معبد طلایی ضد عفونی بدون جدید COVID-19 موارد گزارش شده در پنجاب

محل Harmandir صاحب, همچنین شناخته شده به عنوان معبد طلایی gurdwara در امریتسار پنجاب بود و ضد عفونی در روز شنبه با در نظر coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع همه گیر است که به گسترش مانند آتش سوزی در هند.

ضد عفونی انجام شد پنجاب آتش خدمات به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش این ویروس, اخبار سازمان گزارش شده است.

در ضمن مردم در Chandigarh دیده می شد صف بندی در اعداد بزرگ در خارج ضروری کالا فروشگاه برای خرید اقلام مانند دانه های مواد غذایی, مواد غذایی, میوه ها و سبزیجات و شیر و گوشت و ماهی است. پس از استراحت حکومت نظامی در کشور یک روز زودتر پنجاب وزیر Amarinder سینگ گفته بود که تمام مغازه های فروش کالاهای اساسی باز باقی خواهد ماند از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر روزانه تا سفارشات بیشتر.

نگه داشتن در ذهن همه بخش های جامعه پنجاب دولت نیز اجازه بدن شهرداری برای خرید اقلام ضروری برای روزانه شرط و مردم فقیر را به عنوان به خوبی به عنوان علوفه برای ‘gaushalas’ از شهرداری بودجه در اختیار خود را.

در کمی مثبت به روز رسانی جدید در حال حاضر COVID-19 موارد گزارش شده از پنجاب در شنبه, دولت, وزیر بهداشت Balbir سینگ Sidhu مطلع در این روز اضافه کرد که تمام بیمارستان های منطقه در دولت دستور داده شده است که برای راه اندازی Icu. 50 جدید هواکش را نیز به دست آورد شده است برای دیدار با تقاضا.

روز جمعه پنج تایید موارد COVID-19 گزارش شده در پنجاب در نظر گرفتن تعداد کل بیماران آزمایش مثبت برای بیماری های عفونی به 38 در دولت است.

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

از 07:30 بعد از ظهر روز جمعه در اطراف 918 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری است. این ویروس آسیب دیده در اطراف 614,884 مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر و آمار 28,687.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im