Gautam, Kumawat است که الهام بخش افراد جوان به تحقق رویاهای خود را با وجود مواجهه با مشکلات

Gautam, Kumawat است که الهام بخش افراد جوان به تحقق رویاهای خود را با وجود مواجهه با مشکلات – زندگی

به روز شده: Apr 02, 2020, 22:20 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در سن 24 جوانان از منطقه روستایی خواهد بود انتظار می رود به آماده شدن برای مشاغل دولتی و یا تلاش برای سرمایه گذاری پردیس. اما Gautam, Kumawat بسیار بزرگتر رویاهای.

Gautam Kumawat

Gautam, Kumawat

24-سال-مرد پیر با دختر جوان بر اساس هند-کارشناس امنیت سایبری و شیوه زندگی کارآفرین Gautam, Kumawat تبدیل به یک الهام بخش برای افراد جوان به دلیل دستیابی به یک نقطه عطف بزرگ در سن خیلی زود است. با وجود مواجهه با بسیاری از مشکلات در مسیر موفقیت خود را به او نمی دهد و دست به یک نقطه عطف بزرگ در زندگی حرفه ای او. در زمان امروز خود رسیدن است و نه فقط محدود به سطح داخلی اما او نیز کمک بسیاری بین المللی سازمان های اجرای قانون برای حل پیچیده cybercrime موارد در دنیای سایبر و نظارت مردم در مورد چگونه برای فرار 9-5 کار و زندگی آزادی مالی, شیوه زندگی از طریق این سرمایه گذاری تاثیر میلیون ها آنلاین.

Gautam, Kumawat ویژگی های موفقیت خود را به زیر یک هوشمند موفقیت طرح و مجدانه به تحقق رویاهای خود را. او اشتیاق عمیق برای هک کردن به کمک او به شیرجه رفتن به این جریان و او مورد استفاده تمام وقت خود را در یادگیری چیزهای جدید مربوط به امنیت سایبر. گوتام مواجه شده بودم یک زمان سخت در دوران کودکی خود و او حتی نمی باید دسترسی به سیستم های کامپیوتری خود را در طول دوران کودکی یادگیری در سال است.

با وجود داشتن هیچ دسترسی به, لازم, منابع, Gautam, Kumawat نمی دهد و او شروع به بازدید از cybercafe برای یادگیری مفاهیم مربوط به امنیت سایبر. و او را از خواب بیدار در صبح زود برای استفاده از سرعت بالا از اینترنت برای یادگیری چیزهای جدید در مورد هک اخلاقی. گوتام عشق برای امنیت سایبری و هک تا به حال حتی فرود آمد و او را در زندان یک بار.

Gautam, Kumawat را آموزش داده و کمک های دولتی پلیس و ارتش هند مرکزی دفتر تحقیقات دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان و سازمان های اجرای قانون برای حل مختلف cybercrime موارد است. او ممیزی محصولات بسیاری از MNCs و ارائه خدمات امنیتی به ثروت شرکت ها و سرمایه گذاری HackingFlix او نیز ارائه می دهد دوره های امنیت سایبر به دانش آموزان در سطح جهانی است.

سازمان پرداخت و او را به شکستن به سیستم خود و شناسایی آسیب پذیری که مجرمان می تواند بهره برداری. او می گوید: او هرگز مواجه می شوند یک سیستم او نمی تواند نفوذ. او در حال ساخت درونی دایره هکرها ارتش برای دفاع از هر گونه حمله سایبری در هند “آن سایبری ارتش رایگان-تفکر techies.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>