Ganga Dussehra 2020: اهمیت shubh muhurta & puja vidhi

این مناسبت فرخنده از Ganga Dussehra جشن گرفته بودن در ژوئن 1 شنبه این سال است. روز جشن به مناسبت Gangavataran یا “نزول از Ganga’ بر روی زمین است.

با توجه به تقویم هندو این جشنواره در روز 10 یا Dashami از ماه اپیلاسیون در ماه Jyeshtha.

جانبازان نماز به الهه گانگا و انجام مراسم Ganga pooja در این روز است.

Gangavataran

با توجه به افسانه الهه گانگا آمد از آسمان به زمین خود را به منظور پاکسازی لعنت به روح Bhagiratha اجداد در Dashami از ماه اپیلاسیون در ماه Jyeshtha. او اقامت در Kamandal خداوند براهما و همراه با او به ارمغان آورد و خلوص از آسمان به زمین است.

اهمیت Ganga Dussehra

اعتقاد بر این است که با در نظر گرفتن شیب در قرآن Ganga رودخانه در طول ده روز دور شوی گناهان. جانبازان ازدحام بانک های مختلف از Ganga به خصوص در شمال هند به دنبال نعمت از الهه و به او لطفا.

Lakhs از جانبازان جمع آوری در Dashashwamedh Ghat در بنارس Har Ki پوری در هریدور در Ganga Dussehra به یک شیب به رودخانه مقدس اما در این سال با توجه به شیوع کروناویروس اصلی و فعالیت های سازماندهی شده. مردم خواسته شده است که در خانه بمانند و به دنبال مستند دستورالعمل.

Ganga Dussehra Pooja Shubh Muhurta (به عنوان در هر Drik Panchang)

Dashami Tithi آغاز می شود – 07:06 PM در 31 ماه مه سال 2020

Dashami Tithi به پایان می رسد – 04:27 PM on Jun 01, 2020

Puja Vidhi از Ganga Dussehra

جانبازان Maa Ganga جمع آوری در بانک ها از رودخانه مقدس به پرداخت ادای احترامات خود را و به دنبال نعمت. ویژه aartis انجام شده در این روز در بانک ها در Haridwar بنارس Garhmukteshwar Rishikesh اللهآباد (هند) و پتنا که در آن lakhs از جانبازان جمع آوری به نماز. پس از الهه گانگا نمادی از خلوص اعتقاد بر این است که با در نظر گرفتن شیب در رودخانه در این روز دور شوی همه گناهان را به ارمغان می آورد و دولت از تصفیه. مردم نیز بر این باورند که آب مقدس رودخانه ممکن است در درمان هر بیماری های فیزیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>