از بالتیمور به “برادوی” به بلومبرگ? شهردار استفانی Rawlings-Blake نام شرکت-صندلی مگا میلیاردر انتخابات ریاست جمهوری


BOUT IT BOUT IT: شهردار بالتیمور استفانی Rawlings-بلیک موی چتری gavel تماس برای سفارش بعد از کنوانسیون ملی دموکرات ها در ولز فارگو سنتر, جولای 25, 2016 در فیلادلفیا, پنسیلوانیا است.
عکس: گتی ایماژ

استفانی Rawlings-بلیک است همه چیز در مورد آمده است.

سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – که در تاریخ به عنوان اولین شهرستان رسمی به ستاره افسانه ای موسیقی شیکاگو (به عنوان یک گروه عضو) – در حال حاضر چهره مایکل بلومبرگ ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

تبلیغات

در فوریه. 20 مگا میلیاردر انتخاباتی اعلام کرد Rawlings-بلیک بود صحه سابق شهر نیویورک شهردار اجرا برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای سال 2020 انتخابات.

“من افتخار می کنم به تایید مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور ایالات متحده است. مایک شده است یک دوست خوب و مربی به من برای سال های بسیاری است. او بدون مزخرف رهبر است که گرفته شده در این کشور سخت ترین دعوا” او Rawlings-بلیک گفت: در یک بیانیه رسمی صادر شده توسط این کمپین. “زمانی که ما هر دو در دفتر ما مشغول به کار با هم به اسلحه غیر قانونی کردن خیابان های بالتیمور نیویورک و شهرستانها در سراسر امریکا است. او همچنان به رهبری جنبش ملی برای تفنگ ایمنی ساختمان حمایت مردمی و کار برای انتخاب نامزدها برای مبارزه با عقل سلیم تفنگ قوانین ایمنی. من هیجان زده برای پیوستن به مایک مبارزات انتخاباتی و انجام همه چیز را من می توانم برای کمک به انتخاب بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحد کردن کشور ما است.”

تبلیغات

با ستایش آمد ،

Rawlings-بلیک شد, ملی به نام, سیاسی, شرکت, صندلی برای مایک بلومبرگ 2020, پیوستن سابق فیلادلفیا شهردار مایکل Nutter سابق میامی شهردار مانی دیاز و سابق لس آنجلس شهردار آنتونیو Villaraigosa.

تبلیغات

در این نقش Oberlin College آلوم – که در خدمت به عنوان بالتیمور را اجرایی از سال 2010 تا 2016 را توصیه مبارزات انتخاباتی در توسعه سیاست و استراتژی است.

سابق لابی و وکیل نیز به عنوان یک خدمت ملی جانشین نمایندگی از کمپین تشویق دیگران به حمایت از بلومبرگ و سفر به حوزه دفاتر و حوادث به اشتراک گذاشتن با رای دهندگان به همین دلیل او معتقد است که او سابقه و تجربه او را بهترین نامزد به ضرب و شتم دونالد جان در برگه های رای در ماه نوامبر.

تبلیغات

گل Bloomie به نظر می رسد به بیرون کشیدن تمام متوقف می شود با سیاه پوستان.

خوب بسیاری از آنها را.

برخی از مردم من می دانم که فکر می کنم آن را یک ایده عالی خواهد بود اگر او شروع به یک صندوق برای رفتن به سوی همه سیاه و سفید و قهوه ای مردم بودند که آسیب و آسیب دیده خود را با بحث توقف و frisk سیاست.

تبلیغات

سیاه مردمی انجام رنج می برند از Post Traumatic Slavery Disorder.

(یا شاید او حتی می تواند ایجاد یک صندوق برای تبرئه پنج که چند میلیون دلار مدنی طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد تا او در طول 12 سال در حال اجرا در اپل بزرگ است.)

تبلیغات

اما این است که یکی دیگر از بحث نشان می دهد موضوع است.

به گزارش نیویورک تایمزسابق جمهوری خواه تبدیل شده مستقل در حال حاضر حزب دموکرات قرار داده و بیش از 200 میلیون دلار از ثروت شخصی خود را به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تا پایان ماه دسامبر است.

تبلیغات

فوربس خود را در زمان واقعی ارزش خالص ذکر شده است در $61.8 میلیارد دلار است.

وقتی پرسید که آیا اگر Rawlings-بلیک بود که پرداخت می شود برای او کار کمپین کاهش یافته است به نظر گزارش بالتیمور خورشید سیاسی خبرنگار لوقا Broadwater. او در به نوبه خود مراجعه نموده و سوالات در مورد نقش خود به مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات

کلمات قصار از شهرداری رهبری محترم عضو Alpha Kappa Alpha خواهری, Inc. خدمت به عنوان دبیر کمیته ملی حزب دموکرات در دوران ریاست جمهوری باراک حسین اوباما در دوره دوم و به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران.

SELFIE-مراقبت: شهردار بالتیمور استفانی Rawlings-بلیک طول می کشد یک عکاسی از خود با شهردار نیواورلئان میچ تقبیح و در ایالات متحده در کنفرانس شهرداران جلسه در فیلادلفیا جولای 26, 2016.
عکس: الکس برندن (آسوشیتد پرس)

تبلیغات

“استفانی Rawlings-بلیک شد رهبر نوآورانه در بالتیمور و یک مدافع قوی برای آمریکایی ها در شهرستانها در سراسر کشور به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران و ما با هم کار می کرد برای رسیدگی به مسائل مهم در این انتخابات مانند حفاظت از جوامع از اسلحه و خشونت” بلومبرگ در بیانیه ای گفت:.

“من افتخار دارم که او را حمایت و هیجان زده به استقبال او به عنوان ملی, سیاسی, شرکت, صندلی برای کمپین ما برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بازسازی امریکا,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>