فراری Vijay Mallya به احتمال زیاد تحویل به هند از بریتانیا به زودی

در یک پیروزی دیپلماتیک برای هند فراری مشروب بارون Vijay Mallya است به احتمال زیاد مسترد از ایالات Kingdome به هند, گزارش, گفته اند.

این گمانه زنی در پی رد Mallya نرم افزار توسط دادگاه عالی عدالت لندن در برابر استرداد خود را به صورت آزمایشی در هند. این درخواست رد شد ماه گذشته و آن را توجیه تحقیقات توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) به عنوان Mallya مطرح شده مختلف نگرانی در مورد روا شواهد و انصاف بررسی تاکتیک ها با هدف انحراف توجه از خود عمل می کند.

گزارش باید گفت که فراری آورده شود ممکن است به بمبئی به عنوان پرونده او ثبت شده است وجود دارد.

تمام تشریفات قانونی گفت: برای تکمیل شده در انگلستان است.

Mallya است به صورت آزمایشی در هند برای defrauding بانک ها بیش از 9,000 تومان کرور روپیه پول شویی و خیانت.

Mallya است defrauded حداقل 17, هندی, بانک ها نقشه کشی وام است که او گفته روت برای به دست آوردن تمام یا قسمتی از سهام را در حدود 40 شرکت در خارج از کشور.

گزارش همچنین گفت که یک تیم پزشکی در بمبئی فرودگاه انجام خواهد شد و سلامت خود را معاینه در هنگام ورود. مقامات از CBI و اد نیز وجود داشته باشد. اگر Mallya اراضی در بمبئی در شب او را به صرف برخی از زمان در CBI در این شهرستان است. او تولید خواهد شد در دادگاه در روز بعد. اگر Mallya می رسد در هند در طول روز او گرفته خواهد شد به طور مستقیم از فرودگاه به دادگاه. منابع به نقل از Zee News باید گفت که هر دو CBI و اد آژانس به دنبال اعاده دادن در دادگاه.

Mallya است به احتمال زیاد به نگهداری در Arthur جاده زندان است. چند ننگین جنایتکاران مانند ابو سالم Chhota راجان مصطفی Dosa شده اند نگه داشته و در Arthur جاده زندان است. تروریستی پاکستان اجمل Kasab که انجام حملات بمبئی نیز نگه داشته و در همان زندان بسیار تنگ امنیت.

Mallya مدیون 9,000 کرور روپیه به 17 بانک در کشور است. او فرار کرد هند در مارس 2, 2016 به انگلستان است. هند سازمان به دادگاه تجدید نظر به دادگاه بریتانیا به استرداد Mallya و پس از یک نبرد طولانی انگلیسی دادگاه تا به حال در مارس 14 مهر Mallya درخواست تجدید نظر برای استرداد به هند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>