خبر خوب برای دیر مالیات دهندگان: کاخ سفید را تمدید مهلت تشکیل پرونده اضافی سه ماه


Illustration for article titled Good News for Tardy Tax Payers: The White House Will Extend Filing Deadlines an Extra Three Months

عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

در این بار تلاش همه ما می تواند استفاده از اضافی مهلت برای دریافت تمام امور ما به منظور. البته هستند کسانی از ما که صبر کنید تا آخرین لحظه به انجام کارها بدون در نظر گرفتن زمان است.

در هر دو مورد وجود دارد یک بیت از اخبار خوب در افق برای افرادی که در حال اجرا در اواخر برای گرفتن مالیات خود را ثبت: شما رو هم.

تبلیغات

با توجه به AP اخبارکاخ سفید در حال انجام کاری مفید برای تغییر با فشار دادن تشکیل پرونده مالیاتی مهلت بازگشت سه ماه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin اعلام ساخته شده از طریق توییتر در روز جمعه نوشتن “ما در حال حرکت مالیاتی بعد از 15 آوریل تا ژوئیه 15. تمام مالیات دهندگان و کسب و کار خواهد شد که این زمان اضافی به فایل و پرداخت بدون بهره و یا مجازات.”

ظاهرا ایده این است برای ارائه به کسانی که inconvenienced حفظ تاج بحران با کمی انحراف و تصمیم می آید تنها چند روز پس از Mnuchin اعلام کرد که کاخ سفید اجازه خواهد داد که افراد و کسب و کار به زمان بیشتری برای پرداخت خود را 2019 صورتحساب مالیات به تعویق انداختن مهلت مقرر در اصل مارس 15 به مدت 90 روز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—که احتمالا دریافت نمی کند بسیار مهربانتر از این—گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که او می خواهد به مالیات دهندگان زمان بیشتری و “امیدوارم تا آن زمان مردم خواهد شد بازگشت به زندگی خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از قدرت او را به دست آورد اعلام اضطراری ملی به موسسه تاخیر—نه فقط برای کمک به شهروندان و کسب و کار, البته, اما برای کمک به اقتصاد ایالات متحده در آن زمان نیاز است.

تبلیغات

از آسوشیتد پرس:

تاخیر در دسترس است برای افرادی که مدیون $1 میلیون یا کمتر و شرکت های بزرگ که مدیون 10 میلیون دلار یا کمتر است.

انتظار می رود که بسیاری از کشورها را به دنبال خواهد داشت رهبری از دولت فدرال و تاخیر مهلت تشکیل پرونده مالیاتی خود را به عنوان به خوبی, اما خواهد شد که یک دولت از دولت تصمیم گیری است. .

Mnuchin گفته بود پرداخت تاخیر می تواند $300 میلیارد موقت در حمایت از اقتصاد با دادن خانواده ها و کسب و کار توانایی استفاده از پول آنها را پرداخت کرده اند به IRS به عنوان حمایت مالی برای پاسخگویی به نیازهای دیگر در طول اقتصادی اضطراری ایجاد شده توسط تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

دولت در حال همکاری با کنگره به منظور توسعه یک $1 تریلیون بسته حمایتی و Mnuchin گفته IRS پرداخت تاخیر اضافه خواهد شد $300 میلیارد دلار برای این تلاش است.

تبلیغات

بنابراین افرادی که در حال حاضر در حال اجرا پشت در گرفتن حق با IRS هم خوب فرمت به چیزهای ساده تر شوند اما این بدان معنا نیست که آنها را وادار به رفتن کامل Lauryn Hill-اواخر در همه چیز با هم; به خصوص اگر آنها در حال انتظار بازپرداخت مالیات در یک مد به موقع. با توجه به AP رئیس جمهور خواستار هر کسی انتظار بازپرداخت به فایل بلافاصله به منظور دریافت پول خود را سریعتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im