از دادن 5-اجرای مجازات به پنبه حلاجی شده طرف با استفاده از بزاق اضافی DRS بررسی ICC در ولایات اقدامات موقت

این شورای بین المللی کریکت (ICC) روز سه شنبه آمده اند تا با تغییرات موقت به بازی قوانین و مقررات. در حالی که بزاق به درخشش در توپ در حال حاضر اعمال شده است بسیاری از تغییرات دیگر ساخته شده یک بار بازی رزومه میان COVID-19 بیماری همه گیر.

برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان و مطابقت با مقامات مقررات تصویب شده توسط ICC مدیران ارشد کمیته (CEC). بین المللی کریکت سر گرفته خواهد شد در ماه آینده زمانی که غرب هند چهره انگلستان در یک مسابقه سری تست. این مجموعه برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و با سخت سلامت از پروتکل های.

“اگر یک بازیکن اعمال بزاق به توپ داوران را مدیریت وضعیت با برخی از نرمی در طول یک دوره اولیه تنظیم برای بازیکنان, اما پس از آن موارد را در این تیم دریافت یک هشدار” ICC گفت.

دو هشدار را در پنج اجرای مجازات به سمت پنبه حلاجی شده.

اگر بزاق اعمال می شود به توپ داوران آموزش داده خواهد شد برای تمیز کردن آن قبل از بازی recommences اگر چه هیچ اطلاعات ارائه شد که چگونه است که می تواند انجام شود.

دیگر اقدامات موقت شامل اجازه دادن به صفحه اصلی داوران بین المللی در سری. جایگزین کردن یک بازیکن نمایش COVID-19 علائم در طول یک مسابقه تست نیز اضافه شده است.

هر جایگزینی باید مانند برای مانند سوئیچ و تایید شده توسط داور مسابقه. تعویض تنها اجازه داده می شود در مسابقات تست نمی شود و قابل استفاده برای ODIs و T20Is.

با تجربه در خارج از کشور داوران قادر به ایستادن در آینده سری بین انگلیس و غرب هند تیم اجازه خواهد داشت یکی از فوق العاده ناموفق DRS نقد و بررسی در هر نوبت.

“نیاز به تعیین خنثی گهر سیرجان خواهد بود به طور موقت حذف شده از بازی شرایط را برای همه فرمت های بین المللی با توجه به زمان چالش های لجستیکی بین المللی سفر” ICC گفت.

کد رفتار نقض خواهد شد تا حدودی نظارت از راه دور خنثی داور مسابقه در ارتباط با واقعی داور مسابقه از طریق یک لینک ویدئو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de