از کپی کردن آنیل Kumble در دوران کودکی به مایل به کاسه به Sachin Tendulkar نپال Sandeep Lamichhane پاسخ به طرفداران

نپال معروف ترین کریکت Sandeep Lamichhane است تحت تاثیر قرار گرفته و همه در لیگ های حرفه ای در سراسر جهان است. این پسر جوان که اول شد کریکت از نپال به کسب Indian Premier League (IPL) قرارداد در سال 2018 انجام یک سوال و جواب در توییتر و پاسخ طرفداران.

در طول جلسه از طرفداران پرسید: Sandeep Lamichhane “که کاسه عمل آیا شما سعی می کنید برای کپی کردن به عنوان یک کودک؟”. او در پاسخ Lamichhane نوشت: “سلام, من استفاده می شود برای کپی کردن @anilkumble1074 در دوران کودکی من است. او یک شخصیت بزرگ cricketing ذهن”.

یکی از طرفداران حتی پرسید که آیا وجود دارد هر رودخانه از گذشته او را دوست داشت به کاسه به آن دهلی نو پایتخت’ بازیکن پاسخ داد: “بدون شک @sachin_rt! آن را همیشه یک لذت به تماشای او در این زمینه است. با تشکر”.

Lamichhane که بازی های برگزار شده است 9 مسابقات خود را در لیگ حرفه ای تا کنون و دارای scalped 13 درها نیز خواسته بود که در مورد علاقه خود را در کریکت که وی پاسخ داد: “سلام من تعداد زیادی از بازیکنان مورد علاقه من است اما اگر من به بحث در مورد بهترین من می خواهم بگویم @sachin_rt & @ShaneWarne.”

پا-عنکبوتی که تار میتند نیز مورد سوال است اگر او تا به حال sledged. پاسخ دادن به فن Lamichhane گفت: Hahahaha بله من استفاده می شود به sledged زمانی که من شروع کردم کریکت سفر. این بود که بد نیست اما آره من justed می خواستم برای منحرف کردن اذهان ضربه را داشته باشید. اما نه بیشتر sledging در حال حاضر”.

همانطور که برای Lamichhane کریکت حرفه ای او ساخته شده خود را T20I اولین بازی در برابر غرب هند در خداوند را در سال 2018 است. او بخشی از جهان XI تیم و بیش در طول بازی.

بعد از آن که در سال Lamichhane رفت و در را ODI اولین نپال برابر هلند. در طول بازی او موفق به انجام یک حلقه و پس از آن Lamichhane بازی های برگزار شده است 10 ODIs برای کشور خود ادعا کرده است 23 درها با یک اقتصاد نرخ 4.20. همانطور که برای T20I, Lamichhane گرفته 34 درها پس از شامل در 21 منطبق با اقتصاد نرخ 6.51.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>