از ندای ‘janata مقررات منع رفت و آمد’ به ‘COVID-19 اقتصادی پاسخ Task Force’, takeaways کلیدی از ساعت مودی آدرس به ملت

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه خواست سرخپوستان به دنبال خودخواسته ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ به صورت 14 ساعت در تاریخ 22 مارس در تلاش برای مبارزه با گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سخنرانی خود به ملت در مبارزه با چالش COVID-19 نخست وزیر گفت: “اجتماعی فاصله’ ثابت شده است به یک سلاح قدرتمند در برابر چالش رمان coronavirus و هند تجربه ‘Janata حکومت نظامی’ را آماده سازی کشور برای چالش های پیش رو.

این که تعداد موارد تایید شده از coronavirus در هند افزایش به 173 روز پنج شنبه. مرگ و میر رسیده 4 پس از یک بیمار در قم در گذشت.

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس مودی ساخته شده نه به درخواست مردم به دنبال به مناسبت ‘Navratra’.

او گفت: صبر و حل و فصل تمام سرخپوستان حیاتی در مبارزه با جهانی همه گیر است که wreaked ویران در سراسر جهان است. او درخواست شهروندان به دنبال برخی اقدامات برای اطمینان از مهار سرعت گسترش ویروس. وی با تاکید بر اهمیت مصرف این بیماری همه گیر به آرامی و نیاز به آگاهی و فعال نسبت به پیشگیری از COVID-19.

نخست وزیر خواست شهروندان را به دنبال شعار “زمانی که ما سالم و جهان سالم است”. او با تاکید بر اهمیت زیر خودخواسته مانند هنجارهای اجتماعی فاصله’.

درخواست شهروندان به صبر و حوصله رعایت هنجار وی نیاز به منزوی کردن خود و بیرون آمدن از خانه تنها در صورتی ضروری است در حالی که در تلاش برای کار از خانه و جلوگیری از سفر غیر ضروری. او همچنین خواست که شهروندان ارشد در سن بالاتر از 60 نباید بیرون آمدن از خانه های خود را برای آینده چند هفته.

برجسته استرس در بیمارستان او خواست هر کس برای جلوگیری از معاینات معمول در طول این زمان و به گسترش تاریخ از عمل جراحی برنامه ریزی شده در هر کجا که امکان پذیر است.

‘Janata حکومت نظامی’

نخست وزیر خواست شهروندان را به دنبال مفهوم ” Janata مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 (یکشنبه) از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در جایی که هیچ کس به غیر از کسانی که درگیر با خدمات ضروری قرار است به سرمایه گذاری در خارج از خانه. او گفت که موفقیت چنین جنبش مردم و تجارب حاصل از آن آماده خواهد شد و ما برای چالش های پیش رو. او افزود که تلاش ها مردم در 22 مارس خواهد بود نمادی از خود خویشتن داری و عزم و اراده به انجام وظیفه در منافع ملی است.

اصرار دولت به رهبری مودی خواسته همه سازمان های جوانان از جمله NCC و NSS مدنی جوامع برای ایجاد آگاهی در میان مردم در مورد ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’. او خواست هر کس به سعی کنید به اطلاع حداقل ده نفر دیگر بیش از تلفن در این مورد خود اعمال مقررات منع رفت و آمد.

ضمن تشکر از ارائه دهندگان خدمات فداکارانه

نخست وزیر گفت که بسیاری از مردم شجاع هستند که در خط مقدم مبارزه با COVID-19 همه گیر مانند پزشکی کارکنان پلیس, دولت, کارمندان هواپیمایی, کارکنان, رسانه, افراد, اتوبوس/قطار/خودکار اپراتور و کسانی که درگیر در ارائه تحویل خانه.

به پرداخت احترام به بزرگ خود را خدمت به ملت در طول این بار تلاش نخست وزیر پیشنهاد کرد که در تاریخ 22 مارس در ساعت 5 بعد از ظهر همه شهروندان باید اذعان سلام و تلاش های خود را ایستاده در بالکن و در درهای خانه های خود را و کف زدن و یا حلقه زنگ برای پنج دقیقه به عنوان یک نشان از قدردانی.

وی از دولت های محلی در سراسر کشور نشان می دهد که زمان از طریق وافغان از یک آژیر در ساعت 5 بعد از ظهر.

چالش های اقتصادی

برای مقابله با چالش های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر نخست وزیر مودی اعلام کرد که ایجاد ‘COVID-19 اقتصادی پاسخ نیروی کار تحت اتحادیه وزیر دارایی. وظیفه نیروی رهبری Nirmala Sitharaman خواهد مشورت با ذینفعان را بازخورد بر اساس آن تصمیم گرفته خواهد شد برای دیدار با این چالش است.

نیروی کار نیز اطمینان از اجرای تصمیمات گرفته شده برای پاسخگویی به این چالش است.

مودی همچنین مصرانه از جامعه کسب و کار و بالاتر-گروه درآمدی و به دنبال پس از نیازهای اقتصادی از کسانی که از اقشار کم درآمد از آنها را به خدمات مختلف ترغیب آنها نه به قطع حقوق و دستمزد خود را در روز آنها قادر به ارائه این خدمات به دلیل ناتوانی در رسیدن به محل کار. او با تاکید بر اهمیت بشریت در طول زمان است.

او همچنین اطمینان از هموطنان که وجود خواهد داشت نه هر گونه کمبود اقلام ضروری مانند مواد غذایی, شیر, داروها و غیره. او از مردم خواست نه توسل به وحشت خرید.

مودی ترغیب همه با هم کار کنند و کمک می کنند به طور کامل برای غلبه بر بحران COVID-19. وی به شهروندان به سقوط طعمه به اطلاعات غلط.

نخست وزیر گفت که در طول زمان از یک بیماری همه گیر از آن مهم است برای اطمینان حاصل شود که “انسانیت برنده و هند برنده’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im