Gary Miller: چه تاثیر coronavirus در M&A برای کسب و کارهای کوچک ؟

بدون شک coronavirus است که با داشتن یک تاثیر قابل توجهی در M&معاملات. صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کار بسته اند و یا به طور قابل توجهی کاهش در فعالیت های کسب و کار; است که میلیون ها نفر بیکار و یا furloughed; هزینه های مصرف کننده کاهش یافت; زنجیره تامین شده است مختل شود و قیمت نفت در حال تندرست اطراف در همه زمان.

حداقل بسیاری از معاملات در حال انتظار قرار اکتساب برنامه های در حال کاهش است و برخی از خریداران در حال راه رفتن به دور از بسته شدن جدول. خریداران مجبور به بررسی شرکت های خود را به عنوان آنها در تلاش برای به حداقل رساندن ضرر و زیان و پرداخت کردند و یا اخراج کارگران است. با توجه به فوربس زیراکس راه می رفت دور از 35 میلیارد دلار پیشنهاد HP در این ماه بیان کرد “… آن (Xerox) نیاز به تمرکز بر تاثیر شیوع کروناویروس در آن کسب و کار است.” نمونه های دیگر که فوربس اشاره شد SoftBank فسخ آن 3 میلیارد دلار در مقابله با WeWork و Hexcel و وودوارد تماس خود “ادغام برابر” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به مستندات گسترده و پناهگاه در محل سفارشات جلوگیری از/محدود کردن چهره تماس با ما همه در حال کمک به کاهش M&A فعالیت است. برای مثال علت سعی و کوشش و شیوه ای که در آن انجام شده است محدود است زیرا چهره به چهره تعاملات تقریبا همیشه مورد نیاز است. مذاکرات در حال تیره و تار هنگامی که معامله تیم کار از راه دور. بدهی تامین مالی مشکوک در بازارهای فرار. تامین مصوبات از تنظیم کننده و رضایت شخص ثالث می کند.

با توجه به Dealogic “ارزش M&A فعالیت در سه ماهه اول به طور قابل توجهی پایین تر از سه ماهه آخر سال 2019 پایین 35 درصد در سطح جهان و 39 ٪ در ایالات متحده آمریکا” بانکداران سرمایه گذاری به این نتیجه رسیده اند “… که بیشتر از همه فروش-طرف درگیری هستند که در انتظار قرار داده تا زمانی که همه چیز ثبات”.

چه کسب و کارهای کوچک باید انتظار رفتن به جلو اگر آنها انتظار می رود به فروش کسب و کار خود و یا افزایش سرمایه”

  1. معاملات در حال حاضر در خط لوله و معاملات وارد شده به طول coronavirus همه گیر خواهد حرکت آهسته تر از دوران قبل از همه گیر بار. همه چیز دیگر را از جمله اولیه بحث نامه از قصد علت سعی و کوشش و مذاکرات از توافق قطعی.
  2. ارزیابی کسب و کار در صنایع خاص خواهد بود رانده پایین به طور قابل توجهی به عنوان خریداران که از ترس قبلی ارزیابی دیگر ممکن است اعمال می شود. عمومی بازار سهام ارزیابی از فوریه سال 2020 نمونه های خوبی هستند. درک بین خریداران و فروشندگان در مورد شرایط به “راه رفتن به دور” از یک معامله به عنوان یک نتیجه از ارزش آینده ایجاد خواهد شد بیشتر.
  3. تامین مالی مورد نیاز خریداران برای سرمایه گذاری خریداری خواهد شد سخت تر برای پیدا کردن و در نتیجه تاخیر به علت بی ثبات بازارهای بدهی و کمبود نقدینگی. علاوه بر وام دهندگان بسته شدن شرایط خواهد بود دقیق تر موثر بر هر دو خریداران و فروشندگان است.
  4. نامه از قصد اصطلاح ورق یادداشت تفاهم (که nonbinding در بیشتر قسمت ها) خواهد شد و یا گسترش به ناخن بیشتر در شرایط خاص قرارداد و یا آدرس فقط قیمت می کنند. Proformas خواهد بود از نزدیک مورد بررسی قرار خواهد شد و به شدت با تخفیف به خریداران نوک پا راه رفتن به ناشناخته آب در آینده است.
  5. انحصار دوره (جلوگیری از فروشندگان از درخواست های دیگر ارائه می دهد در طول سعی و کوشش به دلیل روند) خواهد بود طولانی تر از حالت عادی 30-45 روز, به عنوان خریداران اصرار دارند که آنها نیاز به زمان بیشتری 60-75 روز به بررسی پتانسیل همه گیر مسائل. از سوی دیگر فروشندگان باید به دنبال مفاد فسخ خریدار exclusivities اگر آنها را ببینید که خریداران تمایلی به ادامه معامله به عنوان مندرج در نامه ای از قصد.
  6. مذاکرات از توافق قطعی را شامل مقررات با تمرکز بر تغییرات در عملیات کسب و کار از فروشنده شرکت به عنوان “مواد اثر سوء” (“مع”). این مقررات بر بسته شدن شرایط معامله. این اجازه خریدار به راه رفتن به دور از معامله اگر فروشنده دچار مای در طول دوره از تاریخ امضای قطعی توافقنامه از طریق تاریخ بسته شدن معامله. فروشندگان باید مراقب باشید در مورد مای بند.

وجود دارد هر گونه خبر خوب در طول زمان همه گیر محیط زیست ؟

بله. بسیاری از خریداران نقدی غنی هستند و برای شکار به خوبی اجرا شرکت ها در قیمت مناسب. Dealmaking رفتن به جلو را به نفع خریداران در مقابل فروشندگان به عنوان آن را در طول رکود اقتصادی ، خریداران در نظر گرفتن زمان به جستجو برای بهترین فرصت است. برخی از صنایع بهره مند از این بیماری همه گیر در حالی که دیگران باید قابل توجهی رنج می برد. صنایع با بهره گیری از این بیماری همه گیر شامل زیست فناوری مواد غذایی, تحویل, خرید آنلاین, محاسبات ابری, نرم افزار, ویدئو کنفرانس و فن آوری های دیگر.

در مقابل خرده فروشی و مهمان نوازی, مسافرت, هتل ها, رستوران ها, خودرو و شرکت های هواپیمایی بوده است و خواهد بود و نهفته ترین به طور چشمگیری.

صاحبان کسب و کار برنامه ریزی برای فروش کسب و کار خود و یا افزایش سرمایه باید بدانند که گزینه های خود را تغییر داد. آیا فروش شرکت یا افزایش سرمایه صاحبان باید مراقبت بیشتری برای آماده سازی کسب و کار خود را برای فروش. نگهداری کارکنان کلیدی الزامی است به عنوان خریداران قرار دادن تاکید بیشتری بر روی نیمکت قدرت کسب و کار. فردی و جمعی انگیزه حفظ برنامه خود را با ارزش ترین کارکنان باید ایجاد شود.

گری میلر مدیر عامل شرکت سنگ استراتژی مدیریت, Inc., a M&یک شرکت مشاوره که مشاوره های کوچک و متوسط کسب و کار در سراسر ایالات متحده با او تماس در 303-409-7740 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im