از خدمات در دسترس به جوراب زنانه ساقه بلند در essentials: در اینجا این است که راهنمای شما برای سوار کردن coronavirus مستند

Coronavirus بیماری (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر هند است. به عنوان بیش از 80 شهرستانها در چندین ایالت در سراسر کشور در حال حاضر اعلام شده یا کامل و یا بخشی از مستند شروع, فردا برخی از سوالات متداول ظهور کرده اند تا به عنوان شهروندان تعجب دقیقا همان چیزی است که باید انجام شود در طول این زمان. با هند و با فرمت دنیا رو چه مسلما سلامتی بدترین بحران در تاریخ معاصر در اینجا شما راهنمای دستی برای سوار coronavirus مستند.

ما سعی می کنیم برای رسیدگی به تعداد کمی از سوالات متداول که به ذهن می آیند در حالی که با اشاره به مستند که نامیده شده است در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

1. چه اتفاقی می افتد در طول یک مستند?

اولا دولت مسائل مربوط به برخی از دستورالعمل های مهم برای مقابله با هر گونه وضعیت اضطراری. توصیه ما این است که به دنبال این راهنمای در تمام زمانها. علاوه بر این, آن است که به ذکر است که مدت مانند یک “مستند” است نه یک دولت سیاست فی نفسه در نظر گرفته شده است که شهروندان مطابق با دستورات دولت در مورد اورژانس

تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 دولت مسائل دستورالعمل های لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر شیوع در سوال. شهروندان انتظار می رود به اطاعت از دولت مشاوره به عنوان سهل انگاری یکی مخاطره می اندازد می تواند زندگی بسیاری از. در طول یک مستند مردم خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر. آنها نباید خود را ترک خوابگاه مگر اینکه مطلقا لازم است.

تمام دفاتر و شرکت ها و مغازه ها و مراکز کافی نت ها و مراکز بسته باقی می ماند در مناطق که در آن قفل شده است اجرا شود.

بیش از چهار نفر می تواند جمع آوری در یک بار. همه نوع از برنامه ها و تجمعات ممنوع در یک شهرستان که در آن قفل شده است اجرا شود.

همه دولت های حمل و نقل از جمله اتوبوس شهری زیر قطار و مترو خدمات معمولا متوقف عامل.

2. چه خدمات ضروری در دسترس خواهد بود ،

1. شیر مغازه ها باز باقی خواهد ماند اما مراقبت به جمع آوری با هم.

2. جیره مغازه ها باز باقی خواهد ماند اما باز هم شهروندان خواست برای حفظ یک فاصله امن. کسانی که جیره غذایی خود را در خانه خود باید به جیره فروشگاه بی ارزش. در برخی موارد این ترتیب دولت برای اختصاص سهمیه به طور مستقیم می رسد شهروندان خوابگاه به منظور به حداقل رساندن احتمال عفونت است.

3. عرضه میوه و سبزیجات ادامه خواهد داد.

4. پردازش مواد غذایی واحد باز می ماند.

5. پمپ بنزین باز باقی می ماند اما ممکن است همچنین بسته به دولت محلی است. برخی از نقاط ممکن است شناسایی شود که در آن این امکان وجود دارد که از ازدحام بیش از حد.

6. شیر و فراورده های لبنی گیاهان باز باقی می ماند.

7. خصوصی و دولتی, بیمارستان باقی می ماند باز 24×7.

8. پزشکی فروشگاه ها ممکن است یا نه ممکن است باز باقی می ماند بسته به محل.

9. شرکت هایی که در ساخت تجهیزات پزشکی و سلامت و پزشکی باز باقی می ماند.

10. خدمات ارتباطی اجرا هموار.

11. شرکت های مخابراتی می تواند به حفظ ویژگی های خود را باز کنید.

12. بانک و خود پرداز atm ممکن است باقی می ماند باز است.

13. کار از خانه تشویق است.

14. وسایل نقلیه می تواند اجرا شود به حمل و نقل و خدمات ضروری و اقلام

15. دولت همچنین می توانید ارائه هر گونه مواد لازم برای شهروند خانه

16. آمبولانس سیستم افزایش یافته است و یک اولویت در طول این زمان

—-

3. که می توانید در اطراف در طول یک مستند?

1. پلیس

2. پزشکان و پرستاران و متخصصان پزشکی

3. رفتگران

4. اداری افسران

5. رسانه ها افراد و روزنامه نگاران

6. مردم تامین مواد ضروری از هر نوع

4. چه می شود اگر یک نقض دستورالعمل دولت ؟

1. منطقه مامور می توانید اقدام در بخش 188 از قانون مجازات اسلامی (IPC) می پردازد که با نافرمانی به سفارش از یک بنده است. در بخش 188 از قانون مجازات زمانی که یک جرم نافرمانی از دستور بموقع اعلام شده توسط یک کارمند متعهد شده است که باعث انسداد دلخوری و یا آسیب به اختیارات قانونی عبور از سفارش, سپس مجرم مجازات خواهد شد با ساده حبس برای یک ماه یا خوب تا 200 روپیه. اگر هر گونه نافرمانی از دستور باعث می شود که خطر ابتلا به زندگی انسان و یا منجر به یک شورش و یا affray فرد خواهد شد با مجازات حبس از 6 ماه و یا با جریمه تا 1000 روپیه.

2. اگر یک فرد خود را پنهان می کند ‘coronavirus بیماری (COVID-19) مثبت اطلاعات او همچنین ممکن است یک شاه تسلیم در برابر او (مانند آنچه که انجام شد در برابر Kanika Kapoor). عمل نیز ممکن است گرفته شده در بخش 269 و 270 از قانون مجازات اسلامی که در برخورد با غفلت عمل به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی است. با توجه به بخش 269 از قانون مجازات اسلامی هر کس غیرقانونی و یا تسامح می کند هر عمل است و او که می داند و یا دلیلی برای باور به احتمال زیاد به گسترش عفونت از هر گونه بیماری خطرناک به زندگی باید با زندان یا توضیحات برای یک مدت که ممکن است گسترش به مدت شش ماه یا جریمه نقدی و یا با هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de