از NCAA Tournament به CSU قوچ علی Farokhmanesh ثابت می کند نه همه قهرمانان فصل capes

مانند بسیاری از عواقب این یکی را نگه نمی شمع اصلی بود اما cuter. آن هم یک سه گانه salchow از اسکریپت به صفحه نمایش.

“من نمی گفت:” مالوری Farokhmanesh بصورتی پایدار و محکم گفت: “که من که قرار بود به یک زبان خط.”

او چهار و آنها شایان ستایش است. تقریبا به عنوان شایان ستایش به عنوان مالوری و علی Farokhmanesh تلاش برای دوباره ایجاد یکی از مهمترین bonkers لحظات در NCAA تاریخ مسابقات خود را با سه فرزند جوان — تای 5; Mila 2; و لیام 1 — داخل خالی Moby عرصه است.

خنجر تبدیل به 10 روز جمعه. به مناسبت trey علی Farokhmanesh برای حفر Northern Iowa, برابر, کانزاس, شماره 1 به طور کلی بذر در سال 2010 مسابقه CSU ورزشی بخش کاهش یافته و یک فیلم کوتاه است که در آن علی در حال حاضر 31 و یک قوچ دستیار مردان hoops مربی تلاش می کند به “کمک” خانواده خود را تکرار تعریف شات بسکتبال خود را زندگی است.

همانطور که از اوایل صبح روز شنبه این ویدئو تا به حال به دست آورد تقریبا از 416.000 انداز در توییتر و بیش از 51,000 on Facebook. شات پنج شنبه گذشته آن را 75 ثانیه از طلای خالص کامل مقابل به حالت لحظه ای کمی نور در پایان تاریک هفته.

حتی چرخش خط پانچ قطعه چوب در اطراف برای لیام نشان-سرقت لحظه در پایان — همراه با جایزه و تاب از چاقو.

“تد اونز به ما (Jayhawks) نیوجرسی چهار سال پیش برای تای” علی گفت: سابق کانزاس مربی بسکتبال. “و آن را هنوز هم جا (لیام).”

“شما در حال رفتن به برخی از سختی”

خنجر را در سن هست. آن را هنوز هم Looney Tunes. آن را هنوز هم یک بیمار-توصیه شات هنوز هم یک ضربه مستقیم به عقل متعارف را جواهرات تاج و تخت.

به عنوان علی Panthers رهبری به شدت مورد علاقه کانزاس یکی با 36 ثانیه به سمت چپ Farokhmanesh در بر داشت خود را در جناح راست یک مرحله در گذشته 3-point arc. قبل از هر کسی می تواند فشار دهید و یا ناپاک علی اجازه پرواز. صدای فش فش. نهم-کشت دانشگاه برگزار شد برای 69-67 پیروزی. تیمارستان در Bracketville.

خنجر می شود کمی بزرگتر و کمی واضح تر و با گذشت هر سال. به خصوص در این سال است. به خصوص این هفته که Alis از زمان کالج بسکتبال چشم انداز قرار است به قتل اژدها. زمانی که برخی دیگر از بچه های دیگر مدرسه کوچک — سینی بوید III در شرق تنسی دولت ترولین ملکه در New Mexico State, Caleb Homesley در آزادی — باید متلاشیکننده خود را لغو احکام صادره ی.

“این چیزی است که باعث می شود این مسابقات سرگرم کننده” علی گفت. “این چیزی است که ما از دست رفته در حال حاضر. وجود خواهد شده ایم وضعیت دیگری مانند معدن. شما در پیدا کردن نام های جدید و داستان های مختلف. و هر کس می تواند مربوط به آنها تا حد معینی.

“اگر به New York Giants هستند 6 دانه و آنها را ضرب و شتم پرستان آن را مانند آنها غول — آنها هنوز هم حرفه ای. شرق تنسی دولت اگر آنها ضرب و شتم Auburn آن لحظات هستند که قلب خود درد است. چون شما می دانید در midmajor سطح چقدر سخت است برای به دست آوردن وجود دارد.”

خنجر زندگی خود را تغییر. کردم او را در پوشش از ورزش نشان داده شده است. شات از Farokhmanesh cocking سر خود را به عقب و جیغ به شهر اوکلاهما, آسمان برای همیشه دوخته شده همراه با برایس جلب Tyus Edney و مسیحی up all night, به پانتئون از مسابقه افسانه ای.

“من نمی دانم اگر من می خواهم در این نقطه من در حال حاضر اگر ما ندارد که (NCAA) اجرای” علی منعکس شده است. “اما من تغییر یک معنا بیش از حد است که در آن به برخی از اعتبار سنجی به این واقعیت است که شما را سخت تر کار می کنند که چیزهای خوب اتفاق می افتد.

“من تا به حال مقدار زیادی از پایین قبل از من آن ضربه. من به یاد داشته باشید تقریبا مایل به ترک بسکتبال. و من ماندم با آن است. آنچه مارس به من آموخت این بود: “شما در حال رفتن به برخی از سختی. مهم نیست که اگر شما در حفظ و کار و اعتماد خود را چیزی خوب است برای رفتن به اتفاق می افتد.'”

“همه قهرمانان فصل capes”

مانند ضد عفونی کننده دست شایع خوشبینی احساس می کند مانند چیزی که پرواز کردن قفسه های سنین پیش. که مارس اعتماد گرفتن آزمایش در علی جهان بیش از حد. بابا کار از خانه — هر postseason مقصد برای 20-12 قوچ همراه با استخدام, سفر کردم kiboshed توسط coronavirus نگرانی.

مالوری یک طرفدار re ناتایا “در صورت نیاز” پرستار در فورت کالینز. او استفاده می شود به کار با بحرانی تیم مراقبت در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا ستاد از biocontainment واحد که در آن برخی از اولین آمریکایی در معرض این ویروس تحت درمان قرار گرفتند در ماه گذشته.

“همه قهرمانان” مالوری گفت: “پوشیدن capes.”

او دوستان تعبیه شده در خط مقدم مبارزه است. و او می تواند به نام در به زودی خودش را به کمک مبتلا در Larimer County است.

“ما کمی نگران” علی گفت: “فقط به این دلیل آن را به وضوح برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از این پرستاران باید آن را قرارداد.”

یکی دیگر از نگرانی: ضايعات در میلا مری که گاهی یک پرچم قرمز است که یک کودک ممکن است آسیب پذیر تر سیستم ایمنی بدن است.

“بنابراین ما در حال کمی با احتیاط با او در حال حاضر بیش از حد” علی گفت.

اگر چه شما نمی دانید آن را از صبح روز جمعه زمانی که میلا بود زودرس مثل همیشه سوزن علی به درخواست برخی از جعلی آرایش بر روی صورت خود در حالی که او در تلاش بود به شکستن برخی از قوچ’ بازی کلیپ.

“همه جوک ها به کنار اگر کسی سزاوار ورزشی لحظه مثل (2010) آن را او” مالوری گفت. “او خیلی سخت کار کرده به عنوان یک بچه. او صرف شب کریسمس هر سال در ورزشگاه. او و پدر و مادر خود خواهد رفتن به ورزشگاه و شلیک کنید.

“ما بچه ها, من امیدوارم که آنها به من توانایی های ورزشی. و من امیدوارم که آنها خود را با اخلاق کار و اراده است.”

هنوز هم با سه جوان’uns و سه توجه محدود دهانه مالوری نگران در آغاز خود را CSU تصویری ساقه که در انتظار علی برای شبیه سازی خود را trey برای دوربین را به سرعت تست آنهایی که کمی صبر.

و مهم تر از مال انزن.

“به من گفت: پسر ما” ما در حال رفتن به اینجا همه بعد,'” او به یاد می آورد با خنده.

“ما دو طول می کشد. او ساخته شده آن را در هر دو آنها است.”

هنگامی که یک خنجر همیشه یک خنجر. و نه همه قهرمانان فصل capes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im