گلادیاتور 2

گلادیاتور 2 – شیوه زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:35 IST | Prutha Bhosle | بمبئی

اگر آنها برنده یک مسابقه آنها Parle گرم بیسکویت – مامان جواهرات و اشیای قیمتی به فروش می رسد برای خرید کیت – بازی بدون جوراب و کفش

Prashant Jadhav, Sanjay Pawar, Sainath Kargutkar, Pravin More, Ajay Ghareniya, Ganesh Phadke, Rohan Galatkar and Siddharth Sarmalkar of Gladiators at Major Ramesh Dadkar Maidan. Pic/ Ashish Raje

Prashant Jadhav سانجی Pawar Sainath Kargutkar, Pravin بیشتر آجی Ghareniya Ganesh Phadke روهان Galatkar و Siddharth Sarmalkar گلادیاتورها در عمده رامش Dadkar میدان. عکس/ Ashish Raje

Matunga عمده رامش Dadkar میدان که در آن سابق هند کاپیتان Sunil Gavaskar رشد کرد تا بازی همچنان به پرورش استعدادهای استثنایی. روز پنج شنبه بعد از ظهر سه بازی اتفاق می افتند در جدا کردن درها. و فراتر از یک دسته از نوجوانان تمرین در یک گوشه یک تیم از هشت.

“برخی از ما حتی در گلدان-شکم در حال حاضر” می خندد 41 ساله روهان Galatkar. با اشاره به گروه رسد و این تیم جوانترین Galatkar می گوید هیچ یک از آنها می شده اند در اینجا اگر نیست آن را برای سانجی Pawar. “Pawar بود در کلاس چهارم زمانی که ما 16 ساله بازیکنان او را در. هر زمان او در زمان سقوط و یا برخورد با یک توپ او پشت سر هم به اشک,” Galatkar teases.

در سال گذشته Pawar در حال حاضر 35 ایجاد یک گروه واتساپ امید reuniting با دوستان دوران کودکی خود را. و هنگامی که گلادیاتورها به عنوان آنها تماس خود را در نهایت با 20 سال تا به حال برگشته. چه اتفاقی می افتد الهام گرفته از یک فیلم مستند.

Filmmaker Aliakbar Campwalaفیلمساز علی Campwala

در دقیقه 75 و نه از جشن بمبئی کریکت خندقها ، لندن-بر اساس فیلمساز علی Campwala که متولد بمبئی می گوید: “Galatkar و من با حضور Mazagaon را تسبیح دبیرستان و باقی ماند.” اما در سال گذشته Galatkar به نام Campwala برای بیش از یک سلام. “او گفت: دوستان دوران کودکی بودند از بازگشت به زمین کریکت دوباره پس از یک فاصله از دو دهه است. این داستانی بود که ارزش گفتن. بنابراین من رزرو پرواز و فرود در بمبئی در ماه ژانویه 2019” می افزاید: Campwala که ساموئل خیابان—که حول محور میانسال مردم مبارزه در پایتخت تجاری این کشور—به جشنواره کن رفت و در سال 2016. مانند گلادیاتورهای Campwala بیش از حد بزرگ شده بازی کریکت. “و من هنوز با باشگاه در انگلستان است. اما از طرف گلادیاتورهای متفاوت هستند. بین سال 1994 و 1999 آنها ستاره از بمبئی کریکت عرصه است.”

گلادیاتورها متولد شد و در کوچه های باریک از Wadala را در بندر بمبئی اعتماد (BPT) مستعمره در دهه نود. در حالی که برخی از پدران خود مشغول به کار در اواسط ارشد با BPT بیشتر از دیگران بودند کلاس چهارم کارگران است. “هیچ کدام از آن سلسله مراتب اهمیت زمانی که ما مونتاژ در مستعمره هر شب می گوید:” Siddharth Sarmalkar, 39. پسران حتی بازی های برگزار شده لیگ های سازماندهی شده توسط BPT برای کارمندان خود و اعضای خانواده. به زودی آنها را بهتر در بازی. به طوری که آنها نقل مکان کرد و خود را کنده به Matunga زمین.

Siddharth SarmalkarSiddharth Sarmalkar

مشهور مربی Mangesh Bhalekar آنها را زیر بال و پر خود و تیم شروع به بازی در تامي پارسی زرتشتی (dpz حذف شده) باشگاه کریکت.

اما پدر و مادر نیست, همیشه خوشحال است. Sarmalkar ویژه مورد ضرب و شتم کردم تا هر بار پدرش از او هنوز هم بازی بود. “ما تقریبا شش روز در هفته و پنهان این از خانواده سخت بود به دلیل کبودی از چندین آبشار. او از من خواست به مطالعه و امن یک کار عادی. او را دیدم هیچ آینده ای ندارد.” اما Sarmalkar بازی اولین بازی در سال 1998 البته با دمپایی. “خانواده من نمی تواند استطاعت کفش یا جوراب.”

Pravin More says back in the day, the team would get Parle-G biscuits and a cup of tea after winning a matchPravin بیشتر می گوید: در روز این تیم را Parle-G بیسکویت و یک فنجان چای پس از برنده شدن در یک مسابقه

در حالی که آجی Ghareniya پدر و مادر شدند, حمایت, آنها بیش از حد نمی تواند استطاعت خود کریکت رویا. “هنگامی که من یک شانس برای بازی در مدرسه. یک روز قبل از بازی رفتم از درب به درب در مستعمره پرسیدن اگر من می تواند قرض سفید نیوجرسی. اما هیچ کس تا به حال آن را. بنابراین من به مادرم گفتم که به من R150 از او قللک.” این می تواند او را خرید یک شلوار سفید اما نه تی شرت. بنابراین Ghareniya, 39, عینک مدرسه پیراهن برای بازی بعد. “در طول بازی شلوار پاره فراتر از تعمیر. من خجالت می کشم اما حداقل من رو به بازی” او می خندد.

و پاداش نمی شد جوایز نقدی و یا غنائم. “اگر ما برنده بازی ما رو Parle-G بیسکویت و یک فنجان چای” می گوید: Pravin بیشتر 41. Ganesh Phadke, 43, به یاد بیدار شدن از خواب در سپیده دم به بازدید Dedh Galli در چور بازار. “مادر من یک بار بی سر و صدا من دست او را پس انداز و خریدم دست دوم کفش سفید برای تنها 100 تومان. همه ما به اشتراک گذاشته جفت است. ما حتی به اشتراک گذاشته شده همان جوراب, پد, کلاه و لباس سفید.”

Sainath Kargutkar left cricket and worked two shifts at the Indian Airlines as store keeper to buy a house for his wife in Navi Mumbai. The couple is seen in a still from Not Out, directed by British filmmaker Aliakbar CampwalaSainath Kargutkar چپ کریکت و کار دو شیفت در هواپیمایی هند به عنوان فروشگاه حافظ به خرید یک خانه برای همسر خود در Navi Mumbai. زن و شوهر دیده می شود هنوز هم از خارج به کارگردانی فیلمساز بریتانیایی علی Campwala

خود را بهترین نشان می دهد در سال 1996 انسانهای سپر لیگ سازماندهی شده توسط پورت اعتماد. “ما در بازی در برابر چنای تیم. ما ضرب و شتم آنها را در 176. پس از یک زمان بسیار طولانی یک تیم که شامل پورت اعتماد کارکنان مورد ضرب و شتم شد توسط یکی دیگر از گروگان توسط کودکان و نوجوانان از کارکنان. واقعا فوق العاده بود” سهام Sainath Kargutkar, 39.

اما روزهای اوج گلادیاتورها در سال 2000 به پایان رسید. Prashant Jadhav, 42, تا به حال به شروع به کار هنگامی که پدرش در گذشت. “من تنها 18 و داده شد پدر را در BPT. من نمی تواند حاضر به عنوان من تا به حال به مراقبت از شش خواهر و یک مادر بیوه.” Jadhav مادر, اما, معتقد شور و شوق خود را برای بازی کریکت و حتی او را شگفت زده کرد با یک کیت یک روز. “او نمی خواست من به قطع. چند روز بعد خواهرم به من گفت که کیت خریداری شد از جواهرات و اشیای قیمتی مادر من تا به حال به فروش می رسد. من در اشک بود. وجود دارد بدون فکر کردن در مورد این. من تا به حال به ترک بازی.”

Sanjay Pawar created a WhatsApp group last year that brought the whole gang together again. But the team was beaten brutally in the first tournament they played in January 2019سانجی Pawar ایجاد یک گروه واتساپ در سال گذشته آورده است که کل گروه با هم دوباره. اما این تیم بود که مورد ضرب و شتم وحشیانه در اولین مسابقات آنها در ژانویه 2019

پس از آن هر کس دیگری کشیده پلاگین در امید خود را بیش از حد. Kargutkar که امن کار در هواپیمایی هند به عنوان یک فروشگاه حافظ رو یک شانس برای بازی های شرکت کریکت لیگ. “که بیش از حد به پایان رسید و در سال 2008 زمانی که من مجبور به کار در دو شیفت به خرید یک خانه برای همسر من است.”

همه نقل مکان کرد به آرامی از خود BPT خانه پس از پدران بازنشسته و مستقر در نقاط مختلف شهر از پارل به پنول. پسران نمی نگه داشتن در تماس باشید. آن Pawar آورده است که در مورد مراسم. “ما متناسب نیست دیگر. ما مورد ضرب و شتم وحشیانه در اولین مسابقه ما در ژانویه 2019 ولی ما فکر کنیم که ما لذت بردن از بازی حتی امروز” Galatkar می گوید. بنابراین همه آنها ساخته شد ، یکشنبه, محفوظ است, برای یک مسابقه در Matunga. “Galatkar که در حال حاضر زندگی در پنول از خواب بیدار در 4 هستم تا به اینجا برسم. این نوع از تعهد ما نشان می دهد. ما بازی را بسیار جدی” Ghareniya می افزاید.

Ganesh PhadkeGanesh Phadke

گلادیاتورها حتی بازگشت به مربی که روت آنها 20 سال پیش. “ما گفت: Bhalekar آقا ما می خواهم به بازی دوباره پس از او به ما یک حافظه و یک زمین بازی هر یکشنبه. حتی در حال حاضر, بسیاری از ما نمی توانیم به خرید یک ست و یا یک لباس مناسب. اما Bhalekar آقا به ما کمک کرده است که بیش از حد. بدون او این را نداشته اند ممکن است” بیشتر می گوید.

ایده این است به تصویب میراث به جدیدتر بچه ها که همان رویای به عنوان خودمانی. “ما آموزش کودکان و نوجوانان و به اشتراک گذاری ما کلاهبرداری با آنها. ما همچنین سعی کنید برای کمک به کودکان محروم. اگر آنها آن را به تیم کریکت هند, از طرف گلادیاتورهای را در خدمت هدف آن” Sarmalkar که در حال حاضر مربیان تیم می گوید.

اما آیا خانواده خود را تایید انتخاب خود را در حال حاضر ؟ “با سن لگد زدن به در ما مشکل ما با آسیب های شدید و یا خفیف کمردرد. اما آنها عشق ما چگونه آتشش کریکت امر است. آنها حتی حمایت از ما صبحانه” Jadhav سهام به عنوان گلادیاتور ثبت نام کردن.

به افتخار مربی

pic

Mangesh Bhalekar, Dadar پارسی زرتشتی (dpz حذف شده) باشگاه کریکت وزیر و گیرنده از دولت و جایزه ملی می گوید: “این بچه آمده از خانواده های محروم اما آنها را متوقف کند از یک بازی خوب است. آنها راه رفتن تمام راه را از Wadala به Matunga فقط برای تمرین و مسابقات است. تعهد خود را به من شگفت زده. اگر آنها تا به حال حمایت های مالی آنها را واجد شرایط برای Ranji و دیگر ملی-مسابقات سطح. من فقط امیدوارم که پسران بیشتر مانند گلادیاتورها را تشویق به دنبال رویاهای خود. این باعث می شود من خیلی خوشحال است که این تیم در زمین این بار هر چند بازی خفاش و توپ فقط برای سرگرم کننده است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>