لیست کامل و زمان و جدول, برنامه ریزی توقف قطار ویژه شروع از آوریل 12

آنلاین رزرو قطار ویژه هستند که برای شروع خدمات از دهلی نو در 12 ماه مه آغاز شد و در وب سایت IRCTC روز دوشنبه پس از راه آهن اعلام از سرگیری تدریجی از قطار مسافری عملیات

در مرحله اول 15 جفت از قطار اجرا خواهد شد به ویژه قطار از دهلی نو ایستگاه اتصال دیبروگره Agartala, Howrah, Patna, بیلسپور, رانچی Bhubaneswar, سکوندربد بنگلور چنای تریواندروم مدگن بمبئی مرکزی احمدآباد و جامو Tawi.

این می آید به عنوان lakhs از کارگران مهاجر در نقاط مختلف کشور با توجه به کروناویروس-اجرا lockdown. تمام قطار مسافری خدمات متوقف شد با توجه به سراسری مستند در 25 مارس.

بلیط این قطار ویژه در دسترس خواهد بود در شمارنده و تنها می تواند رزرو در وب سایت IRCTC.

در اینجا لیست کامل و زمان و جدول, برنامه ریزی توقف قطار ویژه:

width: 640px; height: 189px;

پس از از سر گیری این 15 خدمات راه آهن شروع خواهد شد بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای جدید بر اساس در دسترس مربیان پس از رزرو 20,000 مربیان برای COVID-19 مراکز مراقبت و تعداد کافی از مربیان بودن این سایت متعلق به فعال کردن عملیات تا 300 قطار روزمره به عنوان “Shramik ویژه” برای رشته مهاجران ملی حمل و نقل گفت.

این قطار در حال اجرا از و دهلی نو تنها و کرایه معادل Rajdhani قطار اکسپرس.

به عنوان بخشی از دستورالعمل های آن خواهد بود و اجباری برای مسافران به سایش پوشش و تحت غربالگری در خروج و تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de