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im