ساده لوح گوآ: Miss اروپا 2020

ساده لوح گوآ: Miss اروپا 2020 – شیوه زندگی

انتشار: Jun 16, 2020, 13:16 IST | همکاری محتوا | بمبئی

گوآ در حال حاضر به عنوان یک مدل و او است که به دنبال آن هزاران نفر از مردم در رسانه های اجتماعی

Gaby Guha

ساده لوح گوآ

ساده لوح گوآ, برنده عنوان دختر شایسته اروپا 2020 در 10 مارس سال 2020 است. کشور نمایندگانی از بیش از 45 کشور از سراسر جهان به رقابت در دست اروپا در سال 2020 است.

پس از هیئت داوران نهایی علائم ساده لوح گوآ تهیه عنوان دوشیزه اروپا 2020 نمایشگاه هوش و زیبایی است.

اولین نفر بود از دست لیتوانی آنجلینا Ganevic دوم نفر دوم خانم اوکراین Yuliia Karpets سوم نفر دوم خانم نروژ آنا Kobzeva چهارم نفر دوم صعود بود توسط Milic Nikolic از صربستان پنجم نفر دوم شد الکساندرا Fotiodis یونان و آلا Gribova روسیه ششم ایستاده بود.

گوآ در حال حاضر به عنوان یک مدل و او است که به دنبال آن هزاران نفر از مردم در رسانه های اجتماعی. او برای نخبگان علامت های تجاری مانند Chaumet, الی ساب, Jean Louis David, GAP, Bossini, پیروزی, لباس زیر زنانه, رابرت Abi Nader راه می رفت در باند فرودگاه شده است و این دختر روی جلد بسیاری از مجلات معتبر (Prestige Magazine, آیکون, مجله پلیبوی, GMARO مجله L’Officiel مجله.و غیره ). حرفه ای خود را در زمان دوره جدید زمانی که او به نظر می رسد بر روی جلد L’Officiel مجله برای اولین بار در سال 2020 و پس از او موفق به کسب عنوان.

او توسط سازمان در مکان های مختلف در سراسر جهان مانند اروپا و آسیا و آمریکا و شرق میانه.

ساده لوح نیز حضور در انجمن مصاحبه های تلویزیون تلویزیون را نشان می دهد در کانال های مانند Fashion TV Canal+ M6 (به فرانسوی کانال تلویزیون) و ام تی وی. او به طور فعال ترویج آموزش و پرورش, زن توانمندسازی و حمایت از کودکان کار در پروژه های خیریه و گسترش آگاهی در رسانه های اجتماعی. در رسانه های اجتماعی ساده لوح است ایجاد روزانه مد محتوا به عنوان یک نام تجاری برجسته سفیر.

او بی عیب و نقص, زیبایی و مد, سبک ساخته شده است که او یکی از نمادین ترین ملکه زیبایی. ما هیجان زده برای دیدن پروژه های آینده و همیشه نگه داشتن چشم در او.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de