G-20 کشور برای تزریق $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مقابله با COVID-19 تاثیر مالی

G-20 کشور در روز پنج شنبه انجام یک جلسه اضطراری برای تصمیم گیری اقدامات گرفته شود با توجه به تاثیر جهانی از بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع همه گیر به خصوص در شرایط اقتصادی ، در این زمینه G-20 کشور در این روز متعهد به تزریق بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی تاثیر این ویروس.

“ما در حال تزریق بیش از $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی به عنوان بخشی از هدف سیاست های مالی و اقتصادی اقدامات و تضمین طرح برای مقابله با, اجتماعی, اقتصادی و مالی اثرات این بیماری همه گیر” یک بیانیه صادر شده پس از G-20 رهبران مجازی اجلاس گفت.

“انسان باید در مرکز” نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در G-20 مجازی اجلاس سران برجسته است که سازمان های بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیاز به تقویت و اصلاح شود. که در ابتدا نداشت دستور به مقابله با یک بیماری همه گیر از این نوع است که چرا توانمند سازی بدن لازم است, می شود آن را از لحاظ ظرفیت و هشدار دهنده و یا توسعه موثر واکسن و یا ظرفیت سازی.

مودی گفت که 90 درصد از COVID موارد و 88 درصد از مرگ و میر ویروس شده اند از کشورهای G20.

رهبران گفت که جسورانه و در مقیاس بزرگ مالی حمایت از اقدامات انجام شده توسط کشورهای منطقه و جمعی G20 اقدام را تقویت و تاثیر آن اطمینان از انسجام و مهار سودمندی.

رهبران نیز خواسته خود را وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران به هماهنگی به صورت منظم به منظور توسعه یک G20 طرح اقدام در پاسخ به COVID-19 و همکاری نزدیک با سازمان های بین المللی به سرعت تحویل مناسب کمک های مالی بین المللی.

این بیانیه با استقبال از اقدامات انجام شده توسط صندوق بین المللی پول و WBG (گروه بانک جهانی) برای حمایت از کشورهای در نیاز به استفاده از تمام ابزار را به حد کمال به عنوان بخشی از یک هماهنگ جهانی پاسخ و خواسته آنها را به طور منظم به روز رسانی G20 در اثر این بیماری همه گیر را پاسخ و توصیه های سیاست.

“ما ادامه خواهد داد برای رسیدگی به خطرات ناشی از بدهی آسیب پذیری در کشورهای کم درآمد با توجه به همه گیر. ما همچنین درخواست سازمان بین المللی کار (ILO) و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) برای نظارت بر همه گیر و تاثیر آن بر اشتغال است.”

عربستان سعودی که در حال حاضر دارای G20 ریاست جمهوری به ریاست رهبران فوق العاده ای مجازی نشست.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im