از ‘نو’ به ‘باندهای جیپور’, Sushmita Sen سهام مورد علاقه خود را fan-made پوستر ‘Aarya’

Sushmita Sen سوار بالا در موفقیت وب اولین و باز گشت وسیله نقلیه Aarya که جریان در دیزنی+ Hotstar از 19 ژوئن سال 2020 است. او زمان بوده است برای او عملکرد باور نکردنی در عنوانی نقش حمایت ستارگان حمایت از بازیگران. نشان می دهد شده است واکنش Ram Madhvani و همچنین ستاره Chandrachur سینگ Sikander Kher, Manish Chaudhari و دیگران در نقش محوری. در حال حاضر برای جشن موفقیت Aarya در یک راه منحصر به فرد Sushmita به او در زمان Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته فن ساخته شده در پوستر نشان می دهد.

چند طرفداران reimagined Sushmita و کل نشان می دهد از Aarya با امثال ‘نو’, ‘باندهای جیپور’, ‘Aaryapath’, ‘هنگامی که پس از یک بار در جیپور’, ‘Aaryaji: گمنام جنگجو’ و ‘Aaryavanshi’.

Sushmita مزبور پس از بیان “شما بچه ها شگفت انگیز هستند!!! تا به حال برای به اشتراک گذاشتن برخی از نسخه های خلاق خود را از #Aarya (از Instagram) #superfun من شما را دوست دارم بچه ها!!!! با تشکر از شما برای تمام عشق و انتقادات و پیشنهادات صادقانه!!! شما بچه ها را در هر سفر به ارزش آن!!! #duggadugga #Aarya @singhchandrachur777 @madhvaniram @amitamadhvani @officialrmfilms @disneyplushotstarvip @endemolshineind @sandeipm @vinraw @rheaazz @namitdas @sikandarkher @chaudhari_manish @ankurbhatia @alexx_onell @isugandha @priyasha811 @sohaila.kapur #JayantKripalani @florasaini @mayasarao #JagdishPurohit @vishwajeetpradhan #VikasKumar @vivanguggal @virtivaghani_ @pratyakshpanwar2011 @gargi_sawant29 @richardbhaktiklein #PalashPrajapati”.

آن را چک کنید زیر:

در

اوایل وقتی Sushmita تا به حال ساخته شده است یک اطلاعیه در مورد Aarya او نوشته بود: “چون از شما…من هستم” Aapne bulaaya aur hum chale aaye!! Hotstar ویژه هدیه #Aarya به زودی!! در حال حاضر از آن نوبت خود را به من بگویید چه شما فکر می کنم #Aarya مورد است ؟ به من بگویید در نظرات زیر و یکی از خوش شانس که می آید نزدیک به حدس زدن آن را به سمت راست می رود… با من زندگی می کنند در اینجا در Instagram بسیار بسیار به زودی!!! @disneyplushotstarvip @officialrmfilms من شما را دوست دارم بچه ها!! #duggadugga #webegin”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de