گرجستان تفاهم اجتماعی فاصله پس از سفارش ساکنان بکشد ترین خودخواه ‘اجازه دهید من صحبت می کنند به مدیر خود را’ تا کنون


 A sign about social distancing is seen at the entrance of The Container Store near Perimeter Mall on March 20, 2020 in Atlanta, Georgia. The stores are limiting the number of people allowed inside to help prevent the spread of coronavirus.

یک نشانه در مورد اجتماعی فاصله دیده می شود در ورودی کانتینر فروشگاه در نزدیکی بازار محیط در مارس 20, 2020 در آتلانتا ، این فروشگاه در حال محدود کردن تعداد افراد مجاز در داخل برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.
عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

این به نظر می رسد یکی از بزرگ مورد “are you fucking kidding me?”

شهردار Cumming., در ابتدا با صدور اجتماعی-فاصله نظم و حال قصد دارد به سوگند در برخی از 150 جدید, افسران پلیس برای کمک به اجرای نظم در این شهر کوچک در یک وضعیت که در آن آنها باید بیش از 5000 مورد تأیید.

تبلیغات

اما برخی از ساکنان شکایت کرده است که این ایده که مجبور به ماندن در خانه و فاصله خود را از مردم در حالی برگزار شد که به ترتیب توسط افسران پلیس را احساس مانند آنها زندگی در یک حکومت پلیسی نیوزویک گزارش.

حدس بزنید چه, جورجیا-لعنتی-گرجستان, همه ما در حال زندگی در یک لعنتی دولت پلیس از آنجا که ما در حال مبارزه با یک دشمن بسیار بزرگ و متوسط که بزرگترین meanest شخص من می دانم که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور شده است به این چیزی که به طور جدی. اما اوه نه نه ساکنان Cummings; آنها به سرعت کشیده یک “AppleCare بانو” در شهردار توسط شکایت و حدس بزنید چه ؟ شهردار یکی از وظیفه نگه داشتن ترکیبات خود را امن ارسال پیام به Facebook عذرخواهی برای اینکه معنی با درخواست آنها را به امریکا امن دوباره.

“موثر بلافاصله من را لغو اجتماعی فاصله جهت است که در اثر صبح روز 1 آوریل سال 2020” peat Brumbalow نوشت: در بیانیه ای که به Facebook.

“در حالی که قصد سفارش بود برای محافظت از گسترش COVID-19 واضح است که بخش زیادی از ما نمی خواهند دولت الزامی توصیه های مقامات بهداشت عمومی” این بیانیه می افزاید.

تبلیغات

دیوانه بخشی از همه این است…همه آن را. آن را مانند Brumbalow صادر دیوانه بپرسید; او مانند بسیاری از مقامات در سراسر کشور به صورت اجتماعی فاصله و “ممنوع هر کسب و کار و ایجاد شرکت های غیر انتفاعی و یا سازمان را از داشتن بیش از 10 نفر در یک محل واحد است. این منظور نیز به حالت تعلیق در-ناهارخوری سرویس در مواد غذایی, موسسات خدمات در محدوده شهر” نیوزویک گزارش.

تبلیغات

شهردار ادامه داد: “یک نقطه بزرگ چسبیده در جهت انتصاب ویژه پلیس برای کمک به اجرای سفارش. تحت این شهرستان منشور شهردار می تواند تعیین ویژه پلیس در مواقع اضطراری است. به من گفت: ما در بیانیه مطبوعاتی که من قسم می خورم تا 150 پلیس” Brumbalow نوشت در پست خود. “من به دنبال در مورد بدترین سناریو ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان ما در اداره پلیس است 18 افسران. من می توانید ببینید که من نمی ارتباط ما افکار و نیت به وضوح به اندازه کافی. واکنش مردم به شدت در رسانه های اجتماعی تفکر ما تبدیل شدن به یک پلیس دولت است. که هرگز قصد.”

او همچنین عذرخواهی به تلاش برای نگه داشتن مردم خود را امن و ادعا کرد: “در حالی که من فکر می کنم قصد ما سفارش برای سلامت شهروندان تحویل بد بود” بیانیه خود اضافه شده است.

تبلیغات

نه از آن نبود. گاهی اوقات به عنوان یک مقام انتخابی شما را به انتخاب های دشوار است. که شغل خود را و اگر مردم آن را دوست ندارم حدس بزنید چه ؟ بیش از حد بد است. امریکا باید این حق در حال حاضر به دلیل آن چیزی است که ثابت می کند این چیزی است که به انجام همه عادی گه ما استفاده می شود به انجام. اما اوه نه نه در Cummings, Ga., چرا که آنها خاص هستند که از جمله آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند و شهردار با OK کردن که چون او نمی خواهید به صدمه زدن به احساسات خود را.

در ضمن اینجا جایی است که ما به عنوان یک ملت با توجه به نیوزویک:

با توجه به یک ردیاب ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد بیش از 190,000 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده و حداقل 4,127 مرگ و میر. در گرجستان وجود دارد بیش از 4,100 مورد تأیید و حداقل 125 مرگ و میر. به عنوان از 1 آوریل گرجستان وزارت بهداشت گزارش بیش از 4,600 مورد تأیید و 139 مرگ و میر.

تبلیغات

اما به من بگویید بیشتر در مورد چگونه شهر جورجیا نیست که به پیروی از قوانین از آنجا که آنها خاص است. شهردار و یا جورجیا باید استفاده کرده اید پاسخ من استفاده می شود برای توضیح به مردم که چرا آنها نمی توانند می گویند n-word. در واقع باستانی آفریقایی ضرب المثل گذشت از مادران که بچه ها می خواهند بدانند که چرا آنها نمی توانند خارج از بازی: “از آنجا که من لعنتی گفت: خب!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im