Brodie Stauch مورد: هزاران نفر می خواهید برای ایجاد “Brodie قانون” اما کارشناسان مشکلات

مقامات در جستجوی از دست رفته 11 سال Brodie Stauch بازگشت به خانه و خانواده خود را در کلرادو اسپرینگز در روز چهارشنبه به عنوان هزاران نفر از مردم امضا طومار پیشنهاد جدید دولت قانون به نام پسر.

مرکز ملی گم شده و به بهره برداری کودکان از طریق AP

Brodie Stauch

مترو Crime Lab رفت و برگشت به صفحه اصلی که در آن Brodie زندگی با پدر و نامادری روز چهارشنبه به عنوان آنها را چندین بار قبل از El Paso County sheriff را سخنگوی ژاکلین کربی گفت. او کاهش یافته است به آنچه جرم و جنایت آزمایشگاه انجام شد در خانه با استناد به حال بررسی است.

در ضمن به عنوان جستجو برای Brodie وارد هفته چهارم آن بیش از 11000 نفر امضا درخواست آنلاین است که خواهان ایجاد یک دولت جدید قانون که مستلزم آن است که کودکان زیر سن 13 که محل ناشناخته برای چند ساعت به طور خودکار طبقه بندی شده به عنوان از دست رفته و یا در معرض خطر به جای طبقه بندی جوانان به عنوان فراری.

Brodie ناپدید شدن در نظر گرفته شد به یک کودک فراری مورد برای سه روز پس از نامادری Letecia Stauch گفت: او می خواهم آخرین دیده می شود او را در راه رفتن به خانه یک دوست در Jan. 27. پس از آن پرونده با به روز رسانی از دست رفته و در معرض خطر کودک مورد به دلیل طول زمان Brodie شده بود از دست رفته خود را داروها و سن خود کربی گفت.

مادر و دو Taran Witt که زندگی در ویرجینیا است و هیچ ارتباط شخصی به Brodie مورد آغاز شده درخواست سهشنبه چرا که او احساس او “نیاز به انجام کاری” او گفت:.

“پلیس پاسخ نمی دهند همان راه به یک فراری به عنوان آنها را به یک کودک گم شده,” او گفت:. “هنگامی که شما به کسی بگویید فرزند شما اجرا میشه و اگر شواهدی وجود دارد که پس از آن امید است که کودک را به نوبه خود در توافق خود را.”

در حالی که این طومار در Change.org به دست آورد سریع گسترده پشتیبانی آنلاین و به اشتراک گذاشته شده در Facebook توسط Brodie را لاندان Hiott — آن را یک تلاش Stauch خانواده آماده است تا به عموم قهرمان گفت: سینتیا Coffman سابق کلرادو دادستان کل است که صحبت کردن از طرف Brodie پدر و مادر در پی ناپدید شدن او.

“در حال حاضر آنها با تمرکز بر Brodie و پیدا کردن Brodie,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود خواهد آمد که زمان پایین جاده که در آن خانواده خواهد شد احتمالا فعال در برخی از این مسائل بر اساس آنچه که خود تجربه کرده و تمایل خود را برای جلوگیری از چیزهای بد اتفاق می افتد به افراد دیگر, اما آن را زودرس به کسانی که مکالمات در این نقطه است.”

او افزود که مفهوم نوعی از قانون است که می تواند آن را ممکن است برای کودکان ذکر شده به عنوان در معرض خطر بیشتر به سرعت چیزی است که خانواده “صحبت کمی در مورد.”

“شیطان در جزئیات” Coffman گفت.

برخی از کارشناسان در روز چهارشنبه احتیاط که تلاش مفصل در دادخواست — برای ایجاد یک گسترده ای اتوماتیک مورد نیاز برای چگونه کودکان را به موارد به کار گرفته می شوند — ممکن است غلط.

اولیه برچسب فراری و یا از دست رفته کودک همیشه تاثیر زیادی در راه اجرای قانون به بررسی یک کودک ناپدید شدن سعید جان Bischoff اقدام معاون رئیس جمهور از کودکان از دست رفته خود را بدست آورد در مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان است.

“این بستگی به شرایط مورد,” او گفت:. “این بستگی دارد که چه اجرای قانون است قادر به پیدا کردن آنها را در یک جهت خاص در جستجو برای یک کودک. برچسب روی جلویی در واقعیت تنها چیزی که هر کسی که به دنبال در وجود یک کودک گم شده در خارج وجود دارد.”

در Brodie مورد اجرای قانون هشدار مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان به Brodie ناپدید شدن در Jan. 28 — اولین روز کامل او گم شده بود و زمانی که او هنوز به عنوان یک فراری Bischoff گفت. اجازه داده است که این مرکز به سرعت شروع به کمک در مورد این سازمان اختصاص داده یکی از آن محلی مشاوران برای پیوستن به جستجو و تلاش است.

“آنها می خواستند برای پیدا کردن این کودک و پیدا کردن او به سرعت” Bischoff گفت.

تصمیم گیری در مورد نحوه طبقه بندی ناپدید شدن یک کودک است که به طور معمول ساخته شده توسط آژانس های اجرای قانون را به این صورت و استانداردهای چگونه است که تصمیم گیری ساخته شده است معمولا مجموعه ای داخلی توسط هر آژانس Bischoff گفت.

وجود دارد هیچ ایالتی استانداردهای ساخت که تماس کربی گفت. او کاهش یافته است به بحث کلانتر, روش اما گفت: نمایندگان باید به در نظر گرفتن هر مورد به صورت جداگانه. نمایندگان نیز باید در ابتدا با تکیه بر اطلاعات داده شده به آنها توسط هر کسی که گزارش کودک گم شده او گفت:.

“این یک مورد تماس,” او گفت:. “اما در هر مورد است که جدی گرفته شود و ما در حال گرفتن آنچه در این گزارش حزب است گفت: در صورت ارزش تا زمانی که تحقیقات نشان می دهد در غیر این صورت.”

او هشدار داد در برابر درمان به طور خودکار تمام موارد مانند فرزند از دست رفته است و یا در معرض خطر.

“در برخی موارد آن را کاملا مناسب” او گفت:. “اما در موارد دیگر اگر شما یک بیماری مزمن 12 ساله فراری است که واقعا یک فراری اگر آن را در بالا به آن و آن را ممکن است که شما در حال از بین بردن منابع از دیگر اولویت تماس.”

Witt, که گفت که او هیچ پس زمینه در سیاست و یا فعالیت است که باز به ایده های در مورد چگونه برای ایجاد یک ظریف قانون است که نظر به عنوان مثال آیا یک کودک دارای یک تاریخچه از دور در حال اجرا و عوامل دیگر.

“این اولین باری است که انجام هر چیزی شبیه به این,” او گفت:. “این به خوبی می تواند آن را نمی خواهد تا پایان کار در بهترین منافع کودکان اما به نظر من و بسیاری از افراد دیگر از نظر آن مفید خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de