Fulton County School سیستم بسته کارمند پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus


Illustration for article titled Fulton County School System Closes After Employee Tests Positive for Coronavirus

عکس: شاتر

بیشتر و بیشتر ایالت ها نیاز به تنظیم به گسترش سریع رمان coronavirus (COVID-19). ما دیده ایم شرکت در دستور کار کارکنان از حوادث در مقیاس بزرگ و جشنواره لغو شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین مدارس در گرجستان است که با داشتن به شدت پاسخ به این ویروس نیز هست.

WSB-TV گزارش که Fulton County سیستم مدرسه را تمام مدارس در روز شنبه. این می آید پس از یک کارمند برای سیستم مدرسه آزمایش مثبت برای COVID-19. آسیب دیده کارمند است که در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان. این تعطیلی اجازه خواهد داد که مدرسه برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن کلیه مدارس آسیب دیده. مقامات برای سیستم مدرسه در حال انتظار برای انتشار جزئیات بیشتر بعد از آن در روز دوشنبه که در مورد مدارس را تحت تاثیر قرار آنچه در این طرح می گذرد بیشتر و اینکه بیشتر تعطیلی به دنبال خواهد داشت.

تبلیغات

Fulton County چهارم بزرگترین سیستم مدرسه در گرجستان است. آن می بالد مورد از 93 ، 500 دانش آموزان در سراسر 59 مدارس ابتدایی, 19, مدارس و 18 دبيرستان. آتلانتا در میان یکی از شهرهای واقع در داخل Fulton County سیستم مدرسه. به طور کلی وجود داشته است شش فرض موارد مثبت COVID-19 در دولت گرجستان است.

در حالی که این ویروس گسترش به نظر می رسد کاهش در چین که در آن برای اولین بار آن را نشات گرفته از آن به طور پیوسته است گسترش از طریق ایالات متحده است. همانطور که از نوشتن این وجود داشته است 550 موارد گزارش شده در سراسر 30 متحده با 22 مرگ و میر.

بنابراین به یاد داشته باشید مردمی شستن دست های خود را در خانه بمانند اگر شما احساس خوب و پوشش دهان خود را هنگام عطسه و یا سرفه. اساسا فقط تمرین پایه و بهداشت و مردمی است. این می تواند یک نجات دهنده زندگانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im