گی مردان هنوز قادر به اهدای خون با وجود FDA کاهش محدودیت


Illustration for article titled Gay Men Still Not Able To Donate Blood Despite FDA Reducing Restrictions

عکس: شاتر

این که آیا آن را برای استفاده از آنتی بادی از کسانی که از بهبود COVID-19 برای کمک به کسانی که در حال حاضر رنج می برند و یا تزریق خون به روش استاندارد این کشور نیاز مبرم به خون کمک های مالی. در حالی که FDA ساخته شده یک حرکت دو هفته پیش کاهش محدودیت برای مردان همجنسگرا برای اهدای آن به نظر می رسد نمی توان آن را به عنوان مفید در کوتاه مدت به عنوان در ابتدا فکر می کردم.

تبلیغات

با توجه به NBC News, چند, گی مردان گزارش داده اند که دسترسی به اهدای خون با وجود نشست جدید FDA مورد نیاز است. در تاریخ 2 آوریل پس از یک درخواست ثبت شده توسط huffpost live, FDA خود را تغییر محدودیت در گی مردان به پرهیز از فعالیت جنسی از یک سال به سه ماه قبل از اینکه واجد شرایط برای اهدای خون است. آن را در ابتدا بر این باور است که لغو این محدودیت به معنای گی مردان بلافاصله قادر به اهدای خون برای کمک به با کمبود.

“من شده است از طریق یک ماه از جهنم با این ویروس. من در نهایت به بهبود. من از طریق یک فرآیند غربالگری که به من می گوید من یک نامزد بالقوه برای کمک به شخص دیگری و در حال حاضر به من می گفت: من نمی توانم.” Lukus Estok یک مرد همجنسگرا که بهبود از COVID-19 گفت NBC News.

تبلیغات

از ان بی سی نیوز:

Estok و دیگر, گی مردان تلاش کرده اند که به خون از آوریل 2 شده اند قادر به انجام این کار به دلیل بسیاری از اهدای خون به مراکز هنوز روت کارکنان و یا به روز رسانی سیستم های کامپیوتری خود را به جای قانون جدید. آن هم به دلیل یک گروه تجاری که تقریبا تمام ایالات متحده خون بانک متعلق هنوز بدست تصویب یک سند مهم از FDA.

کسانی که کار در بانک خون هستند به همان اندازه نا امید با ناتوانی به این کمک های مالی. در حالی که آنها در حال حاضر مجوز برای قبول این کمک های مالی آنها هنوز هم نیاز به به روز رسانی سیستم های خود را از پروتکل های و فرآیندهای آموزش قبل از آنها می توانید شروع به طور فعال در اجرای قانون جدید. “هنگامی که FDA می گوید: کلمه “فورا” این بدان معناست که چیزی کاملا متفاوت در جهان ما. در آن طول می کشد حدود سه ماه برای اجرای این مسائل اما [FDA] است که با تکیه بر ما برای برقراری ارتباط است که به عموم مردم است.” لیندا Goelzer یک سخنگوی کارتر BloodCare در دالاس گفت.

FDA اذعان کرده است که آن را زمان برای خون بانک ها به اجرای قانون جدید و ارائه کمک در تسریع روند. به عنوان آن می ایستد و آن را مایه تاسف است که افرادی وجود دارند که کاملا قادر به کمک به بحران و نمی تواند با توجه به بوروکراسی و تبعیض آمیز محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im