از coronavirus مقابل خطوط کلرادو دکتر می بیند یک نقطه اوج است که “می تواند در هر راه بروید”

او تا به حال آن همه برنامه ریزی شده است.

یک استراحت دو هفته تعطیلات با پدر و مادر خود به ایتالیا در یک زن و شوهر از هفته مهلت استقبال از فشار اجاق گاز کار به عنوان مدیر gynecologic oncology در UCHealth مراقبت از سرطان در دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی پردیس.

و پس از آن بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. و جهان خود را وارونه.

در حال حاضر دکتر Saketh Guntupalli است که در خط مقدم تلاش برای کاهش یک بحران بهداشتی بر خلاف او شاهد در طول یک حرفه ای به عنوان یک جراح و در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و متخصص در سرطان است.

“من از طریق بزرگ جدا شده بلایای طبیعی مانند (طوفان) کاترینا اما این است که کل جهان دیگر” او گفت:. “این بی سابقه است… اگر شما تا به حال از من خواست چهار هفته پیش ما خواهد بود در اینجا من فکر نمی کنم. من تو را دیدم چه اتفاقی می افتد در چین من کمی عصبی است اما من فکر نمی کنم آن می شود که همه بد (اینجا).”

پس از آن آمد خیره کننده گسترش ویروس در ایتالیا که غرق است که کشور و نظام سلامت است. در حال حاضر بحران در مقابل خود گام در UCHealth.

“من بیشتر عصبی در حال حاضر,” او گفت:. “من فکر می کنم ما می توانیم آب و هوا این کار تا زمانی که همه به پیروی از دستورالعمل های اجتماعی فاصله شستن دست های خود را نه بیرون رفتن. در آن طول می کشد همه معلم وکیل همه.

“اگر ما نمی,” او اضافه شده به عنوان صدای او سوار. “ما در نقطه اوج. آن می تواند در هر راه بروید.”

“جدید”

تصمیم گیری در حال آمدن سریع تر به عنوان موارد کوه.

“کل ما تمرین کرده است تا به حال برای تنظیم به حالت عادی” Guntupalli گفت. “این بسیار استرس زا باشد. خواب بوده است ، ما روز شروع کمی زودتر. ما دائما در جلسات. ما می خواهید برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به بیماران را به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

و سپس تلاش برای ایجاد تماس تلفنی در سمت راست مانند می شود که عمل جراحی که نیاز به صبر به منظور آزاد کردن یک تخت.

“به طور معمول در عمل ما انجام مانند 15, 16 عمده عملیات یک هفته” Guntupalli گفت. “است که احتمالا به نصف کاهش دهد. ما هنوز هم کار بر روی اکثر فوری بیماران از جمله بیماران مبتلا به سرطان تخمدان. این چیزی است که نمی توانید صبر کنید.

“اما اگر عمل جراحی می توانید صبر کنید ما در حال درخواست از بیماران به صبر کنید. آنها بوده ام بسیار درک. ما با استفاده از تعداد زیادی از پزشکی از راه دور مانند زوم و یا FaceTime بنابراین ما واقعا می تواند ارتباط برقرار کردن با بیماران ما به نگه داشتن آنها را در خارج از بیمارستان و مدیریت خطر است.”

اما او در مورد به نوبه خود به دور کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.

“ما هنوز هم از دیدن بیماران در معرض خطر,” او گفت:. “ما بیمارانی که شیمی درمانی بدیهی است که بسیار آسیب پذیر است. شما نمی خواهید به توقف در وسط شیمی درمانی برای سرطان تخمدان است.”

خود بزرگترین نگرانی این است که افزایش در بيماران با توجه به COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. که یکی از دلایل رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز پنج شنبه به حالت تعلیق در تمام غیرضروری روش های پزشکی در کلرادو.

“ما نیاز به حفظ تخت. ما باید آماده برای سناریو و نه ضعف” Guntupalli گفت. “برای من مهم ترین سوال این است که چه درصدی از بیماران نیاز به مراقبت ويژه و آیا ما به اندازه کافی بحرانی دسترسی به تخت. یا هواکش?”

که او می افزاید: UCHealth در حال انجام است همه چیز را می تواند به ایجاد تسهیلات مناسب باید که کابوس سناریو اتفاق می افتد.

بیماران خود گفت: کمک به نگه داشتن ارواح خود را بالا.

“آنها بوده ام فوق العاده است. بسیاری از بیماران ما در حال پرسیدن ” چگونه شما انجام می دهند؟’ آن را به خوبی به اطلاع مردم مراقبت.”

“این بیشتر شبیه به یک ماراتن”

وقتی پرسید که چگونه او را نگه داشته است تا Guntupalli بلافاصله فکر می کند مادرش Kalpalatha استاد پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون که با این نسخهها کار در واحد مراقبت های ویژه.

او از خود می پرسد: “چگونه است که مادر انجام می دهند ؟” و باعث می شود مطمئن شوید برای بررسی در کی, به عنوان هر کس او را.

“من می خواهم به مطمئن شوید که او امن” او گفت:. “او 70 سال سن دارد و او را در برخورد با sickest از بیمار است. او در معرض خطر بالا در بالاترین خطر ابتلا به محل شما می تواند در حال حاضر. او به معنای واقعی کلمه در اطراف افرادی که دارای ویروس و یا مشکوک به داشتن آن است.”

در حال حاضر مادر به خوبی انجام می دهند با تشکر از شما و نشان دادن شجاعت او به پسرش.

“کسی به اینجا,” او گفت: در یک مکالمه تلفنی به عنوان اگر آن چیز او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به. “من انجام شده است ICU برای یک مدت زمان طولانی از سال 1979 است. من شده است در سیل و طوفان در هوستون ما همیشه داشتن چیزی.

“اما کسانی که مانند یک پنج روز. این بیشتر شبیه به یک مسابقه دو ماراتون. من می دانم که من در خطر است اما ما باید به رفتن نگه دارید. ما نمی توانیم از دست دادن قدرت ما.”

بچه به نظر می رسد همیشه آموزش. اگر او می تواند انجام این کار پسر او می داند که او می تواند بیش از حد.

“این چیزی است که ما امضا برای” Guntupalli گفت. “ما مراقبت از بیماران ما اول و دوم خودمان.”

تعطیلات می تواند صبر کنید. آن باید صبر کنید.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im