گوتام Gulati اختصاص طرح به ‘Radhe’ شرکت ستاره سلمان خان

سلمان خان است که کاوش در احساسات مختلف خود را از جمله طراحی در حال حاضر دریافت یک طرح خود را از ‘Radhe’ شرکت ستاره. گوتام Gulati که به دست آورد عظیم شهرت از طریق سلمان-میزبانی واقعیت تلویزیون نشان می دهد “Bigg Boss 8′ در ادامه به اختصاص یک طرح به Bhaijaan.

گوتام در زمان مرجع از سلمان خان اخیر بدنسازی عکس و اضافه های مختلف نوشتن شرح تصاویر و به طرح. Gulati ذکر شده در پایین سلمان خان, فیلم, یعنی, Tere Naam, محافظ, سلطان, ببر, بدون, ورود Mujhse Shaadi Karogi شریک Saajan Hum Dil De Chuke Sanam, قهرمان, Judwaa, Wanted, Bajrangi Bhaijaan, بهارات ضربه ویر Dabangg Hum Aapke Hain Kaun, Maine Pyar Kiya Andaz Apna Apna و Radhe گذراند پایین نزدیک Bhaijaan قلب.

جدا از فیلم, نام, Gautam نیز ذکر شده پایین Bigg Boss’, ‘انسان’ و ‘در حال قوی’. حق از تشریح سلمان خان ‘پپ گواردیولا’ به گفتگوهای Gulati اضافه شده هر چیزی که مربوط به سلمان خان. ‘Aap شیطان Ke Peeche شیطان Aapke Peeche’, ‘Ek Baar جو مین تعهد Kar Di Phir اصلی Khud کی Bhi ناهی Sunta’, شد, چند دیالوگ در طرح.

او همچنین به ذکر چند آهنگ ها مانند ‘Humka Peeni Hai’, ‘اوه اوه Jaane Jaana” و “حرکت آهسته” در طرح. توصیف سلمان Gautam, نوشت, ‘قوی آلفا نر اما حساس’.

در اینجا طرح:

در حالی که گوتام بود تیراندازی برای ‘Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی’ با سلمان خان او نیز کاملا نام ‘Bigg Boss 13′, میزبانی خان. Shehnaz Gill که مشخص شده اولین بازی خود را در تلویزیون با “Bigg Boss 13′, چپ تاثیر بر مردم و یک آبی واقعی از طرفداران Gautam در نشان می دهد. آنها هر دو دیده می شد دوباره در Shehnaz را نشان می دهد تلویزیون “Mujhse Shaadi Karogi’ بیش از حد.

در همین حال ‘Radhe’ که قرار است برای عید آزادی خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به coronavirus lcokdown. کارگردان Prabhudheva فیلم نیز ستاره Disha Patani جکی شروف و Randeep Hooda در نقش محوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de