از مسکونی با عشق

از مسکونی با عشق و شیوه زندگی

به روز شده: May 01, 2020, 08:22 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

در نظر گرفتن یک برگ از Narayani نایاک کتاب دستور العمل در کنکانی غذاهای منتشر شده در سال 1966 یک فیلمساز می نویسد: یک کتاب آشپزی به درخواست تجدید نظر به هندی مدرن آشپز خانه

Pic/Nithin Mohan

عکس/Nithin موهان

در این روز زمانی که اینترنت هنوز یک رویای هیچ کس تا به حال دیده می شود و “گوگل” دستور العمل های بسیاری بود در دهه های دور بسیاری از زنان با تکیه بر مجلات و کتاب آشپزی برای دستور العمل های جدید را امتحان کنید در خانه. از طریق تصادف پونا-بر اساس فیلمساز Jyotsna Shahane آمد در سراسر بسیاری از گمنام انتشار از شهر های کوچک ناشران در حالی که تحقیق در هنر آشپزی, نوشتن برای وبلاگ خود, آشپز روستایی. “من در بر داشت یک کتاب توسط Udupi مبتنی بر محقر-نویسنده Narayani نایاک در کنکانی را و بلافاصله شیفته جزئیات است که او ذکر شده و دقت دستور العمل های خود را. آنها منتشر شده در مجلات زنان مانند حوا هفتگی (1947) و Femina (1958) اما آنها فرض آگاهی از مهارت های پخت و پز است که چند زن جوان را ندارد می گوید:” Shahane که منتشر کرده است او آخرین کتاب کلاسیک مسکونی آشپزی: بر اساس دستور العمل های اصلی از, Narayani نایاک.

شیفته مواد غذایی از مسکونی از ماهاراشترا به نوک شمالی کرالا Shahane می یابد و بسیاری از بومی سبزیجات در اینجا متفاوت از بقیه از هند است. “تغذیه در همه جا حاضر و مرغ کره و aloo گبی من احساس کردم که این ساده مسکونی آماده سازی که بهترین تازه و محلی مواد مورد نیاز توجه بیشتر می گوید:” Shahane که به جای اختراع دوباره چرخ تصمیم به انتشار مجدد نایاک کتاب البته در یک شکل جدید.

Narayani Nayak
Narayani نایاک

این کتاب در زمان هفت سال پس از انتشار Shahane به دست آورد کپی رایت اصلی است. از آنجا که 500 دستور او اولین وظیفه انتخاب آنهایی که به برجسته. او تا به حال به دوباره کاری و وزن و اندازه گیری از seers به کیلو از katoras به فنجان و در نتیجه طبخ هر غذا چند بار به مطمئن شوید که نهایی و طعم او معتبر است. “من نیز تا به حال برای اضافه کردن بیشتر مراحل این روش به روند روشن است. جایگزین مواد تا به حال به توان بومی سبزیجات. من هم اضافه شده غیر از دستور العمل های گیاهی از این منطقه به آشپزی تجدید نظر گسترده تر” می افزاید: Shahane.

عشق او را برای “انجام همه چیز را از ابتدا” در زمان او به گوا, جایی که او در آنجا ماند و در یک محل با درختان بادام زمینی. هر روز چند تا میوه رسیده سقوط از درخت و بلافاصله جمع آوری شده با توجه به ساخت بی نظیر مناقصه بادام هندی مهره upkari. “برای آماده سازی آن برای پخت و پز من حذف گوشتی ساقه و نهنج و سپس آغشته به آجیل به حذف دانه کت. سپس با چکش مهره به خلاص شدن از شر کت که نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. فاقد مهارت, من موفق به ساییدن بادام زمینی و آجیل و آنها را غیر قابل استفاده و همچنین به یک ضربت سخت زدن به انگشت شست چپ. من در نهایت متوجه شدم که مناقصه آجیل موجود در بازارهای محلی آماده شده توسط مردم به دور ماهر تر از من بسیاری از آنها را از مناطق قبیله ای که در آن آنها را انتخاب کنید میوه از درختان وحشی می گوید:” Shahane.

این عکس ها در کتاب ضرب گلوله توسط او و آن را در پس زمینه خود را در فیلم های تبلیغاتی که آمد دستی. ما از Shahane چرا یک کتاب مانند این بیت در حال حاضر دیوانه هوس از پخت و پز ، “آشپزی جایگاه ویژه ای در جهان است. من کتاب های مورد علاقه استفاده می شود و بیش از بیش. آنها در حال حاضر کاملا نخ نما مانند خرگوش شلوار مخمل کبریتی در راه فرسوده blotched ساخته شده و واقعی با استفاده و عشق است. شما می توانید یادداشت ها در آنها و آنها را در کنار خود در یک لحظه چیزی سخت به انجام ، و می توان آنها را منتقل نسل است.”

Kulitha Idli (گرم اسب Idli)

مواد تشکیل دهنده
1/4 فنجان گرم اسب dal /Kulithu
1/4 فنجان husked گرم سیاه و سفید dal /Udidu
1 فنجان آب
1 فنجان برنج سمولینا
10 فنجان آب
1/2 قاشق چایخوری زنجبیل رنده شده
2 nos فلفل سبز خرد شده
نمک را به طعم و مزه

Kulitha Idli (Horse Gram Idli)

روش
شستن dals و خیس خوردن در آب به مدت 4-5 ساعت. تخلیه و ذخیره آب برودتی آن را برای استفاده های بعدی. پور سمولینا به 10 فنجان آب و هم بزنید برای یک دقیقه. اجازه دهید آن را حل و فصل. تخليه و دور انداختن آب از بالا.

خرد کردن خیس گرم و دال هم بدون هر گونه آب. به آرامی اضافه کردن یک بیت از محفوظ یخ آب سرد و پالس برای چند ثانیه در یک زمان. در ادامه با اضافه کردن یک بخش از این سایت متعلق به آب و زننده برای چند ثانیه تا خمیر بسیار نرم و کرکی. نمی خرد کردن به طور مداوم به این گرم خمیر و جلوگیری از افزایش به درستی پس از. آیا اضافه کردن آب بیش از حد و یا خمیر آبریزش. رها کردن این dal رب برنج سمولینا و خوب مخلوط کنید. ترک به مدت یک شب ایستاده به مدت هشت ساعت یا بیشتر. اضافه کردن زنجبیل خرد شده فلفل و نمک. خوب مخلوط کنید.

قاشق را به روغن idli فنجان تا دو سوم پر. در حال حاضر بخار تا پخته حدود 15 دقیقه تا انجام شود. بخار می تواند انجام شود در یک اجاق گاز فشار بدون وزن است. هنگامی که فشار ساخته شده و بخار می آید از طریق دهانه پوشش آن را با یک معکوس جام حذفی فولاد جراحی. زمان 15 دقیقه پس از رسیدن به فشار کامل. آزمون doneness با درج یک چنگال به یک idli. اگر از آن بیرون می آید پاک idlies انجام می شود.

خدمت با روغن, ترشی یا, تازه, ترشی.

Red hot chilli peppers

Red, hot, chilli peppers

در Konkan غذاهای کبابی فلفل قرمز اغلب استفاده می شود. یک ایده خوب خواهد بود به لام آنها را ابتدا با کمی روغن و پاشیدن مقداری نمک روی آنها. خوب هم بزنید و سپس کباب در دسته. این روش مانع از افراطی تند بوی باقی می ماند که مدت ها پس از برشته انجام شده است. در مورد نصف قاشق چای خوری روغن و کمی نمک به اندازه کافی برای 20 Byadgi فلفل است.

زمانی که برشته فلفل در دسته ترکیب کشمیری فلفل و Byadgi فلفل به مقدار برابر است. سابق برای رنگ و دومی برای عطر و طعم. فلفل به بو تا زمانی که تغییر رنگ و شکننده شده است.

Khubbe Sukke (صدف در خشک نارگیل گرم ماسالا)

مواد تشکیل دهنده
1 کیلوگرم صدف (حدود 100)
2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
2 پیاز بزرگ خرد شده خوب
1/2 قاشق چایخوری پودر زردچوبه
2 قاشق چایخوری پودر تخم گشنیز
10, فلفل, زمین
10 byadgi فلفل کبابی,
1 قاشق چایخوری گفتگوی garam پودر
1 فنجان نارگیل رنده شده
1 قاشق چایخوری رب آلوچه
1/2 فنجان گشنیز تازه خرد شده
1/2 قاشق چایخوری نمک دریا

Pics/Jyotsna Shahane
عکس/Jyotsna Shahane

روش
خیس صدف در یک تابه بزرگ آب تا تمام بیرونی شن و ماسه حذف شده است. دور از هر گونه صدف که باز کرده اند. خمیر را از تمام ادویه جات ترشی جات پودر نارگیل و آلوچه.
حرارت روغن, پاپ, دانه خردل و سرخ برگ کاری. اضافه کردن پیاز و سرخ کنید تا رنگ قهوه ای. اضافه کردن زمین تاپیک قرار دادن و سرخ خوبی برای 10 تا 15 دقیقه تا هر خام ادویه طعم می رود.
اضافه کردن صدف و خوب مخلوط کنید تا پوشش داده شده با سرگرمی. پوشش و طبخ برای ده دقیقه. آب را بیرون آمدن از صدف و آنها باز خواهد شد تا. دوباره دور از هر گونه که باید باز نمی شود. طبخ تا بیشتر از آب خشک شده است. اضافه کردن گشنیز خرد شده و خوب مخلوط کنید. برای چک کردن نمک قبل از اضافه کردن هر بیشتر. خدمت با برنج و dalithoi.

توجه داشته باشید
هنگام خرید صدف بررسی کنید که آنها محکم بسته. حذف هر گونه که آسیب دیده و یا ترک خورده. اگر هر صدف باز نشده باقی می ماند پس از پخت و پز آنها را دور بیندازید.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>