GLAAD, فایل, درخواست برای لغو محدودیت در خون کمک های مالی از, آنال, گی مردان


Illustration for article titled GLAAD Files Petition to Lift Restrictions on Blood Donations From Gay, Bisexual Men

عکس: ماریو تاما (گتی ایماژ)

یکی از عوارض مردمی ماندن در خانه برای سوار کردن بیماری همه گیر است که آنها در حال رفتن به خارج و اهدای خون است. جامعه تجاوز مایل به مرحله و با کمک خون کمبود اما متاسفانه آنها به طور موثر محروم از آن است.

NBC گزارش های خبری که GLAAD ایجاد کرده است یک درخواست برای مواد غذایی و دارو به عقب آن زمان دستورالعمل ها برای کمک های مالی توسط گی و فیلم ها. این قانون در حال حاضر متحده که گی و, دوجنسی, مردان, باید, برای 12 ماه قبل از آنها مجاز به اهدای خون است.

تبلیغات

از ان بی سی نیوز:

این درخواست منتشر شد پس از جراح عمومی جروم Adams به نام بر آمریکایی ها به خون در گزارش زیر از صلیب سرخ که 2,700 خون درایوهای شده بود لغو بیش از ماه گذشته پس از coronavirus شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده است. به عنوان از آوریل 16, کسانی که لغو آن منجر به 86,000 کمتر, کمک های مالی به طور بالقوه decimating ایالات متحده خون.

شما ممکن است فکر می کنم که حکومت یک مانده واکنش از ارتفاع اپیدمی HIV/AIDS اما هیچ. این قانون در واقع تاسیس در سال 2015 یک گام از اجازه نمی گی و فیلم اهدا در همه. در حالی که گی و دو جنسی مردان را تا 70 درصد از جدید HIV تشخیص پیشرفت در تست را ساخته اند آن قابل تشخیص در زمان یک هفته. به صلیب سرخ آمریکا خود خواسته اند FDA برای کاهش پرهیز دوره تا سه ماه. به FDA گفت: “nah.”

“اکثریت قریب به اتفاق مردم نمی خواهید مجرد برای یک سال” جیسون Cianciotto ارشد مدیر عامل توسعه سازمانی و استراتژی در سلامت مردان همجنس گرا بحران گفت: NBC اضافه کرد که مبتنی بر ریسک غربالگری در نظر گرفته شده است به تمرکز بر روی هر “رفتار شما ممکن است در شرکت است که شما را در معرض خطر ابتال به اچ آی وی است.”

تبلیغات

آن را ذاتا ناعادلانه است. مستقیم می تواند به عنوان قاعده به عنوان آنها می خواهند اما یک مرد همجنسگرا سکس یک بار و نمی تواند خون اهدا. آن را نیز به حساب نمی برای خطر است. اگر کسی از داشتن رابطه جنسی محافظت نشده با شرکای مختلف شاید برخی از اقدامات احتیاطی در مصرف خون خود را. اگر کسی در یک رابطه متعهد است و داشتن رابطه جنسی سالم با شریک زندگی خود را, من نمی بینم که چرا آنها نمی توانند خون اهدا.

واقعیت این است که ما در یک بحران. ساده ترین راه برای دریافت از طریق آن است که به تغییر راه ما را از تفکر و از همه مهمتر خلاص شدن از شر این سیستمیک تعصبات. اگر مردم مایل به کمک هیچ دلیلی وجود دارد که آنها نباید اجازه داده شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net