Giellis: Coronavirus خاموش کردن ارائه می دهد فرصت برای تجدید نظر دنور اولویت

من شده اند با صرف روز من گوش دادن همکاری نزدیک با دوستان و همسایگان و انتخاب رهبران همه sobered با به چالش کشیدن این لحظه و آنچه در پیش روست. این بیماری همه گیر است متزلزل ما روشن شکستگی در جامعه ما است.

آن نیز اما نشان داد مشترک ما خوب است. ما جامعه متحد به روشن کردن بار از کسانی که سخت ترین ضربه در راه های بسیاری. من خودم را صرف روز من دوخت — بخشی از ارتش از مردم در سراسر شهر ساخت ماسک برای ما کارگران خط مقدم و دیگران نیاز دارند. هر کوک نشان دهنده امید و من معتقدم که ما باید به هر دلیلی به این امید که چیزی خوب خواهد آمد از این طولانی و چالش برانگیز روز.

حصول اطمینان از که از اتفاق می افتد به معنی شهر ما رهبران باید دست گرفتن فرصت ها برای تغییر این بحران ارائه شده است. کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار گفت که ما در یک “غیر قابل اجتناب شبکه ای از روابط متقابل” و این بیماری همه گیر گذاشته است که لخت است. هیچ کس دست نخورده است و آثار آن و نور شده است ریخته و اقتصادی آسیب پذیری بسیاری از. پیر رکود playbooks نمی خواهد کار به جلو و ما همه از این با هم. به جای سرمایه گذاری در برنامه های که به ما کمک بازسازی پایدار و انعطاف پذیر اقتصاد باید رویکرد ما رفتن به جلو. مسکن و شغل و کسب و کارهای کوچک, امنیت غذایی, بهداشت و درمان و حقوق صاحبان سهام می هسته به آن است.

همانطور که همه ما به صورت جداگانه تنظیم به واقعیت های جدید ما باید از رهبری ما را به انجام همان. شهر دنور چهره وخیم مالی آینده – $180 میلیون دلار درآمد مالیاتی از دست در حال حاضر با ضرر بیشتری آمده است. تصمیم گیری های دشوار خواهد باید در مورد پروژه های به نگه داشتن و یا کاهش دهد. از آن زمان به گام به عقب و ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد در اولویت های ما است. اگر ما حمل به عنوان قبل از نادیده گرفتن شکاف عمیق در سیستم ما تنها تداوم این بحران است. شهر ما رهبران باید تمرکز بر بازسازی با تابآوری – بلند کردن و ایجاد یک شبکه امن برای کسانی که این بیماری همه گیر نهفته است اکثر ما از کسب و کارهای کوچک و کارگران جامعه ما از افراد دچار بی خانمانی ما افراد مسن جامعه ما کودکان و نوجوانان. این بیماری همه گیر را مجبور کرده است از دنور به عمل در مورد مسائل است که به مدت طولانی به چالش کشیده همه از این گروه میراث ما بیرون آمدن از آن نباید به طور موقت مداخلات اما تغییرات دائمی.

یک جزء حیاتی برای این pivoting دور از زیرساخت های فیزیکی پروژه های که دیگر مربوط به آزاد کردن منابع برای تمرکز بر رفاه مردم این شهرستان است. این به این معنی:

  • قابل ملاحظه ای بریده شده به نوسازی فرودگاه بین المللی دنور به تمرکز تنها بر روی لازم است. ما در حال حاضر از دست داده و صدها میلیون دلار به سوء مدیریت; به عنوان شرکت های هواپیمایی و concessionaires در صورت ضرر و زیان فوق العاده ای از خود این است که زمان برای اضافه کردن بیشتر هزینه بار.
  • توقف گسترش کلرادو مرکز کنوانسیون. پیشنهاد تقلب رسوایی مالیات دهندگان هزینه ده ها میلیون نفر و در حال حاضر قراردادهای خود را به صورت یک آینده نامشخص.
  • قفسه بندی نامحدود $100 میلیون 16th Street Mall نوسازی. شهر باید با دنور نوسازی شهری اقتدار (یکی از عمده تأمین کنندگان مالی) برای تغییر مسیر آن دلار به شهر و مدرسه خزانه برای برنامه های ضروری و خدمات.
  • Reimagining چشم انداز ملی غربی پیچیده به یکی که متمرکز بر تابآوری جامعه به خصوص برای Globeville و الیریا-سوانسی. این مجموعه اکنون در خانه برای بی خانمان ما – اجازه دهید پیدا کردن یک راه برای ایجاد مسکن, خدمات و مشاغل دائمی بخشی از ملی غربی میراث.
  • هزینه حدود $1 bllion کلی تعهد باند مورد تایید رای دهندگان در سال 2017 تنها بحرانی فیزیکی و زیرساخت هدایت مانده به زیرساخت های اجتماعی است.

ما همچنین نیاز به اطمینان استراتژیک کاهش در آنچه به نظر می رسد به یک پف شهر دنور بودجه. می تواند ما را در کاهش پرداخت از ما در انتخاب رهبران سیاسی و انتصاب? می تواند ما را تشویق به بازنشستگی زود هنگام ، اجازه بدهید با سرب در خلاقانه و متفکرانه پیرایش هزینه ها در حالی که حفظ بحرانی مشاغل و خدمات است. این است که یک روز جدید است. وجود ندارد و رفتن به جایی که ما بودیم – اما این چیزی است که به ترس. به جای این که یک لحظه به تجدید نظر در شهر ما می خواهیم به یکی که آسانسور نفر اول است. ما باید تبدیل به یک محل که در آن مسائل اجتماعی تحمل وزن بیشتری نسبت به پروژه های میراث.

به عنوان من تماشای مردم این شهرستان مبارزه به شناور باقی می ماند و من به عنوان شرکت در روده غم انگیز مکالمات با من 10 سال در مورد بازگشت به “عادی” من متوجه ما داده شده است, هدیه یک فرصت برای ایجاد جدید ما عادی با هم. مردم این شهر در حال کار سخت به reimagine آینده است. وقت آن است که برای دولت ما به ما بپیوندید.

جیمی Giellis است رئیس جمهور از شهری برنامه ریزی شرکت مشاوره Centro, Inc. سابق و نامزد شهرداری شهر دنور. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de