باغبانی با تکنولوژی

باغبانی با تکنولوژی – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 17, 2020, 08:24 IST | Jaison Lewis | بمبئی

نه همه دنیا را با انگشت شست سبز. بعضی از ما هیچ ایده چگونه به مراقبت از یک گیاه. خوشبختانه در حال حاضر وجود دارد برنامه های تبادل نظر و کانال به شما آموزش همه چیز از کاشت بذر به رشد میوه ها در خارج از پنجره خود را

تصویری

Home and garden

خانه و باغ
خانه و باغ سرگرم کننده کانال یوتیوب که نشان می دهد شما چگونه به رشد سبزیجات و میوه ها و سبزی دیگر را در بطری های پلاستیکی خالی تخم مرغ کارتن و انواع دیگر آشغال. کانال است نه بر اساس هند, اما این روش نشان داده شده است می تواند مورد استفاده قرار گیرد در اینجا به راحتی. این YouTuber فراهم می کند تمام اطلاعات در متن انگلیسی و گاهی اوقات آنها شامل دستور العمل های که قابلیت سبزی یا میوه است که رشد کرده بود. این یک کانال خوب برای افرادی که می خواهید برای کاهش زباله و رشد چیزی خوراکی.
لینک: https://bit.ly/smdhomegarden

Garden Up

باغ بالا
باغ تا یک بمبئی مبتنی بر کانال یوتیوب. آن را با تمرکز بر رشد چیزهایی که با حداقل فضا و عمدتا در داخل خانه. Ekta Chaudhary سهام راهنمایی و ترفندها برای گیاهان داخل سالن, آشپزخانه, باغ ها و حتی نمایشگاه جانوران خشکی. کانال را حس می کند برای بسیاری از ما که ما انجام بسیاری از مسائل مربوط به فضا و گیاهان در حال رشد در اطراف محدودیت های سخت می باشد.
لینک: https://bit.ly/smdgardenup

Urban Gardening

شهری باغبانی
این کانال یوتیوب فراهم می کند اطلاعات اولیه در مورد چگونه به رشد همه چیز از گل به میوه. آن را آسان به دنبال. این شامل اطلاعات در مورد مشکلات بالقوه و همه چیز شما نیاز به مراقبت از. این کمک می کند شما می دانید چه انتظار می رود در حالی که در حال رشد یک گیاه خاص. این YouTuber همچنین اجازه می دهد تا شما می دانید چه به نفع سلامت گیاه است. اما او به نظر می رسد به یک مقدار زیادی از فضا و این ممکن است منجر به همه Mumbaikars.
لینک: https://bit.ly/smdurban

نرم افزار

Plantix—your crop doctor

Plantix—محصول خود را, دکتر
Plantix می تواند کمک به شناسایی هر گونه بیماری های گیاهی ممکن است و ارائه می دهد راه حل برای آنها را ذخیره کنید. همه شما باید انجام دهید این است با کلیک بر روی یک زن و شوهر از تصاویر و ارسال آنها را از طریق برنامه. مشکل شناسایی شده است و شما را دریافت خواهد کرد تشخیص و درمان راهنمایی. این برنامه کمی با تمرکز بر محصولات محبوب, اما از آن است که به سرعت در حال گسترش لیست خود را. در حال حاضر آن را پوشش می دهد حدود 45 گونه. برای باغبان خانه وجود دارد چند آیتم های محبوب مانند فلفل و گوجه فرنگی و لوبیا که تحت پوشش هستند, در میان دیگران.
اندروید: https://bit.ly/smdplantix

My Vegetable Garden

من باغ سبزی
پیگیری یک گیاه می تواند خسته کننده. با من باغ سبزی این می شود یک کمی آسان است. این برنامه اجازه می دهد تا شما انتخاب می کنید یک دانه شما در مورد گیاه و ایجاد یک virtual clone.
گیاه رشد کرده است با توجه به ماه چرخه است که قرار است برای کمک به رشد آن بهتر است. آن را می دهد یک برداشت جدول زمانی و آبیاری اطلاعات است.
اندروید: https://bit.ly/smdmygarden

Waterbot

Waterbot
Waterbot یک برنامه بزرگ است اگر شما در حفظ و فراموش کردن به آب گیاهان خود را. آن را به شما اجازه می دهد اضافه کردن تمام گیاهان مورد علاقه خود را با استفاده از تصاویر خود را و شما همچنین می توانید آنها را به نام. هنگامی که اضافه شده شما می توانید اطلاعات اضافی مانند آبیاری و کود فاصله. این برنامه به شما یادآوری زمانی که آن زمان به fertilise و آب. این تضمین می کند که گیاهان خود را سالم هستند و از همه مهمتر زنده است.
اندروید: https://bit.ly/smdwaterbot

اسباب بازی

Click & Grow Smart Garden

کلیک کنید و رشد هوشمند باغ
کلیک کنید و رشد هوشمند باغ و طول می کشد دور تمام حدس و گمان از در حال رشد در داخل خانه. آن است که خود شامل باغ هیدروپونیک با رشد چراغ های که در دسترس هستند در اندازه های مختلف با ظرفیت رشد تا نه گیاهان در همان زمان. این دستگاه دارای اسلات که در آن شما را مجبور به استفاده از یکی از خود را سفارشی غلاف به رشد آنچه شما می خواهید هر مجموعه ای از سه غلاف هزینه های R899. آنها حتی بی هسته و غلاف که در آن شما می توانید گیاه آنچه شما می خواهید در آن است. داخلی سنسور تشخیص همه چیز را در داخل از جمله تعادل PH مواد مغذی و اکسیژن نگه داشتن آنها را در شرایط ایده آل برای رشد. این دستگاه در دسترس است
کلیک کنید و رشد وب سایت شروع از R6,355 رفتن تمام راه را تا به R14 999 برای نه-
گیاه نسخه.
لینک: https://growsmartgreens.com

WE Hydroponics Smart Planter

ما هیدروپونیک هوشمند زمینی
ما هیدروپونیک هوشمند زمینی باعث می شود سیستم مراقبت از گیاهان بسیار ساده تر. آن را به طور کامل هیدروپونیک راه اندازی, که به معنی آن نیست و استفاده از هر نوع خاک به رشد. این شهر همچنین دارای چراغ های رشد است که آن را کامل اگر شما می خواهید برای رشد گیاهان در داخل خانه. وجود دارد یک شاخص برای سطح آب و بخش های که به شما اجازه گیاه گیاهان مختلف در همان زمینی. این فوق العاده است برای کوچک مانند گیاهان و گل تزئینی. ابزار در دسترس است در وب سایت شرکت برای R4 400.
لینک: https://www.wehydroponics.com

Farmbot

Farmbot
Farmbot حق امتیاز است تا آنجا که تعمیر و نگهداری پایین نگران است. منبع باز روبات های کشاورزی تولید می شود با استفاده از یک چاپگر 3D و به صورت محلی در دسترس بخش است. اما به دلیل برخی از قطعات سخت به منبع سازمان است که طراحی آن نیز به فروش می رساند کیت. پس از مونتاژ Farmbot بسته به مدل می تواند به طور خودکار پرورش یک فضای بزرگ با کمی به هیچ تعامل از کاربر. نرم افزار اجرا می شود که این ربات همچنین رایگان است. این راه اندازی در حداقل هزینه
R1.5 لاخ حدود از جمله حمل و نقل.
لینک: https://farm.bot

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de