از خندقها پسران به ballerinos

از خندقها پسران به ballerinos – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 08:09 IST | انجو Maskeri | بمبئی

Sooni Taraporevala جدید Netflix-اصلی می پردازد ادای احترام به رقص او آموخته به عنوان یک دختر کوچک و دو محروم بمبئی بیابان ساخته شده است که یک زندگی از هنر

Manish Chauhan plays himself, and Achintya Bose as Amiruddin Shah on the set of Yeh Ballet

Manish Chauhan خود را ایفا می کند و Achintya بوز به عنوان Amiruddin شاه در مجموعه ای از یه باله

Sooni Taraporevala رفت و برای باله کلاس به عنوان یک دختر کوچک آگاه از عرق و درد این خواسته از رقصندگان. “اما در تمام آن سال ها از آموزش من تا به حال هرگز دیده می شود یک پسر انجام باله می گوید:” مدیر-نویسنده-عکاس. بیش از 30 سال بعد زمانی که او را تماشا Manish Chauhan و Amiruddin شاه pirouetting و arabesqueing en pointe, او در بر داشت خودش را به خوبی ، “آنها فوق العاده ای! در واقع راه را بهتر از بسیاری از ما که تا به حال انجام داده باله برای بسیاری از سال و هر امتیاز که هیچ یک از آنها را انجام داد. من می خواستم برای گفتن داستان خود را.”

و او است.

یه باله فیلم او نوشته است و کارگردانی منتشر شده در Netflix بکشد جمعه گذشته است. این فیلم ویژگی های Chauhan reprising خود و بازیگر Achintya بوز به عنوان شاه. این Taraporevala دوم روی لئامت دادن با این موضوع است. در سال 2017, او ساخته شده و 14 دقیقه VR مستند با همین عنوان برای فیلمساز آناند گاندی Memesys فرهنگ Lab.

Sooni TaraporevalaSooni Taraporevala

آن وقایع زندگی دو رقصنده که تگرگ از خانواده های محروم و شد در میان سرخپوستان به دریافت کمک هزینه تحصیلی به آموزش معتبر در مدارس رقص. در حالی که Chauhan به لندن رفت سلطنتی باله آکادمی شاه روت در اورگان باله تئاتر در ایالات متحده است. تجربه تیز کردن اشتها خود را. وجود دارد بیشتر به بگویید. “اگر چه VR بود و تجربی و هیجان انگیز, من پیدا کردم خودم اشتیاق به انجام آن راه قدیمی از مد افتاده, جایی که من در خارج از قاب و سوژه به دوربین نزدیک تر” او می گوید. در حالی که این طرح اولیه بود که شاه در هیئت مدیره آن کار نمی کند پس از او همچنان در اورگان. اما برای Chauhan که در خلیج آن را در مورد reliving تجربه منهای عذاب. “اولین بار که مبارزه واقعی بود این زمان آن را سرگرم کننده بود. من خواب گرسنه است. من از خوردن مواد غذایی خوشمزه بود و یک تخت گرم و برای رفتن به” می خندد 26 ساله که نقش یک راننده تاکسی ، Taraporevala او می گوید یک “سرد” مدیر مجموعه. “او به ما اجازه برای کشف نقش خود ما. او می خواهم به عقب نشستن و رعایت ما در حالی که او و سفید munched در بادام زمینی.”

در این فیلم شما می بینید تلخ رقابت بین Chauhan و بوز تنها برای آن در نهایت به گرم شدن. خاموش-صفحه نمایش این دو مانند نخود در غلاف, ورود با هم در تنظیم و حلق آویز کردن پست شلیک کنید. “من یک مقدار زیادی از دیدن خودم در او [بوز]. او besharam. او احساس نمی کند خجالتی به صدای خود را جهل و همان گرسنگی به یاد بگیرند که به من می گوید:” Chauhan. او اذعان می کند که او شروع به گرفتن راضی پس از سطح صلاحیت. بوز ساخته شده او را به جفتک انداختن.

اتفاقا بوز توصیه شده برای نقش خود اسرائیلی-آمریکایی باله, معلم یهودا Maor که کشف Chauhan و شاه. بازیگر بریتانیایی Julian Sands نقش Maor در فیلم است. “آن زمان حدود هشت ماه برای من کامل باله. من می خواهم به تماشای ویدئوها از امیر آموزش به دست آوردن یک حس از خود جنبش و فرم می گوید:” بوز. چند ماه قبل از شلیک Taraporevala ثبت نام بازیگران برای کارگاه بازیگری برای اطمینان از آنها به خوبی با شخصیت های خود را. “من می خواستم هر کس به اعتماد به نفس و دانستن شخصیت خود را به طوری که هیچ شگفتی در مجموعه. شما می توانید با اعتماد به نفس تنها زمانی که شما به خوبی آماده شده است. این دلیل که چرا من با خوشحالی می تواند جویدن بادام زمینی” Taraporevala می خندد. که گفت:, شلیک شد و از لحاظ جسمی به چالش کشیدن. فیلمبرداری در فضاهای کهنه در سراسر مکان های مختلف در اوج تابستان خواهد sap آنها را از هر بیت از انرژی او به یاد می آورد. “من به یاد داشته باشید ما آرایش هنرمند به من گفتن که بوز گاهی اوقات با سر اشاره کردن در لمس یو پی اس.”

British actor Julian Sands plays Israeli-American ballet teacher Yehuda Maor, who discovered Chauhan and Shahبازیگر بریتانیایی Julian Sands نقش اسرائیل و آمریکا باله, معلم یهودا Maor که کشف Chauhan و شاه

در حالی که Chauhan و محمدرضا پهلوي در یک شرکت در سطح جهانی بود که به وضوح هیچ شاهکار آسان آن به مراتب از یک پری هنگامی که آنها به آن نقطه. “در ابتدا, آن را بسیار دشوار بود. اگر ما خوب اینجا ما خوب وجود دارد می گوید:” Chauhan. آنها را در زمان ماه شدید تمرین کامل خود را حرکت می کند و در رقابت با همتایان خود.

Taraporevala تضمین کرده دقت نگهداری می شود. “فقط به خاطر مردم در اینجا ممکن است نمی دانم به اندازه کافی در مورد رقص باله, من نمی خواهم به پاس کردن چیزی در حد متوسط. ایده این بود که آن را به املاک; این یک قطعه زیبا از هنر و باید ترک تاثیر هنگامی که شما در حال تماشای [آن].”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im