از امضای دفاع برای مقابله با تمرکز بر crossborder تروریسم در اینجا نکات برجسته از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه نتیجه 2-روز سفر خود به هند با امضای کردن در یک دفاع معامله و انعکاس هند ‘s نگرانی در تروریسم مرزی با پاکستان است.

در تلاش برای تقویت همکاری در بخش دفاع هند و ایالات متحده امضا یک قرارداد به ارزش US $3 میلیارد دلار است که اجازه می دهد دومی به تهیه پیشرفته آمریکایی تجهیزات نظامی از جمله آپاچی و MH-60 رومئو هلیکوپتر.

“اوایل امروز ما گسترش ما دفاع موافقت نامه های همکاری با هند برای خرید بیشتر از ما 3 میلیارد دلار از پیشرفته آمریکایی تجهیزات نظامی از جمله آپاچی و MH-60 رومئو هلیکوپتر – بهترین در جهان است. این افزایش مشترک ما دفاع از قابلیت های” رئیس جمهور تهمت و گفت: در بیانیه مشترک با نارندرا نخست وزیر.

قابل توجه رهبران این دو کشور اختصاص بخش قابل توجهی به دفاع از روابط میان هند و ایالات متحده در طول مشترک پايه بلند كن بادي. در حالی که مودی تاکید کرد چگونه هند دفاع قابلیت افزایش با توجه به رشد همکاری با ما مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به توافق برای خرید بیش از 3 میلیارد تومان از پیشرفته آمریکایی تجهیزات نظامی.

او همچنین خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در روز سه شنبه که در آن او در مورد تروریسم مرزی ناشی از پاکستان, طالبان صلح و خشونت در دهلی نو بیش از تابعیت متمم قانون.

در دهلی خشونت موضوع گفت:” تا آنجا که به یک فرد حمله نگران است من شنیده ام در مورد آن, اما من نمی مورد بحث (با PM مودی). که تا به هند است.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مودی است به طور گسترده برای ترویج آزادی مذهبی در کشور است.

“ما از صحبت کردن در مورد آزادی مذهبی. و من می گویند که نخست وزیر شد, باور نکردنی در آنچه که او به من گفت. او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی و به شدت گفت که در هند آنها بسیار سخت کار کرده اند به بزرگ و باز آزادی مذهبی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“و اگر ما به عقب نگاه کنید و نگاه کنید چه می گذرد نسبت به مکان های دیگر به خصوص اما آنها واقعا سخت کار می کرد آزادی مذهبی و… ما در مورد صحبت کردیم ، من واقعا بر این باورند که آنچه که او (مودی) می خواهد” او اضافه شده است.

صحبت کردن در مورد این مسئله از طالبان صلح رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او در صحبت با نخست وزیر نارندرا مودی در آمریکا-طالبان معامله و اشاره کرد که “هند می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد.”

در این کنفرانس مطبوعاتی او نیز ارائه شده برای میانجیگری در مسئله کشمیر.”ما صحبت زیادی در مورد آن است. گفتم من انجام خواهد داد آنچه من می توانم برای کمک به ارتباط من با هر دو آقایان (PM مودی&Pak PM) خیلی خوب است…هر چیزی من می توانم برای میانجیگری/کمک من می خواهم انجام دهید. آنها (پاکستان) در حال کار بر روی کشمیر.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من نمی می گویند هر چیزی در مورد آن (در حال میانجی). کشمیر بدیهی است که یک مشکل بزرگ بین هند و پاکستان, آنها در حال رفتن به محل کار خود مشکل است. آنها انجام شده است آن را برای یک مدت زمان طولانی است.” او اضافه شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده داده شد تشریفاتی پذیرایی در Rashtrapati Bhavan صبح روز سه شنبه بود و هیئت های سطح مذاکرات با نخست وزیر.

مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی مسائل مختلف در طول مذاکرات خود را در روز سه شنبه از جمله دفاع و امنیت, انرژی, تکنولوژی و تجارت مردم-به-مردم مخاطبین و مسائل منطقه ای پیش از آن در روز. او همچنین در مورد طالبان, نقطه آبی شبکه چهار – مکانیزم مشورتی مربوط به ایالات متحده و استرالیا و ژاپن و هند است.

“و در عین حال بسیار عالی دیگر دیدار و گفتگو با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. روابط میان هند و ایالات متحده آمریکا هستند نه صرفا روابط بین دو دولت است. ما یک دوستی است که مردم محور و مردم محور” مودی توییتی.

دو طرف همچنین امضا تفاهم نامه بهداشت روانی و ایمنی محصولات پزشکی. یک نامه همکاری امضا شد بین هند نفت شرکت محدود و اکسون موبیل هند LNG محدود در سمت هند و نمودار Industries Inc از ما.

او به این نتیجه رسیدند این بازدید با حضور در یک ضیافت شام به میزبانی افتخار او توسط رئیس جمهور Ram, Nath Kovind.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد احمدآباد روز دوشنبه در بازدید از این Sabarmati آشرام و با حضور در این تجمع در Motera ورزشگاه قبل از خروج برای آگرا است. در آگرا او بازدید از تاج محل. او به این نتیجه سفر خود در دهلی نو روز سه شنبه پس از برگزاری هیئت در سطح مذاکرات با مودی و امضاء عمده ای دفاع کرد.

“با تشکر از شما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump برای آمدن به هند است. این بازدید شده است یک مسیر شکستن یک. ما تحت پوشش زمین بزرگ تا آنجا که به تقویت روابط دو جانبه و نگران هستند. هند-ایالات متحده آمریکا دوستی منافع مردم کشور ما و جهان است.” مودی توییتی.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>