دریافت پخت و پز: شما کشش آشپزخانه خلاقیت بیش از حد

لایحه St. John ویژه به دنور پست

یک بشقاب ماکارونی aglio e درهم و برهم. (بیل St. John ویژه به دنور پست)

به من گفته شده است که تن صدا نمی آید در سراسر به خوبی در متن پیام و یا در نوشتن در رسانه های اجتماعی و یا حتی در روز-به-روز ایمیل (به جز البته برای همه. کلاه. PEEVED.)

با توجه به این روز از جداسازی آشپزی من نوشت: یک ستون در هفته گذشته بود که با عنوان “چگونه می توان بیشتر از یک کشیده نازک شربت خانه.” در پاسخ کسی که به من نوشت در Facebook “چه می توانم با قلب کنگر فرنگی بلغور جو دوسر و سس گوجه فرنگی?”

من کاملا مطمئنم که احساس غضب تراوش از این واژه ها کمتر بود با شربت خانه خود را و بیشتر با من.

اما در اینجا چیزی است که شما را: شما تخلیه قلب کنگر فرنگی ریز ریز کردن آنها را تقریبا اضافه کردن آنها را به یک قابلمه با 1 فنجان بلغور جو دوسر و 2 فنجان آب (سوپ مرغ, اگر شما آن را داشته باشد) و 1 قاشق چای خوری سس گوجه فرنگی (به همراه خط تیره از سس برای طعم و اگر شما آن را داشته باشد) و سالم نمک و اجازه دهید تمام آن را خیس خوردن در مقابله با شبه. در صبح طبخ بلغور جو دوسر به عنوان شما به طور منظم خواهد و خوردن.

اگر شما راحت تر از خوردن آن نوع غذا ظهر خوردن آن برای ناهار.

اگر قلب کنگر فرنگی شده بود jarred یا کنسرو شده در سرکه و روغن زیتون یک جایزه خواهد بود برای صرفه جویی در پشت مایع از اولیه تخلیه و ایجاد یک نوع agrodolce شربت با آن که به لباس به پایان رسید بلغور جو دوسر. کاهش نیمی از ذخیره مایع به آرامی جوش آن را در یک ماهی تابه اضافه کنید و گرد قاشق چای خوری شکر (عسل اگر شما آن را داشته باشد و یا حتی برخی از کوچک-خرد شده و طلایی کشمش یا زردآلو خشک شده) به شکل یک نور شربت.

در صورتی که بیش از حد بلغور جو دوسر برای آن روز ذخیره مانده در یخچال و فریزر. روز بعد — و یا هر زمان که در عرض یک هفته شما می خواهم یکی دیگر از وعده غذایی از آن — پت پایین و سرخ کوچک dollops از آن را در مخلوط روغن و کره (یا هر آنچه چربی شما را در فروشگاه های خود را). شما در حال حاضر باید اندکی کیک دلمه قهوه ای deliciousness صدر با نقطه از آن agrodolce سس شما ساخته شده است.

این چیزی است که شما را با قلب کنگر فرنگی بلغور جو دوسر و سس گوجه فرنگی.

شما ممکن است تجربه من در پخت و پز و یا آموزش, اما شما باید آشپز گوگل. (تاپیک خوشمزه صدایی دستور العمل آنلاین برای “جو Risotto با کنگر فرنگی و لیمو” با استفاده از فولاد برش بلغور جو دوسر.)

در این روز دشوار است من درک غضب — با یا شربت خانه خود را یا با من — اما در حال حاضر وقت خود را به کشش — و نه صرفا در شربت خانه خود را, اما مهارت های آشپزی خود را بیش از حد.

نوشتن برای من, اگر شما مانند (آدرس ایمیل زیر) با یک لیست کوتاه از آنچه شما ممکن است در دست برای یک وعده غذایی اما کم و یا هیچ ایده چگونه کار می کنند. اما در ابتدا وعده من به ورودی همان لیست به یک موتور جستجو برای دیدن اگر هر گونه دستور العمل بالا میآید که به شهوت و میل خود را.

در اینجا برخی روایت-فرم دستور العمل با استفاده از احتمال اساسی شربت خانه خود را قرنطینه پخت و پز.

ماکارونی aglio e درهم و برهم

ساده ترین و شاید محبوب ترین, پاستا, دستور العمل از همه زمان. قابلمه بزرگ از آب شور به جوش. در یک کتری با حرارت متوسط بریزید در 1/2 فنجان به عنوان-خوب-به-شما-رو روغن زیتون 3 چاک دار حبه سیر و 1/2 قاشق چای خوری خشک شیلی تکه. دوم آن که سیر sizzles می گویند که تعهد و وفاداری و سپس کتری را خاموش گرما و تنظیم آن را کنار در اجاق گاز است. طبخ 1 پوند طولانی-فرم ماکارونی (بوکاتینی اسپاگتی لینگوئینی اما به هر شکل در تنگنا) تا زمانی که آل dente; تخلیه آن رزرو 1 فنجان از آب پاستا و بازگشت پاستا را به قابلمه بزرگ.

در ضمن فقط قبل از ماکارونی انجام شده است reheat سیر و روغن مخلوط و فقط به عنوان روغن نوری لرزان اضافه کردن آن را به گلدان با ماکارونی خشک ترکیب همه چیز هست (یک جفت انبرک این نسخهها کار میکند بهترین در اینجا). اگر آن را به نظر می رسد خشک و استفاده از tablespoonfuls از آب پاستا شل آن را به میل خود.

ماکارونی cacio e pepe

بزرگ روم ماکارونی آماده سازی و شریف راه برای در تماس با بسیاری از رنج می برند ایتالیایی. قابلمه بزرگ از آب شور (حداقل 4 لیتر/لیتر) به جوش. در یک کاسه بزرگ ترکیب 1 1/2 فنجان پیاز رنده شده pecorino Romano و 1 فنجان پیاز رنده شده Parmigiano-Reggiano با 1 قاشق غذا خوری فلفل سیاه تازه زمین; مشهد فقط با آب سرد به اندازه کافی برای ایجاد یک خمیر ضخیم. گسترش خمیر را به طور مساوی در پایین کاسه.

اگر شما هیچ کدام از این پنیر در دست و قادر به فروشگاه برای آنها استفاده از هر شرکت و یا گریتینگ پنیر است که به شما.

هنگامی که آب در حال جوش اضافه کردن 1 پوند طولانی-فرم ماکارونی (بوکاتینی اسپاگتی لینگوئینی اما به هر شکل در تنگنا). دوم قبل از آن است که کاملا پخته شده (طعم آن غالبا پس از آن شروع به نرم کردن) استفاده از انبرک به سرعت انتقال آن را به کاسه رزرو یک فنجان یا پس از پخت و پز آب. هم بزنید و با شور و نشاط به کت پاستا اضافه کردن یک قاشق چای خوری و یا دو نفر با کیفیت خوب روغن زیتون و کمی از آب پاستا پخت و پز به نازک سس در صورت لزوم. سس باید چسبیده به ماکارونی و خامه اما نه آبکی.

کنسرو کاری

با هم مخلوط و سپس خود را کنار بگذارند 1 14-در هر اونس می تواند از هر نوع لوبیا سبزها را شسته; 1 14-در هر اونس می تواند از هر نوع سبزی شسته و 2 فنجان برنج پخته شده از هر نوع. در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا و در 2 قاشق غذاخوری خنثی روغن تفت دهید تا نرم (7-8 دقیقه) 1 پیاز متوسط خرد شده ریز اضافه کردن 2 حبه سیر چرخ شده نیمه راه در.

هم بزنید و در 1 1/2 قاشق غذا خوری هر کاری پودر (یا مخلوط 1 قاشق چای خوری در هر زمین گشنیز, زردچوبه, زیره سبز و قرمز شیلی پودر). هم بزنید تا کرمی و 30-45 ثانیه و سپس اضافه کردن لوبیا و سبزیجات و برنج و تکان دهنده با هم خوب مخلوط کنید.

اضافه کردن 1 فنجان کنسرو شیر نارگیل یا کرم کمی رقیق اگر کرم (یا هر نوع نیم و نیم یا کرم) خرج کردن از خشک قرمز شیلی پرک و 1 فنجان (یا بیشتر به شهوت و میل خود را) هر منجمد یا تکه سبزی دارید. گرما تا زمانی که سبزیجات منجمد از طریق پخته شده و بستنی داغ است.

خدمت کاری که دوست دارید به عنوان در بالای کوسکوس پخته یا سیب زمینی و یا به عنوان یک طرف ظرف یا بشقاب کوچک.

مواد غذایی خرید ؟

بیش از آخر هفته من چک کردن دو مکان که در آن من می توانم در یک مقدار زیادی از مواد غذایی به طور منظم خرید اما این نیز خارج از شبکه برای بسیاری از مردمی است. در نتیجه به نظر می رسد آنها نمی شود درد و رنج مشترک امروزی کمبود.

شفق قطبی ثانیه مارت (2751 S. پارکر جاده شفق) بود که آن معمول خود پر با سبزیجات (به خصوص پیاز; مرد آنها را به پیاز) بسیاری از گوشت و امواج از ماهی و غذاهای دریایی. کنسرو موارد به نظر می رسد در منبع خوب و بدون نگرانی در مورد کیسه های برنج. هیچ کاغذ توالت.

رنگ سبز شبدری Foodservice انبار (460 S. Lipan خیابان دنور) در درجه اول در خدمت کسب و کار رستوران (که از آن در درد نیاز در حال حاضر) اما همچنین فروش در خرده فروشی هر چیزی که در آن سهام است. پنیر و سبزیجات کنسرو شده, طعم دهنده های خشک مواد غذایی همه چیز. و Raquelitas چیپس ذرت و یا آرد کردن بهترین. هیچ کاغذ توالت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im