خود را گریه Michael Jordan Memes آماده: ملک راهب به حالت تعلیق نامحدود برای نقض NBA مبارزه با مواد مخدر برنامه


عکس: میچل Leff (گتی ایماژ)

یک تیم که ندارد به خصوص در وهله اول درست شد مسلما بدتر است.

ESPN گزارش که شارلوت هورنتس گارد ملک راهب متوقف شده است به طور نامحدود بدون پرداخت هزینه برای نقض NBA مبارزه با مواد مخدر برنامه.

تبلیغات

بله به طور نامحدود.

همانطور که در هیچ کس هیچ ایده زمانی که راهب را به دادگاه—اگر هرگز دوباره.

تبلیغات

با توجه به دیده ایم 25-بازی تعلیق دست در حال حاضر در این فصل به خورشید مرکز Deandre Bay و شاهین رو به جلو جان کالینز برای PEDs های نامحدود طبیعت راهب تعلیق را افزایش می دهد برخی از ابرو. به خصوص با توجه به ماری جوانا نقض نیاز به یک سوم جرم را به دنبال تعلیق—و آن را تنها برای پنج بازی.

پس چه جهنم این شخص انجام دهید ؟

باید راهب دست اورلئانز باقی مانده 25 بازی, او به جریمه حدود 915Kاست که پول گاز برای LeBron اما یک تکه سنگین از تغییر برای یک مرد هنوز هم بازی در rookie قرارداد.

تبلیغات

زمان نمی توانست بدتر سابق کنتاکی ستاره که شده است قرار دادن 18.2 امتیاز یک بازی خارج از نیمکت خود را بیش از گذشته هفت بازی در مقایسه با تنها 10.3 برای فصل.

“بدیهی است که ما به او در ما کامل پشتیبانی” اورلئانز مربی Borrego گفت. “این یک وضعیت که همه ما چیزهای مختلف در زندگی است. آن را چگونه به شما پاسخ دهند. این باور من دانستن ملک که او پاسخ خواهد داد به راه راست و از او حمایت کامل او ما سازمان حمایت کامل کرد. و آن چه ما را در یک اتصال, اما من معتقدم که در پایان آن را برای رفتن به یک بسیار مثبت داستان است. من نگاه به جلو به صحبت کردن به او, اما این است که ما در امروز است.”

تبلیغات

لیگ برتر کاهش یافته است به فاش کردن هر گونه اطلاعات از راهب را نقض اما توییتر در هر حد معمول است و آن سوء ظن.

تبلیغات

امیدوارم او به بازگشت به دادگاه به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>