خبر خوب برای افرادی که وحشتناک مردم: رئیس جمهور تهمت آزمایش منفی برای COVID-19


Illustration for article titled Good News For People Who Like Terrible People: President Trump Tested Negative For COVID-19

عکس: Tasos Katopodis (گتی ایماژ)

Welp اگر شما در انتظار بودند در اخبار برای شکستن که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است را با “که رونا” شما نا امید خواهد شد.

با توجه به AP اخبارکاخ سفید منتشر شد نتایج آزمون شنبه شب آشکار است که رئیس جمهور دریافت نتایج منفی برای COVID-19 پس از آزمایش coronavirus در روز جمعه.

تبلیغات

دیروز Root گزارش داد که سه نفر را که بازدید کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-o-لاگو رفت و آمد مکرر برای یک شام با اعضای برزیل رئیس هیئت آخر هفته گذشته که رئیس جمهور میزبانی حال آزمایش مثبت برای coronavirus باعث سوال در مورد زمانی که و یا اگر تهمت خواهد بود آزمایش پس از او تا به حال در تماس با کسانی که در معرض شده بود داشتن حتی یک جدول با یکی از آلوده کنندگان. کاخ سفید پزشک شان کانلی اصرار رئیس جمهور خوب بود.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت رایگان” گفت: کانلی در یادداشت روز شنبه منتشر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به نظر می رسید تمایلی به دریافت خود را آزمایش ظاهر می شود به قرار دادن آن است. خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز جمعه, فشرده او در مورد این مسئله پس از خبر شکست خود را در مورد آلوده رفت و آمد مکرر مهمانان که به او پاسخ داد که او را “به احتمال زیاد” تست “بسیار زود” است و او و مردم بودند “کار بر روی یک برنامه” با توجه به New York Post.

کانلی نیز در ابتدا نشان داد که لازم بود برای رئیس جمهور به آزمایش می شود با وجود او قرار گرفتن در معرض خود را به مهمانان که تست مثبت گفت: در بیانیه ای “در این شب به ما آموخته از دیگر شام مهمان یکی از این های جدول با رئیس جمهور و کاخ سفید هیئت بود که علامت-رایگان تا صبح امروز و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19,” کانلی گفت:, و اضافه کرد که تهمت قرار گرفتن در معرض به فابیو Wajngarten (یکی از آلوده مهمان) بود “بسیار محدود (عکس دست دادن)”و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشتن یک جدول با نام مهمان و “صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک با مورد دوم تمام فعل و انفعالات رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع.”

تبلیغات

زمانی که یک خبرنگار ضمنی که مغلوب ساختن پیشی جستن شاید بودن “خودخواه” با گرفتن آزمایش در مقایسه با سایر مقامات دولت مشاوره خود انزوا پس از قرار گرفتن در معرض آلوده مهمان مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده و گفت: “من نمی گویم من که قرار بود به آزمایش می شود.”

بنابراین در حال حاضر تهمت تست شده است و با توجه به Conley او است که در واقع خوب است.

“در این شب من تایید دریافت که تست منفی است,” او گفت:, و اضافه کرد که او شده است در “تماس روزانه با مرکز کنترل بیماری ها و کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و این که “ما در حال تشویق اجرای همه خود را بهترین شیوه برای قرار گرفتن در معرض کاهش و انتقال کاهش.”

تبلیغات

با توجه به CNBC معاون رئیس جمهور مایک پنس نشان داد به خبرنگاران در روز شنبه که او نیز در نهایت آزمایش ویروس.

“من قصد دارم به صحبت می کنند و بلافاصله پس از این کنفرانس مطبوعاتی با سفید, خانه پزشک, اتاق کار” پنس گفت. “خانم پنس و من خواهد بود بیش از شاد به آزمایش می شود.”

تبلیغات

پنس تایید نشده هر گونه برنامه های رسمی به دنبال تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im