از ذکر ویژه در ‘Mann Ki Baat’ به رسمیت شناختن توسط سازمان ملل متحد در بدن: مادورای دختر بشردوستانه برنده قلب

Mahandoss که صاحب یک سالن در تامیل نادو معبد شهر مادورای می گوید که او و یا خانواده اش نمی انتظار می رود هر گونه به رسمیت شناختن و یا پاداش زمانی که آنها اهدا بخش بزرگی از پس انداز خود را برای کمک به نیازمندان در طول coronavirus-اجرا lockdown.

عمل خود را که با الهام از او 13 سال دختر قدیمی نگرانی برای فقرا و نیازمندان بود اول مشترک با نخست وزیر هند نارندرا مودی در رادیو آدرس Mann Ki Baat. در حال حاضر به سختی چند روز پس از اولین سورپرایز موهان دختر Nethra منصوب شده است سفیر حسن نیت به فقرا برای UNADAP (سازمان ملل متحد انجمن برای توسعه و صلح) زير جامعه مدنی پروژه های.

با توجه به ارتباطات از سازمان ملل متحد بدن او می شود یک فرصت برای صحبت در کنفرانس سازمان ملل متحد در نیویورک و ژنو پرداختن به جامعه مدنی و انجمن ها و کنفرانس ها. او نیز اعطا شده است دیکسون بورس تحصیلی از Rs 1 لاخ است که اعتبار در حساب بانکی.

Nethra پدر گفت WION که او مشتاق به تبدیل شدن به یک عضو مدنی و تلاش در جهت کاهش فقر و گرسنگی است. “ما صرف پس انداز ما (Rs 5 لاخ) برای رفاه نیازمندان چرا که دختر ما احساس کردند که ما همیشه می تواند کسب درآمد از آن اما نیست که در این مورد با کسانی که در حال مبارزه برای حتی یک وعده غذایی است.”

طی 20 روز خانواده در سالن بوده است و در عمل پس از نزدیک به 2 ماه مستند. Mohandoss می گوید که مشتریان از دیدن شده است در شماره های خوب و همچنین ابراز قدردانی خود را. “ما دریافت تماس های تلفنی با ابراز قدردانی از کسانی که ما آنها شناخته شده اند و غریبه کامل است. ما هرگز تصور نمی کرد که ما می توانید تماس از IAS افسران وزرای جمع مقامات پلیس و غیره” موهان گفت.

او اضافه می کند که خود بشردوستانه کار خود ادامه خواهد داد و که وجود دارد بسیاری از افرادی که با نزدیک شدن آنها را به ارائه کمک به آنها. “ما باید مودبانه گفت: بدون کمک های نقدی و توافق به قبول برنج و سبزیجات و مواد غذایی که ما می تواند کمک به نیازمندان است.”

خانواده نیز سپاسگزار دختر خود را از مدرسه است که تحمل او هزینه های آموزشی برای بیش از دو سال در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de