از جولای 6-19 داخلی پروازها از این شش شهرستانها نمی خواهد زمین در کلکته

شروع جولای 6, هیچ پروازهای اجازه خواهد داشت به زمین در کلکته به مدت سه هفته از شش شهر که شامل دهلی نو و بمبئی و پونا, Nagpur, چنای و احمدآباد. این است جایگاه آموزش تا سفارشات بیشتر ارائه شده کلکته مقامات فرودگاه خبر داد. مرحله گرفته شده است درخواست از غرب بنگال دولت در نظر مواج coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع همه گیر.

“از آن آگاه است که هیچ پروازهای باید عمل به کلکته از دهلی و بمبئی و پونا, Nagpur, چنای و احمدآباد از 6 تا 19 ژوئیه سال 2020 یا تا بیشتر سفارش هر کدام که زودتر. ناراحتی ناشی از این است ابراز تاسف گفت:” کلکته فرودگاه.

تصمیم گرفته شد در صورت درخواست از غرب بنگال دولت در نظر COVID-19 گفت: فرودگاه کلکته مدیر.

قبلا وزیر Mamata بانرجی گفته بود که دولت می خواهیم این مرکز به حد پروازهای داخلی به دولت به یک بار در هفته استدلال که نرخ COVID-19 عفونت در این دولت بالا رفته بود پس از بازگشت مردم به دولت از جاهای دیگر در کشور است.

West Bengal دبیر کل راجیو سینها نیز نامه ای به وزارت, مرکزی, حمل و نقل هوایی, اصرار برای لغو پروازهای داخلی به کلکته از COVID-19 کانون مناطق. در نامه ای به وزارت امور خارجه دبیر کل نوشته بود “لطفا به برنامه هر پرواز به غرب بنگال از دهلی و بمبئی و پونا, Nagpur, چنای و احمدآباد و سورات به مدت دو هفته شروع ژوئیه 6 سال 2020 است.”

این کشور تا به حال از سر پرواز داخلی عملیات در صورت محدود و پس از یک فاصله دو ماه با وزارت خانه امور (MHA) اعلام ‘باز کردن 2’ دستورالعمل در 29 ژوئن بیان کرد که پروازهای داخلی و مسافر قطار اجازه داده شده در صورت محدود.

عملیات خود را بیشتر گسترش یافته در یک کالیبره شیوه ای.

بین المللی مسافرت هوایی از مسافران مجاز شده است در صورت محدود تحت Vande بهارات ماموریت MHA گفته بود.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت, West Bengal تا کنون ثبت کرده است 20,488 coronavirus موارد است.

از کل موارد 6,200 فعال هستند موارد 13,571 مرخص شده/درمان و 717 نفر پس از ابتلا به عفونت است.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de