رفتن در محافل

رفتن در محافل و سبک زندگی

به روز شده: مارس 03, 2020, 08:46 IST | Gitanjali Chandrasekharan | بمبئی

دسترسی به جاده ها و پارک ها و دونده هستند و ماندن در فرم تکمیل کامل ماراتن بافی دایره در اطراف مبلمان خود را. اما آن را مانند معامله واقعی است ؟

Gunjan Raina and Vishal Sharma participate in the Lockdown Indoor Run 2020 at their Powai home on April 26. Pic/Sameer Markande

Gunjan Raina و Vishal Sharma شرکت در مستند داخلی اجرا 2020 در پوی خانه در مارس 26. عکس/Sameer Markande

برای مردی که عطریست با دویدن آغاز شد و شش سال پیش زمانی که یک مربی به او گفت, “سن فقط یک عدد چرا شما شروع کنید و ببینید که چگونه از آن می رود” و 73 سال Kamalaksha رائو به آن رفته اسلحه فروزان. او در نیمه اول مسابقه دو ماراتون در سال 2015 و سال گذشته Malad ساکن بود سه نفر 100 متر اجرا می شود و یکی 60 متر اجرا شود. خود را به طور منظم برنامه شامل بارگیری در این هفته در حال اجرا جلسات و دراز مدت از حدود 25 متر هر یکشنبه.

او در راه خواهد بود یا این Bandra-NCPA اجرا بریولی پارک ملی و یا در Malad پشت جاده ها است. زمانی که مستند اعلام شد در سراسر هند در مارس 24, رائو مانند دیگر دونده—در سراسر هند و جهان—به طور ناگهانی در بر داشت خود را محدود به خود 1BHK آپارتمان که او می گوید نیست بسیار بزرگ است.

اما پس از آن “پانزده روز پس از مستند شروع یک گروه از دوندگان که من در ارتباط با واتساپ در بنگلور شد صحبت کردن در مورد چگونه آنها در حال اجرا در داخل خانه. من تصمیم گرفتم سعی کنید آن را به عنوان به خوبی.” آنچه در آغاز با سه کیلومتر افزایش یافته و به پنج کیلومتر و پس از بستن با یک سازمان غیر دولتی در زوم او به اتمام 21 کیلومتر در مارس 12.

This handout picture taken and released courtesy Pan Shancu on February 14 this year, shows Shancu running in his bedroom in Hangzhou, China’s eastern Zhejiang province. PIC/AFP
این جزوه عکس گرفته و منتشر شد حسن نیت ارائه میدهد پان Shancu در 14 فوریه در این سال نشان می دهد Shancu در حال اجرا در اتاق خواب خود را در هانگژو چین شرقی استان ژجیانگ است. عکس/ AFP

در اوایل روز جهانی Coronavirus بیماری همه گیر در فوریه پان Shancu از Hangzhou در نزدیکی شانگهای در چین آمار جهانی عناوین—تصویر خود را در حال اجرا گذشته یک تخت در یک فضای محدود در یک طبقه چوبی رفت و ویروسی که او به اتمام 66 متر در یک حلقه در خانه ظرف شش ساعت و 41 دقیقه. آنچه که 44 ساله شد نشان دادن و سپس شروع یک اپیدمی جدید: باید پا را اجرا خواهد کرد در هر نقطه. Shancu نقل شد و گفت: “در حال اجرا است مانند اعتیاد. اگر شما دان ‘ تی اجرا برای مدت زمان طولانی شما خارش ، و آن چیزی رائو موافق با. “همه دونده یک جنون ميکنند.”

در حالی که رائو نمی دانم چگونه این حلقه که او اجرا می شود و در خانه خود است—یک ویدیو آپلود او خود را در حال اجرا بر روی Facebook نشان می دهد که او خود را باز کرد درب جلو و با استفاده از گسترش فضا در راهرو—پوی ساکن Gunjan Raina مشخص است یک 30m دایره در 1,150 فوت مربع آپارتمان.

42 سال است که آغاز شده در حال اجرا فقط از دو سال پیش به پایان اولین ماراتن کامل در این سال تاتا در بمبئی مسابقه دو ماراتون. در آن زمان چهار ساعت و 48 دقیقه; یک 10k معمولا طول می کشد 56 دقیقه است.

این مستند املای یک مکث در هفته در حال اجرا برنامه: چهار روز از در حال اجرا از جمله تپه ها و آموزش فاصله دو روز از تمرینات قدرت. “من می بینم مردم در سراسر جهان از کسانی که تا به حال انجام داده Ironmans و غیره در حال اجرا در داخل خانه های خود انجام می دهند تا 42 متر اجرا می شود. در ابتدا من فکر کردم من خانه خیلی کوچک بود برای این کار و همچنین نمیفهمد که [انجام] یک یا دو ماه نمی خواهد صدمه دیده است. این حافظه عضلات و بدن خود را به عقب بر گردیم.”

چه چیزی تغییر این بود که شیطان مدار هشت سال چالش های سازماندهی شده توسط Gurugram مبتنی بر شرکت Volano سرگرمی خصوصی Lim ited خود را اعلام کرد اولین مستند چالش است. پس از انجام یک مانع اجرا بر روی زمین در سال گذشته Raina است که هر دو علاقه مندان و یک عضو از جامعه. چالش مورد نیاز خود را به اجرا کوچک مسافت 300 متر در خانه اش آمیخته با چالش های کاربردی مانند burpees و فشار یو پی اس. “من ترسیم کردن یک حلقه کوچک در خانه من که در آن من می تواند اجرا شود. من شروع به انجام یک فاصله کوچک از سه کیلومتر و سپس افزایش آن به پنج است.”

یکشنبه گذشته Raina و Vishal Sharma, 45, شرکت در یک چالش در حال اجرا توسط سازمان دیگری Gurugram مبتنی بر شرکت هر بدن می تواند اجرا شود. چالش این است که به درستی به نام مستند داخلی اجرا 2020.

Mihika Wahi Gupta, organiser of the Lockdown Indoor Run
Mihika Wahi گوپتا سازمانگر از مستند داخلی اجرا

سازمانده Mihika Wahi گوپتا خودش یک ultrarunner در بر داشت خودش را در حال اجرا یک بعد از ظهر در ماه مارس در حالی که خانواده اش به خواب رفته بود و متوجه شدم که گرفتن از 10k به 15k به 21k نیست بسیار دشوار است. آن را هنوز هم روزهای اولیه از این مستند و دیگر دوندگان در رسانه های اجتماعی شد cribbing در مورد از دست رفته خود را اجرا می شود. “من نوشته شده در مورد من اجرا شود و نشان می دهد که آنها بیش از حد سعی کنید این را در خانه. از آنجا که شما نمی خواهید به بیرون رفتن و به خطر اندازد خودتان و یا دیگران است.”

زمانی که او شروع به دیدن یک افزایش در تعداد از افرادی که شروع به آپلود خود را در داخل اجرا می شود در رسانه های اجتماعی او که آن زمان مناسب برای سازماندهی یک رویداد که در آن هر کس می تواند شرکت کنند. آوریل 26 رویداد تا به حال فاصله اعم از 2 متر تا 10 متر. و با حدود 1000 شرکت کننده از نه فقط در هند بلکه در آفریقا, نروژ, New Jersey, دبی و کانادا آن را تبدیل به یک رویداد جهانی ندارم. در حالی که شیطان مدار رویداد رایگان است, مشارکت در این مستند داخلی اجرا هزینه بین R375 و R456 بسته به دسته بندی. اما مثل همه خوبی در حال اجرا حوادث آن می آید با یک کیت کیسه. هنگامی که مستند است و بیش از تحویل شروع, شرکت کنندگان ارسال خواهد شد توپ را روی گوه, مدال, یک ماسک و یک هدیه مانع. “ما تا به حال شرکت کنندگان پیام به ما گفت که این مدال چیزی است که آنها را گرامی داشتن به عنوان نمادی از چیزی که آنها را در این مستند می گوید:” Mihika. اما به لاف زدن بلافاصله شرکت کنندگان در حال حاضر شده است از طریق پست و یک گواهی نامه از موفقیت خود را.

چگونه تدارکات کار وقتی که می آید به داخل سالن مسابقه رویدادهای هر دو گوپتا و عدنان ادیب موسس و مدیر عامل در Volano Entertainment Private Limited, می گویند در درجه اول در اینجا مسابقه است تنها در برابر خود. داخلی در حال اجرا فاصله به راحتی می توان اندازه گیری با ساعت های هوشمند و sportswatches علاوه بر این البته چندین برنامه. هر دو رخداد ارسال لینک به شرکت کنندگان که در آن آنها می توانید یک تصویر لحظهای از خود را تکمیل و اجرا می شود. در مورد شیطان مدار می گوید: Adeeb در روز از این رویداد شرکت کنندگان همچنین با ارسال یک ایمیل با فایل های Gif توضیح کاربردی و تمرینات آنها نیاز به انجام. “و در حالی که ما فقط از آنها بخواهید برای یک تصویر لحظهای از اجرای بسیاری از شرکت کنندگان نیز برای ما ارسال ویدئوها از خود انجام تمرینات به ما نشان می دهد که آنها را تکمیل وظایف.” در نسخه دوم از شیطان مدار داخلی چالش او می گوید: 3000 نفر شرکت کننده در سراسر 116 شهرها از جمله لندن و هامبورگ و سنگاپور. بهترین بخشی از این حوادث بر خلاف خود را آفلاین نسخه این است که شما می توانید شروع در هر زمان که دوست دارید—در دوره تحریم یعنی مثلا Raina می گوید شوهرش شروع خود اجرا و پس از او تکمیل او به دلیل محدودیت فضا.

Kamalaksha Rao has completed a 50k run at home
Kamalaksha رائو به اتمام رسانده است 50k اجرا در خانه

در حالی که در فضای 10k خواهد هزینه 55 دقیقه داخل آن را در زمان 65 دقیقه و 40 ثانیه است. این مهم است که هر کس می خواهد به شما بگویم که برای رفتن آهسته هنگامی که در حال اجرا است.

بنگلور مبتنی بر قدرت و تهویه مربی و ماراتن دونده رادا Krishnaswamy می گوید: بهتر است به چوب به فواصل کوتاه زمانی که در حال اجرا در داخل خانه.

“هنگامی که در حال اجرا در داخل خانه وجود دارد تاب و چرخش در هر 20 متر بنابراین مداوم و کاهش سرعت آن اتفاق نمی افتد زمانی که در حال اجرا خارج از منزل,” او می گوید و توضیح داد که هنگامی که شما به نوبه خود بدن متمایل به یک سمت و با وجود تغییراتی که رخ می دهد. در حالی که یکی می تواند انطباق با این تغییرات بیش از 40 روز یکی را به از یاد بردن این که مستند به پایان می رسد و رزومه کاری خود را به طور منظم آموزش. “وجود دارد تغییرات بیومکانیکی; یک اتاق به دیگری است بیش از 10 متر سرعت آهسته است و نه چیزی است که شما می خواهم تا به حال اجرا زمانی که شما خارج است. پس از این است که یک مسافت پیموده شده شما می خواهم به حمل خارج و نه اکسیژن مصرف شده توسط بدن افزایش چه سود از در حال اجرا در داخل خانه؟”

Radha Krishnaswamy
رادا Krishnaswamy

“دلیل دونده می خواهید برای اجرا است چرا که آنها دریافت یک دونده بالا و احساس خوب در مورد خود است. هنگامی که شما اجرا نمی شوند شما احساس افسرده. و در این زمان مهم است به احساس خوب است. زندگی دشوار است که در این مستند خیلی کمی در حال اجرا خوب است اما نه یک نیمه ماراتن و یا 42k.”

او اشاره می کند که اکثر خانه های کاشی دیوار که لغزنده هستند و در حال اجرا در این سطح صدمه دیده خواهد شد گوساله ها خیلی بیشتر است. به جای دونده باید تمرکز بیشتر در تمرینات قدرتی و اگر در حال اجرا است که باید سعی کنید و پیدا کردن یک دیگر حلقه می گویند 50-100 متر در ساختمان که در آن شما می توانید اجرا کنید و بدون آینده در تماس با هر کس دیگری. و هنگامی که این مستند به پایان می رسد و شما می توانید شروع به خود را به طور منظم عمل “شروع در 50 درصد از آنچه شما انجام می دهند قبل از این مستند و به آرامی آن را ساخت تا.”

The certificate that participants of the Lockdown Run will be mailed. When deliveries resume, they will also be sent T-shirts, a face mask and a nutritious gift hamper
گواهی است که شرکت کنندگان در این مستند اجرا خواهد شد از طریق پست. در هنگام تحویل رزومه کاری آنها نیز ارسال می شود, تی شرت, ماسک صورت و مغذی مانع هدیه

دونده بالا را بررسی کنید. مدال و گواهینامه و كم چک کنید.

اما آنچه در مورد تشویق جمعیت است که با فشار یک دونده گذشته نقطه ترک. ادیب می گوید: “ما را دیده اند ویدئوها از بچه ها تشویق پدر و مادر یا زن و شوهر پله بالا است. این اسیر خانواده شده است که دلگرم کننده است.”

Saloni Shukla, musculoskeletal and sports physiotherapist and founder of Cuffe Parade’s The Salsette Physiotherapy Clinic
Saloni Shukla اسکلتی-عضلانی و ورزشی و فیزیوتراپی و بنیانگذار Cuffe رژه را Salsette فیزیوتراپی درمانگاه

جلوگیری از صدمات در حالی که در حال اجرا در داخل خانه

  • پوشیدن خنثی کفش یا کفش است که شما به طور کلی می پوشند در حالی که در حال اجرا خارج

نگه داشتن فاصله خود را کوچک. هر چیزی بیش از 21k در نظر گرفته شده است فاصله

  • برو آهسته
  • اگر شما می توانید اجرا بر روی تراس

جلوگیری از رفتن به سمت سطوح لغزنده مانند حمام یا سینک

  • تغییر مداوم در جهت چیزی دونده استفاده می شود نه به صدمه دیده خواهد شد و مچ پا. پس از انجام مچ پا تمرینات ثبات
  • انجام تمرینات تقویت دو بار در هفته
  • یک بار در در حالی که کار بر روی تقویت تمرینات هنگامی که عضلات خسته می شوند به طوری که آنها عادت به روت بودن

1,000
تعدادی از شرکت کنندگان که برای امضا این مستند اجرا در مارس 26 سازماندهی شده توسط یک شرکت Gurugram

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de