دریافت پخت و پز: تکرار Tacos ال یقوی

یک subgenre آنلاین مواد غذایی نوشتن گسترده ای از آنچه که آمده اند به نام “تقلیدی دستور العمل است.” وجود دارد شما می توانید حفاری تا یک دستور به تکرار می گویند, Panda Express’ نارنجی مرغ یا جای دور افتاده Steakhouse را Bloomin’ پیاز. کل یک سایت برای این است که در سادگی بیان copykat.com.

زمانی که من زندگی می کردند در شیکاگو از سال 2002 تا سال 2016 و کمک به شیکاگو تریبون مواد غذایی صفحات یکی از ترین-دفعات بازدید: تریبون داستان تا کنون بود توسط یک خبرنگار که تا به حال ساخته شده است ضروری به یک خانواده آلبوم Harland دیوید ساندرز (Colonel Sanders) سفید-در-سفید آقایی که تاسیس کنتاکی مرغ سرخ شده. خبرنگار جی جونز نشان داده شده است, دست نوشته لیست در بازگشت از آلبوم “11 ادویه جات ترشی جات مخلوط با 2 فنجان سفید Fl.”

تا به حال جونز کشف یکی از صنایع غذایی را بیشتر از نزدیک نگهبانی اسرار ؟ در پشت تریبون تست آشپزخانه در شیکاگو, دستور مطمئن بود “انگشت lickin’ خوب است.”

من به نوبه خود من فرو صفحه-به هر یک از این آنلاین تقلیدی دستور بدانند من نمی بسیار فانتزی اصل پس چرا زحمت ؟

اما از من خواسته شد توسط یکی از دوستان اگر توسط قلاب و یا کلاه بردار من ممکن است دوباره ایجاد یکی از مورد علاقه خود را tacos از کوچک اما معروف تاکو ایستاده در روسریتو, مکزیک یک شهر در ساحل باخا کالیفرنیا جنوبی, Tijuana. این محل El یقوی به نام بعد از بومی مردم از آنچه در حال حاضر به نام ایالت سونورا, مکزیک, در سراسر خلیج کالیفرنیا از باخا.

Sonora است که به خوبی شناخته شده برای پخت و پز و خوردن گوشت گاو. عامیانه از دور و گسترده آمده برای Tacos ال یقوی قطعات خوابانده و کبابی گوشت قلوه مجموعه ای به ضخامت آرد ذرت آراسته با تند و با مزه سس قرمز پنیر و لوبیا چیتی و دیگر garnishes.

اما هیچ دستور العمل آنلاین و یا در غیر این صورت. عاقلانه (و یا به عنوان یک ماده البته به سادگی به خاطر این نیست foodie ستاره زل زده مفصل) ال یقوی نیست فاش “چگونه آن را انجام داده است.”

اما یوتیوب کند. و پس از انجام tripadvisor.com نظرات و صدها نفر از تصاویر دریافت شده بر روی pinterest.com و هر تعداد تصویر دیگر-گرفتن سایت.

بنابراین من برای کار کنار هم قرار دادن یک دستور برای ال یقوی را tacos با استفاده از آنچه در حال حاضر اچ در زمان برای ما در راه کاغذ و جوهر دستور العمل های مورد استفاده برای انجام همان.

من می توانم گوش دادن به ال یقوی بنیانگذار همین فلیپ Nuñez توصیف روش او و (دیگر) راز فرمول آغاز کرده و در سال 1984 و به تماشای تصاویری از آنچه که برای تمام مفاهیم و اهداف بود دستور (“دست آرد ذرت مکزیکی با پنیر … گوشت و لوبیا و پیاز و گشنیز …”) اسکرول در سراسر پایین صفحه نمایش در بسته نوشتن شرح تصاویر و.

مشاهده دیگر ویدئوها و خواندن بسیاری از بازدید کنندگان نظرات و چیدن کلاهبرداری از امثال سرآشپز ریک Bayless (مکرر مشتری به ال یقوی) من مونتاژ یک دستور العمل برای tacos.

دو چیز هستند که به ویژه مهم است اگر یکی بخواهد به تکراری دستور غذا را در هر راه: برای اولین بار است به استفاده از تنها چیزی است که به نام Sonorans “arrachera” گوشت برش از گوشت گاو ما نام دامن یا پهلو (و یا گاهی اوقات “فلپ”) گوشت و کباب بیش از یک چوب نمی ذغال — شعله.

این اولین بار است که آسان برای به انجام رساندن است; دوم, آسان تر در فصل تابستان و در خارج از منزل از در دیگر اوقات سال است. در داخل خانه من با استفاده از یک آهن داغ, تخت, کتری یا آهن تابه گریل را با پشته مطرح است که کاراکتر طولانی علائم کوره بر روی هر چیزی در آن پخته شده.

من اعتقاد دارم که من ساخته شده خوب تقلیدی دستور غذا. اما بهترین اذعان به شنیدن از دوست من که من تا به حال. او شده است به ال یقوی (چند بار) در حالی که من هرگز.

اگر چه در مد, من حدس می زنم شما می توانید می گویند که در حال حاضر هر یک از ما وجود دارد می توانید بروید.

Tacos ال یقوی (Carne Asada رو باز Tacos)

چاشنی زدن گریل شده یا کبابی هالاپینیو بسیار مهم است; در ال یقوی آنها با نام مستعار “مکزیکی, آب نبات.” باعث می شود به اندازه کافی برای 6 متوسط tacos یا 2-3 نفر.

مواد تشکیل دهنده

 • 3/4 پوند دامن یا پهلو استیک گوشت
 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاده خالص
 • 2 قاشق غذا خوری هر red adobo یا ادویه یا استیک مالش و یا “ادویه تاکو”
 • آب از 1 نارنجی
 • آب از 1 لیمو ترش
 • 2 حبه سیر خرد کرده یا نازک
 • 6 8 اینچ آرد نان گرم و یا در ماهی تابه گرم می شود
 • 6 برش نازک asadero یا مونتری جک یا fontina پنیر
 • 1/2 فنجان سالسا roja (نگاه کنید دستور زیر)
 • Garnishes پخته شده و لوبیا چيتي خرد شده پیاز سفید guacamole و خرد شده و برگ گشنیز
 • کبابی و یا بوداده فلفل هالاپینیو

جهت

یک ترشی از روغن زیتون و ادویه و پودر آب مرکبات و سیر و گوشت را به صورت 1 تا 3 ساعت (دیگر و یا مرکبات اسیدی را به گوشت احساساتی). در کوره در فضای باز با چوب و زغال (مقدم) و یا دیگر حرارت بالا و یا در داخل بسیار داغ کتری ریخته گری آهن و یا کباب تابه, کباب گوشت برای 3-4 دقیقه در هر طرف اجازه دادن به آن را برای استراحت 5 دقیقه قبل از برش آن را در برابر دانه به نازک “انگشتان دست” و سپس به 1/2 اینچ نبات قطعات.

به خدمت: محل 1 تکه پنیر بریزید هر نان ذرت مکزیکی و سپس یک وعده گوشت (6-8 عدد) و سپس هاردکور, رقص سالسا roja و سپس باقی مانده garnishes آنها به عنوان ذکر شده, به نوبه خود, در پایان با, گشنیز, برگ. خدمت 2-3 tacos برای هر کسی که شام میخورد با فلفل هالاپینیو به عنوان یک طرف.

به سالسا roja: 20 دقیقه جوش به مدت 5 آلو یا رم گوجه فرنگی quartered; 1 متوسط پیاز سفید پوست کنده و مدیران; 2 حبه سیر پوست کنده و خرد شده; 2 هر serrano و فلفل هالاپینیو, ریشه و خرد شده و 1 قاشق چای خوری نمک در آب به اندازه کافی برای پوشش دادن همه. با مراقبت از ترکیب دو دسته اضافه کردن 12 کل ساقه گشنیز با برگ. در یک ماهی تابه 2 قاشق غذا خوری خنثی روغن و با حرارت متوسط و با مراقبت در هنگام اضافه کردن طبخ مخلوط, سس, گاه تکان دهنده برای 20 دقیقه در یک بجوش و خروش آمدن. فروشگاه در یخچال و فریزر.

Subscribe to our جدید مواد غذایی, عضویت در خبرنامه, پر, به, Denver, مواد غذایی و نوشیدنی, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>