خرید رپورتاژ

گام های غول پیکر از Ghayad Mohamad, Le Mariage – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 15:14 IST | همکاری محتوا |

خجسته با یک شخصیت هنری و علاقه زیادی در طرح های او قادر به انطباق شخصیت و مهارت کاملا به عروسی طرح

برخی از اندازه گیری عظمت در قد و وزن. برخی از اندازه گیری آن در قدرت بدنی و مالی به دست آورید اما Ghayad محمد عظمت آغاز شده و با چشم انداز و رویا به سر بلندتر در برابر و پاسخ برای او آمد در قالب Le Mariage پیشرو در معماری عروسی طراح و متخصص در مقیاس بزرگ سفارشی عروسی که خیلی تغییر چشم انداز که در آن عمل می کند.

در حال رشد در بیروت او آغاز شده آشنایی با مفاهیم کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان سن فقط 16 سال. Mohamad سعی مشغول به کار در زمینه های مختلف مانند هنر جهت در فیلم ها و تولیدات ویدئویی تا توجه خود را گرفتار شده بود توسط صنعت عروسی. و او رو.

خجسته با یک شخصیت هنری و علاقه زیادی در طرح های او قادر به انطباق شخصیت و مهارت کاملا به عروسی طرح است. او سپس تاسیس عروسی برنامه ریزی شرکت Le Mariage در سال 2009 و آغاز سفر خود را به عنوان یک طراح عروسی.

شروع کسب و کار بود که در بیروت. اما داشتن یک شخصیت بسیار بلند پروازانه و به دنبال همیشه منحصر به فرد و متفاوت در کار خود Mohamad تا به حال چشم انداز را به طرح های جدید و تغییر عروسی میباشد. به زودی او این شرکت را گسترش داد و وارد قطر و بازارهای دبی.

ساخت هر عروسی منحصر به فرد و متفاوت همواره خود وسواس. و برای رسیدن به این هدف او نیاز به حق مردم به کار چه کسی می توانست یک شبیه چشم انداز و عالی اخلاق کار و مهارت است. Mohamad است که همیشه قرار دادن بسیاری از تلاش به پیدا کردن جدید هنوز به خوبی کشف هنرمندان, فرم بزرگ و با استعداد تیم و همکاری با مردم است.

تیم خود را از مردم متنوع از فرهنگ های مختلف است که همیشه در حال کار سخت بر ایجاد منحصر به فرد و طرح های مختلف. سرمایه گذاری در طراحان و پیدا کردن کارشناسان در زمینه های خود را از هر بخشی از جهان است که خود را در شعار.

در سال 2012 Le Mariage افتتاح مقر آن در دبی (امارات متحده عربی) و با توجه به دریافت مقدار زیادی از درخواست. یکی از بزرگترین مراسم عروسی برگزار شد در ابوظبی برای آل نهیان خانواده سلطنتی 2500 مهمانان.

به زودی در سال 2014 شرکت دیگری را باز کرد ستاد در قطر. Ghayad همیشه چشم انداز و اهداف با هیچ محدودیتی وجود ندارد. به عنوان به زودی به عنوان او وارد بازار او اعدام بزرگترین مراسم ازدواج در بازار برای آل ثانی خانواده سلطنتی بود که بسیار دشوار و بزرگ تولید.

این مراسم در زمان Le Mariage حتی بزرگتر گسترش و شرکت شروع به اجرای پروژه های بزرگ در حالی که همچنین انتقال این صنعت به یک سطح بالاتر است. این ستاد در حال حاضر در لبنان و دبی و قطر و عامل در سراسر جهان است. این شرکت اجرای مقیاس بزرگ عروسی برای خانواده سلطنتی قطر و امارات متحده عربی و دیگر بالا پایان مشتریان.

در مارس 2019 Mohamad شرکت در طراحی بزرگترین عروسی در تاریخ برای پسر Mukesh Ambani که برگزار شد در Mumbai (هند). صدها نفر از چهره های عمومی و افراد با حضور در این عروسی فوق العاده ای.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de