از Virat Kohli به Yuvraj Singh, در اینجا ساخته شده است که آن را به Shane Warne را IPL بازی XI

پس از چیدن بزرگترین جهان ODI یازدهم سابق استرالیا از عنکبوتی که تار میتند Shane Warne در حال حاضر برداشت خود را Indian Premier League (IPL) بازی XI. لیست نام های بزرگ و همچنین شامل یوسف Pathan و Yuvraj Singh.

او برداشت یازدهم در طول یک Instagram Live session. Warne بزرگترین لیگ یازدهم: Rohit Sharma, Ganesh raina vijay, Virat Kohli Yuvraj Singh, یوسف Pathan, MS Dhoni (هفته), Ravindra Jadeja, Harbhajan Singh, Zaheer Khan, Siddharth Trivedi, Munaf پاتل.

“فرصت بزرگ آمد تا در سال 2008 زمانی که من وقت کردم به بازی برای Royals و مربی آنها. من این بازیکنان که تا به حال بیشترین تاثیر را زمانی که من بازی در این مسابقات. آن است که فقط در مورد کسانی که سال ها در آن من درگیر شد در IPL” Warne گفت: در حالی که نامگذاری پیراهن خود را.

“Pathan به ثمر رساند درخشان قرن در برابر سرخپوستان بمبئی در Wankhede او همچنین به یاد ماندنی دست کشیدن در فینال افتتاحیه فصل,” او اضافه شده است.

در طول چت Warne همچنین در ادامه به فاش کردن بزرگترین ODI بازیکن در نظر او.

“Viv ریچاردز بهترین ضربه من تا کنون دیده اند. Tendulkar و لارا دو بهترین من بازی کرده اند و در حال حاضر در تمام فرمت های من روی چیزی حساب کردن Virat فقط بهترین. سخت به تصور کنید که هر کسی بهتر از ویو اما Virat است که هل دادن گفتگو” Warne گفت.

Warne برگزار 55 مسابقات راجستان Royals در لیگ و او موفق به گرفتن تیم خود را به عنوان برنده در افتتاحیه فصل از مسابقات در سال 2008.

50 سال به پایان رسید با 57 ویکت خود را در لیگ حرفه ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de