جهانی COVID-19 تلفات عبور 47,000; که نگران بیش از ‘نزدیکی رشد نمایی’ از coronavirus

جهانی مرگ و میر از این بیماری کروناویروس (COVID-19) عبور 47,000 در روز پنج شنبه هشدار دهنده پیاده روی را ترک کرده است که رهبران جهان و سازمان بین دولتی مربوط به بیش از گسترش این ویروس که در ادامه به راش مانند آتش سوزی در سراسر جهان است.

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus بود روز چهارشنبه ابراز نگرانی جدی بر ‘در نزدیکی رشد نمایی’ از COVID-19 شیوع همه گیر به عنوان تعدادی از موارد پیاده توسط یک لاخ بیش از صرف طول یک روز. در سراسر جهان مرگ و میر بیش از حد دو برابر شده فقط یک هفته.

Ghebreyesus خواست مردم در سراسر جهان دست به دست هم داده به شکست coronavirus.

“همانطور که ما وارد ماه چهارم پس از شروع COVID-19 گیر من عمیقا در مورد سریع تشدید و گسترش جهانی عفونت” این که رئیس گفته مجازی اخبار کنفرانس “طی پنج هفته ما شاهد یک رشد نمایی در تعداد موارد جدید, رسیدن به تقریبا در هر کشور است. تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته. در چند روز آینده ما را در رسیدن به یک میلیون مورد تأیید و 50,000 مرگ.”

هشدار داد که این ویروس نه تنها خرس بیماری و مرگ بلکه جدی اجتماعی و اقتصادی و پیامدهای سیاسی به خصوص از آفریقا و آمریکای لاتین منطقه Ghebreyesus گفت: “این مهم است که ما برای اطمینان از این کشورها مجهز به تشخیص تست منزوی و درمان COVID-19 موارد و شناسایی مخاطبین است.”

این که رئیس خواست دولت برای اجرای رفاه اجتماعی اقدامات لازم برای حفاظت از مردم فقیر از رفتن گرسنه در طول بحران. او همچنین به دنبال بدهی برای کشورهای فقیر.

“بسیاری از کشورهای در حال توسعه را در تلاش برای پیاده سازی رفاه اجتماعی برنامه هایی از این طبیعت است. برای این کشورها بدهی ضروری است به آنها را قادر به مراقبت از خود مردم و جلوگیری از فروپاشی اقتصادی” گفت: Tedros.

در سرسام آور افزایش تعداد ‘تایید’ coronavirus بیماری (COVID-19) موارد در جهان عبور نه لاخ در روز چهارشنبه در حدود 11:30 PM با کروناویروس مرکز منابع در جان هاپکینز قرار دادن تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان در 937,170 روز پنج شنبه در 10:15 AM.

شایان ذکر است که این فقط یک کمی بیش از 24 ساعت برای تعدادی از جهانی موارد به پرش از هشت لاخ به نه لاخ. به عنوان آمار نمایش در روز پنج شنبه تعداد مثبت COVID-19 در ایالات متحده در حال حاضر عبور دو لاخ در حالی که شمارش عبور یک لاخ و اسپانیا و ایتالیا که شب گذشته به عنوان به خوبی.

جهانی مرگ و میر می ایستد در 47,235 با توجه به دانشگاه, مرکز منابع با بیشترین تعداد مرگ و میر در عین حال در ایتالیا (13,155 مرگ و میر) و پس از اسپانیا (9,387 مرگ و میر) و فرانسه (4,032 مرگ و میر).

وضعیت در بریتانیا بیش از حد ادامه داد: به بدتر به عنوان 4,324 موارد جدید و 563 جدید مرگ و میر گزارش شده در کشور در 24 ساعت گذشته از جمله دو نوجوان 13 ساله و پسر 19 ساله با توجه به دولت انگلستان داده است. تعداد مثبت COVID-19 نفر در بریتانیا می ایستد در 29,865 با 2,352 مجموع مرگ و میر ناشی از ویروس است.

چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است که در حال حاضر چهارم از نظر تعداد موارد (82,361 موارد) و همچنین وقتی که می آید به مرگ و میر (3,193 مرگ و میر).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de