مراسم تشییع جنازه برگزار شد جورج Floyd: “او در حال رفتن به تغییر جهان”

هوستون — جورج فلوید بود و با عشق به یاد سهشنبه به عنوان “بزرگ فلوید” — پدر و برادر ورزشکار و مربی و در حال حاضر یک نیروی تغییر — در یک مراسم تشییع جنازه به صورت سیاه و سفید مردی که مرگ را برانگیخته جهانی حساب بیش از خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

صدها نفر از عزاداران با پوشیدن ماسک در برابر coronavirus بسته بندی شده در هوستون کلیسا کمی بیش از دو هفته پس از فلوید دوخته بود به پیاده رو توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که با قرار دادن زانو در گردن او برای آنچه دادستان گفته بود 8 دقیقه و 46 ثانیه است.

تلفن همراه تصویری از برخورد از جمله فلوید را درخواست از “من نمی توانم نفس بکشم” مشتعل تظاهرات و خشونت پراکنده در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان تبدیل 46 ساله Floyd — مردی که در زندگی شناخته شده کمی فراتر از مکان پروژه مسکن که در آن او مطرح شد در هوستون بخش سوم — به یک در سراسر جهان نماد بی عدالتی است.

“سوم Ward, Cuney خانه جایی که او متولد شد و در” فلوید برادر رادنی گفت: عزاداران در چشمه ستایش کلیسا. “اما همه در حال رفتن به یاد داشته باشید او را در سراسر جهان است. او در حال رفتن به تغییر جهان است.”

تشییع جنازه پوش شش روز عزاداری برای فلوید در سه شهرستانها.

زیر سرویس Floyd را از بدن گرفته شده توسط اسب کشیده حمل و نقل به یک گورستان در حومه پرلند که در آن او بود گذاشته و به استراحت در کنار مادرش.

“جورج فلوید بود و نه مصرفی. این است که چرا ما در اینجا” دموکراتیک تشکر. Al Green هوستون گفت: جمعیت است. “جرم او این بود که او در آن متولد شد ، که تنها جرم و جنایت است. جورج فلوید سزاوار عزت و احترام است که ما توافق همه مردم فقط به خاطر اینکه آنها فرزندان مشترک خدا.”

در حالی که این سرویس خصوصی حداقل 50 نفر جمع شده بودند خارج برای ادای احترام خود را. برخی از علائم با پیام های از جمله “Black Lives Matter” و “با هم به دلیل جورج فلوید.”

“وجود دارد یک تغییر بزرگ در رفتن و همه به خصوص سیاه, راست, در حال حاضر باید یک بخشی از آن گفت:” Kersey Biagase که سفر بیش از سه ساعت از پورت Barre, لوئیزیانا, با دوست دختر خود Brandi Pickney. آنها عینک تی شرت چاپ شده با فلوید نام و “من نمی توانم نفس بکشم.”

ده ها تن از فلوید اعضای خانواده بیشتر در لباس سفید منجر شد به محراب توسط کشیش Al Sharpton این فعال حقوق مدنی.

عزاداران همچنین شامل رپر Trae tha Truth, Rep. Sheila Jackson Lee, هوستون, رئیس پلیس هنر اکودو و هوستون شهردار سیلوستر Turner آورده است که جمعیت را به پای خود را زمانی که او اعلام کرد که امضای یک فرمان اجرایی ممنوعیت chokeholds در این شهرستان است.

“هیچ کودکی باید به سوال بپرسید که بیش از حد بسیاری از سیاه و سفید کودکان مجبور به درخواست برای نسل: چرا ؟” سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در یک تصویری مداحی پخش شده در این سرویس است. “در حال حاضر زمان برای عدالت نژادی. که جواب این است: ما باید به فرزندان ما زمانی که آنها بپرسید که چرا.”

بایدن هیچ اشاره ای از سیاست است. اما دیگر سخنرانان در زمان ابجو بد و کم مایه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نادیده گرفته مطالبات به آدرس تعصب نژادی و از سوی مقامات ترک کردن سخت بی قانونی است.

“رئیس جمهور ایران در مورد در آوردن نظامی اما او نگفت یک کلمه حدود 8 دقیقه و 46 ثانیه از پلیس قتل جورج فلوید” Sharpton گفت. “او به چالش کشیده چین در حقوق بشر است. اما آنچه در مورد حقوق بشر جورج فلوید?”

این کشیش ویلیام Lawson معاصر از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: “بدیهی است که اولین چیزی که ما باید انجام دهید این است که تمیز کردن کاخ سفید است.”

بسیاری از pews کامل بودند با نسبتا کمی فضا بین مردم است.

“بسیار برای اجتماعی فاصله امروز” Rev. ریموس رایت گفت: عزاداران به آرامی اما محکم در آموزش آن حضور به پوشیدن چهره fasks.

با تشییع جنازه در داخل کلیسا هنوز هم در جریان است صدها نفر از مردم در صف مسیر به گورستان. گفت: بسیاری از آنها وارد شده بود ساعت آینده به یک نقطه امن.

“ما در اینجا برای یک هدف. که هدف این است که چون اول از همه او ما برادر. دوم, ما می خواهیم برای دیدن تغییر” گفت: Marcus بروکس, 47, که راه اندازی یک چادر در طول مسیر با دیگر فارغ التحصیلان جک یاتس دبیرستان, Floyd, مادر آلما. “من نمی خواهم برای دیدن هر زن و هر مردی اما قطعا نه یک مرد سیاه و سفید نشسته بر روی زمین در دست پلیس بد.”

تشییع جنازه یک روز پس از حدود 6000 نفر حضور داشتند و یک مکان یادبود نیز در هوستون در حال انتظار برای ساعت تحت پخت خورشید برای ادای احترام خود را به فلوید که در بدن ذخیره کردن در یک کفش طلا-رنگی تابوت. بیش از گذشته شش روز یادبود برای Floyd برگزار شد در مینیاپولیس, جایی که او زندگی می کردند در سال های اخیر و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی جایی که او به دنیا آمد.

خدمات کشیده شده اند خانواده های دیگر سیاه قربانیان که نام آنها را تبدیل به بخشی از بحث بر سر نژاد و عدالت در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

در دو هفته گذشته میان دیوانگی بیش فلوید مرگ گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون و بسیاری از شهرستانها در حال بحث تعمیرات اساسی برچیدن و یا برش بودجه برای ادارات پلیس. مقامات در برخی از مکان ها را منع پلیس از استفاده از chokeholds و یا در غیر این صورت تجدید نظر در سیاست ها در استفاده از زور.

فلوید یک لی لی که از دست داده بود کار خود را به دلیل شیوع کروناویروس بود توسط پلیس توقیف پس از متهم به عبور از تقلبی $20 bill در فروشگاه.

چهار مینیاپولیس ماموران دستگیر شدند در مرگ او: Derek چوین, 44 شد به اتهام قتل درجه دوم. J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao متهم شدند با کمک و معاونت در جرم. همه چهار زن می تواند تا 40 سال در زندان است.

برخی از عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات که فوران فلوید پس از مرگ مشخص شد انفجار آتش سوزی ضرب و جرح و خرابکاری و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار با بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شدند. اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت صلح آمیز است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان تامارا با شکوه در سنت پترزبورگ فلوریدا, Paul J. Weber در Austin, تگزاس, مارینا وینیو در آلبانی و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de