دروازه بان Francouz می درخشد به عنوان Colorado Avalanche ضربان نشویل شکارچیان 3-2

NASHVILLE, Tenn. — پاول Francouz خود را ادامه داد ستارگان بازی بین لوله ها پنج شنبه شب 30 صرفه جویی منجر به آسیب دیدگی-تهی اما ناگهان داغ بهمن به پیروزی 3-2 بیش از نشویل شکارچیان در بریجستون عرصه است.

کلرادو کردم اهداف از گیب Landeskog و مارتین Kaut در 2:15 در اواخر دوره دوم در نظر گرفتن 2-0 رهبری پس از آن دیگر در دوره سوم توسط اریک جانسون و سپس به گسترش به پیروزی خود در شش بازی ها و نقاط خط به هفت.

جعبه نمره

نشویل ویکتور Arvidsson به ثمر رساند کینگ با 5:20 بازی و شکارچیان به حال غیرمجاز با هدف 3:14 به دلیل دخالت دروازه بان; Colin بلکول بود تصمیم به مجازات جعبه پس از برخورد با Francouz به عنوان دانته Fabbro شات رفت و در net.

این Avs که رو 190-پا خالی-net هدف از جانسون با 57 ثانیه باقی مانده خود را آغاز کرد و سه بازی سفر جاده ای جمعه با پیروزی 3-2 در کارولینای طوفان است. نشویل را Calle Jarnkrok به ثمر رساند با دو ثانیه مانده به حساب نهایی حاشیه.

پس بدون گل باز 20 دقیقه Avs یک دوم دوره که ویژه اهداف Landeskog در 13:23 و Kaut در 15:38. Kaut به یاد می آورد از کلرادو عقاب در هفته گذشته بود و در ششمین بازی NHL. او در حال حاضر امتیاز در سه نفر از آنها.

Landeskog ضرب و شتم دروازه بان Juuse Saros با طرف wrister از سمت چپ پست واریز جن بالا در سمت راست به گوشه ای از net. Kaut خاک سپرده شد wrister پشت Saros, پس از در نظر گرفتن یک پاس کردن دیوار از تایسون Jost که منجر کلرادو با دو گل جمعه در رالی N. C.

آسیب-تخلیه Avs ادامه داد: در بدون کلید به جلو Mikko Rantanen, ناظم کادری و مت کالورت و همچنین بدون Andre Burakovsky برای سومین بار در چهار بازی. Burakovsky که بازی 14:52 در کارولینای از دست رفته دو بازی قبلی به دلیل بیماری. اما در حال حاضر این تیم گفت: او یک تنه بالایی بدن آسیب است.

Rantanen, کادری و کالورت باقی خواهد ماند برای دو هفته دیگر یا بیشتر — که احتمالا همچنان به حفظ Kaut در لیگ صف.

پانوشت. این Avs نیز خراشیده به جلو ولادیسلاو Kamenev و رفت با 11 به جلو و هفت defensemen اما آبی-بوش علامت Barberio, یک چهارم خط رو به جلو است. … Avs ستاره ناتان MacKinnon موفق به نمره هدف برای ششمین مستقیم بازی. … کلرادو در حال حاضر برای دیترویت که در آن بازی خواهد کرد بال قرمز در روز دوشنبه. دیترویت در لیگ بدترین تیم تنها با 15 برد و 34 امتیاز به عنوان بازی روز شنبه در اتاوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>