گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم می گیرد این است که زمان مناسبی برای بازگشایی سواحل است. مقامات محلی مخالف


Illustration for article titled Georgia Gov. Brian Kemp Decides This Is a Good Time to Reopen Beaches. Local Officials Disagree

عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

شما فکر می کنم که پس از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گرفتار امریکا جمعی سمت چشم زمانی که او نشان داد که او می خواهم به تازگی آموخته است که بدون علامت مردم هنوز هم می تواند گسترش coronavirus او خواهد بود در تلاش برای نگه داشتن سر خود را پایین و جلوگیری از ساخت هر گونه تصمیم گیری که حتی می تواند به عنوان بی پروا در این زمان بحران. به جای او تصمیم به بازگشایی تمام سواحل در گرجستان است.

به گزارش واشنگتن پست, کمپ تصمیم روز شنبه که سواحل خواهد بازگشایی برای این منظور از مردم با دادن فضا به ورزش اما حرکت محبوب نیست با مقامات محلی.

تبلیغات

شرلی جلسات شهردار Tybee Island, بسته سواحل در شهرستان خود را در 20 مارس و می خواستم به نگه داشتن آنها را بسته به رغم این شهر را از وابستگی به گردشگری است. او در میان برای اولین بار به عموم انفجار کمپ تصمیم.

“به پنتاگون دستور داد تا 100000 کیسه های بدن به فروشگاه اجساد آمریکایی کشته شده توسط Coronavirus فرماندار برایان کمپ دیکته شده که گرجستان سواحل باید بازگشایی و اعلام کرد: هر گونه تصمیم گیری سازندگان که حاضر به دنبال این دستورات را در زندان و یا جریمه” جلسات نوشت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه. “سلامت ما ساکنان کارکنان و بازدید کنندگان هستند که در معرض خطر قرار داده و ما به دنبال راه های قانونی برای سرنگونی خود را بی پروا حکم.”

شهرستان کمیسیون پیتر مورفی (Glynn) و آلن بوکر (Brunswick) نیز تا به حال انتخاب کلمات برای کمپ های AJC گزارش.

“ما تا به حال با دقت در نظر گرفته شود راه برای امن نگه داشتن مردم در اینجا و فرماندار منظور تضعیف شده است همه چیز را ما انجام شد,” مورفی گفت. “من این” پناهگاه نور است.'”

تبلیغات

“این است که احمق و دیوانه در همان زمان” بوکر گفت. “آن را جذب به ساحل گروه های بزرگتر از افراد جوان و پیر و تسهیل گسترش COVID-19 ویروس پیشرو به افراد در حال مرگ است.”

اما کمپ اصرار دارد که تصمیم خود را نه “احمق” و نه “دیوانه” و مخالف بود که باز تا سواحل خواهد دعوت جمعیت زیادی. در واقع او نوشته شده هوایی فیلم Tybee Island در توییتر نشان می دهد که وجود دارد “چند بازدید کننده” و افرادی که در آنجا بودند “بیشتر مردم محلی و مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.”

تبلیغات
تبلیغات

اما فقط به خاطر beachgoers بودند چند در اعداد و پیروی از احکام در این لحظات است که یک هلیکوپتر و دوربین در پرواز بودند سربار معنا نیست که این وضعیت خواهد بود و همان روز بعد یا روز بعد از آن, پس چرا که نه گمراه در کنار احتیاط? پس از همه, با وجود سواحل در حال بازگشایی تنها برای افرادی که به ورزش های محلی اجرای قانون تا به حال به بیرون راندن مردم برای هجوم سفارشات. از پست:

به اطمینان حاصل شود که مردم در حال رفتن به ساحل تنها برای ورزش گرجستان اداره منابع طبیعی ممنوع صندلی ساحل, چتر و چادر. روز شنبه پلیس ایالتی در Tybee Island “گاهی اوقات ساخته شده دور برای بیرون راندن beachgoers بودند و بدیهی است که هجوم کمپ منظور با چند تن از آنها را نشسته در صندلی ساحل نوشیدن آبجو” را ساوانا اخبار صبح گزارش شده است. “دیگر جوانان بازی بازی ها و یا رفت و شنا در حالی که کاملا چند sunbathers کشیده هر منطقی تعریف ‘ورزش’ به نقطه بی اعتقادی.”

تبلیغات

با توجه به اخبار 4 Jaxهای گرجستان, وزارت بهداشت گزارش داد که هلو دولت در حال حاضر در مجموع از 6,742 موارد coronavirus عفونت و مرگ و میر 219; 359 از آن موارد و 11 از این مرگ و میر گزارش شده در یکشنبه تنهایی. شاید این بهترین زمان افتتاح جاذبه های گردشگری با این امید که هر کس می خواهد رفتار خود و پیروی از دستورالعمل های ایمنی. و شاید این مرد است که فقط در حال حاضر یادگیری حقایق در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد نباید یکی به می گویند در غیر این صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im