دختر که فریاد زد: ‘زنده باد پاکستان’ در ضد کا اعتراض در بنگلور ارسال به 14 روز قضایی بازداشت

Amulya دختر که مطرح شعار ‘زنده باد پاکستان’ در یک ضد تظاهرات در بنگلور سیلی خورده است با اتهام اغتشاش. او فرستاده شده است به 14 روز قضایی بازداشت کرده است.

قبل از آن او رد شد ضمانت قضایی دادرس.

“ما ثبت نام suo موتور مورد در بخش 124A (فتنه), 153A و B (ترویج دشمنی میان گروه های مختلف و imputations اظهارات مخاطره اندازد ملی ادغام). پس از تشریفات, ما تولید خواهد شد Amulya قبل از قضایی بازپرس” B رامش, DCP بنگالور (غرب) به خبرنگاران گفت:.

روز پنج شنبه در سازمان “نجات قانون اساسی” اعتراض کرده بود او را دعوت به صحبت می کنند در مرحله بلافاصله پس از AIMIM رهبر بود خطاب به جمع آوری. اما به مرحله Amulya خواسته مردم حاضر در این تجمع به فریاد “زنده باد پاکستان’ همراه با او.

این سازمان در حال حاضر روی صحنه متوجه میزان قریب الوقوع جنجال سعی در گرفتن میکروفون دور از او و مشخصه manhandled خود را تقریبا بلافاصله. اما Amulya برگزار شد. او دفاع بود که او به ظاهر در تلاش برای ایجاد برخی از نقطه مبهم در مورد “تفاوت بین شعار ‘هندوستان Zindabad’ و ‘زنده باد پاکستان'”.

AIMIM رهبر Asaduddin Owaisi که او نیز در حال حاضر در اعتراض سعی در متوقف کردن او. به زودی بعد از این Owaisi تلاش دست خود را در مدیریت بحران و گفت که او را محکوم کرد بیانیه و آن را روشن است که دختر بچه Amulya بود نه در ارتباط با AIMIM. “من محکوم این بیانیه است. زن در ارتباط است نه با ما. Humare liye بهارات Zindabad tha, zindabad rahega (برای ما شعار بوده است ‘زنده باد هند’ و پس از آن باقی می ماند)” این AIMIM رئیس گفت: با توجه به میکروفون به زودی پس از هیاهو.

پدر دختر نیز مقصر توسعه گفت که آنچه او انجام داد اشتباه بود. “چه Amulya گفت اشتباه است. او پیوست توسط برخی از مسلمانان و نه گوش دادن به من” Amulya پدرش به نقل از ANI عنوان کرد و گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de